Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

seler  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2016-09-28, 02:25   Kozak w necie xxx w Å›wiecie

Ostatnimi czasy dopadła mnie samotność. Mój problem polega na tym że nie mam zbyt przystojnej twarzy przez co dziewczyny niechętnie na mnie spoglądają i nie miałem okazji do żadnej zagadać. Nie mieszkam w mieście, to też problem żeby kogoś poznać. Bywałem w klubach ale odechciało mi się jak dziewczyny witały się z moimi kolegami a na mnie nawet nie spojrzały. Czyli właściwie nie mam okazji pogadać z dziewczyną. Co do tematu, od dawna raz na jakiś czas odwiedzam czaty internetowe, na których jestem taki jak na żywo tyle że mnie nie widać :D, rozgadam każdą dziewczynę, potrafię rozmawiać na wszystkie tematy, mówią mi że jestem super facet itp aż przychodzi chwila wymiany fotkami. Zazwyczaj nie daję ale jak uznam że jakaś jest tego warta to wysyłam. Z głupimi laskami nie gadam, nie przeszkadza im wygląd ale wiem że mogę zapomnieć o czymś więcej niż friendzone jak tylko mnie zobaczą. Wychodzi coś takiego że ja jestem od słuchania a ktoś inny od kochania :D Chodzę na siłownię, ciało mam w porządku tylko twarz nie taka jak bym chciał. Mam 21 lat, nigdy nie miałem dziewczyny, wkurza mnie jak mi ktoś opowiada o związku lub o dziewczynie/chłopaku bo wtedy wyobrażam sobie co tracę. Nie potrzebuję rady, chciałem to z siebie wyrzucić. Smutne jaki wpływ ma wygląd człowieka na życie :wstyd:
Czekam na hejty :spi:
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2016-09-28, 07:05   

:-o
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-28, 07:14   

Moje jest takie zdanie, że te dzieczyny wiele tracą przez coś takiego właśnie. Nie wiem, czy jestem rąbnięta albo coś w ten deseń, ale mi się podoba charakter w ludziach. Jeżeli facet jest taki przeciętny, niczym się nie wyróżniający wyglądem, ale za to błyszczy osobowością, to mi się podoba. W jakiś sposób to, jaki ma charakter, wpływa na to, jak bardzo podoba mi się jego wygląd. Im lepsza osobowość, tym przystojniejszy dla mnie jest, prosto mówiąc :-D :-D .

Nie martw się, prędzej czy później znajdzie się taka, której się spodobasz.
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-09-28, 07:49   

to może program "chłopaki do wzięcia"? XD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

CieÅ„Cienia  

User



Wiek: 25

Do³±czy³a: 25 Wrz 2016

Sk±d: Podkarpacie, JasÅ‚o

   

Wys³any: 2016-09-28, 08:03   

Cytat:

to może program "chłopaki do wzięcia"? XD

pisał, że nie jest z miasta, to może też do "rolnik szuka żony" by się nadawał? xD
_________________
– Ale zaraz, ty jesteÅ› Åšmierć! Tak?
– TAK, ISTOTNIE.
– Jestem twoim fanem! Zawsze chciaÅ‚em ciÄ™ poznać, wiesz?
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-09-28, 11:21   

Spójrz na to z drugiej strony - mniejsze jest ryzyko, że trafisz na pustą lalę, dla której liczy się tylko wygląd. Uroda przemija. A taka panna równie dobrze, będąc z Tobą w związku, może kiedyś natknąć się na przystojniejszego i zdradzić. Skoro dziewczyny odrzucają Cię tylko dlatego, że trochę brakuje Ci do Adonisa, znaczy, że są niewiele warte. CieńCienia ma rację, one same na tym tracą, odtrącając wartościowego człowieka. Ale nic to, nie zrażaj się, bo gdzieś na świecie istnieje taka, która ma podejście jak moja przedmówczyni. I to z taką stworzysz udany związek, a nie z taką, dla której wygląd liczy się najbardziej.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-09-28, 11:49   

Po co go kłamiecie?
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2016-09-28, 15:54   

pewnie dzziewczyny mają awersje do ciebie bo jak do nich podchodzisz to masz spocone łapska i cały jesteś zestresowany .
Podejdz po prostu przedstaw się i wyłomocz jej pieroga :evil:
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-09-28, 19:02   

Nie sądze że problem w wyglądzie, a w podejściu. Wystarczy się dobrze ubrać, dobrze uczesać, wtedy nawet największy brzydal będzie atrakcyjny. Nie wspominając o zachowaniu, jak sam nie zagadasz to się nie dziw, że się żadna z Tobą nie przywita. Pewność siebie to takie +50 do dobrego wrażenia...
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-09-28, 19:19   

Hella napisa³/a:

Spójrz na to z drugiej strony - mniejsze jest ryzyko, że trafisz na pustą lalę, dla której liczy się tylko wygląd. Uroda przemija. A taka panna równie dobrze, będąc z Tobą w związku, może kiedyś natknąć się na przystojniejszego i zdradzić. Skoro dziewczyny odrzucają Cię tylko dlatego, że trochę brakuje Ci do Adonisa, znaczy, że są niewiele warte. CieńCienia ma rację, one same na tym tracą, odtrącając wartościowego człowieka. Ale nic to, nie zrażaj się, bo gdzieś na świecie istnieje taka, która ma podejście jak moja przedmówczyni. I to z taką stworzysz udany związek, a nie z taką, dla której wygląd liczy się najbardziej.

Zgadzam siÄ™ w 100%
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com