Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michalmysliwy2002

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-17, 17:39   KÅ‚opotliwy temat

Cześć. Na początku chciałbym przeprosić, jeśli nie jest to ten dział co powinien być, ale jestem nowy.
Może nie jest to temat na tą porę roku, ale to nie ważne.
Otóż jestem chłopakiem, mam 14 lat. Odziedziczyłem po ojcu duże owłosienie na ciele. Moi starsi bracia też tak mają. Nogi są dla mnie najgorsze, bo brzuch, klatka piersiowa i plecy to jeszcze można przeżyć. W szkole byłem jednym z pierwszych owłosionych. Ja starałem się z początku ukrywać włosy, z kolei mój kolega się chwalił i.niektórzy nawet go podziwiali (była to 6 klasa). W pierwszej gimnazjum przyszli nowi uczniowie, niektórzy też mieli włosy na nogach. W końcu zdecydowałem się ubrać krótkie spodenki i nie żałuje tego.
W domu w ubiegłe lato chodziłem jeszcze w spodenkach, bo włosy zaczęły mi dopiero rosnąć na nogach. W tegoroczne lato właśnie nie nosiłem. Mój najstarszy brat nosi krótkie spodenki, jednak drugi nie nosi nigdy. Gdyby nosili obydwaj spodenki, to bym nie miał przeciwności do noszenia krótkich spodenek. Ogólnie to nie jest duży problem, ale ja naprawdę co prawie ubierałem krótkie spodenki, to jakoś nie miałem odwagi wyjść i pokazać się. I właśnie proszę was, abyście napisali mi coś co by mnie zmotywowało, abym latem ubrał krótkie spodenki, może miał ktoś podobną sytuację? Napiszcie proszę.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-10-17, 18:00   

Mi włosy na nogach zaczęły rozsnąć w 4 klasie,a w 5 to już miałem całe nogi owłosione.Nie rozumiem twoje problemu ale zachęcam Cię abyś nie wstydził się swojej natury :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Michalmysliwy2002

User


Do³±czy³: 05 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-17, 20:05   KÅ‚opotliwy temat

Cześć DeVaneio. Dzięki za odpowiedź. Ogólnie nie wstydzę się jest to bardziej lęk, ale dzięki za odpowiedź.
 

ant12

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-17, 20:31   

Nie przejmuj się tym i chodź w krótkich spodenkach, kiedy masz ochotę. Włosy na nogach to norma u każdego dorosłego faceta. Nie ma się czego wstydzić ;) Swoją drogą to czy Ty patrzysz na nogi innych osób i sprawdzasz stan ich owłosienie? No właśnie, raczej tego nie robisz, więc nie obawiaj się, że inni będą przykładać jakąś szczególną uwagę do owłosienia Twoich nóg :)
_________________
... Budowa domów Śląsk Docieplenia Śląsk
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-17, 20:45   

ale to jest przecież normalne, fizjologiczne i męskie! Ja mężowi to mogłabym francuza na nogach zapleść, o jajkach nie wspomnę ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-19, 17:28   

Facet bez włosów, to nie facet. To kobieta powinna być gładka.
Dla pocieszenia - jestem dziewczyną, co istotne - w przedszkolu śmiali się ze mnie od małp, już w 1-3 podstawówki goliłam nogi. Mam wąsa jak facet (ok, depilowanego, ale jednak), monobrew na pół czoła (no, też wyrwaną, ale jednak) i włosy wszędzie.
Nie masz tak źle, nie przejmuj się :D
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com