Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Woz

User

Woz


Do³±czy³: 21 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-21, 20:31   ProszÄ™ o szczere opinie

Dzień dobry,

Drodzy Państwo, mam pytanie odnośnie wdrożenia nowej marki w Polsce, może Ktoś mi podpowie coś ciekawego.

Mamy nowe rozwiązanie. Jest to pierwsza prawdziwa wyszukiwarka sklepów internetowych (nie katalog, nie porównywarka, tylko wyszukiwarka czyli coś zupełnie nowego, z nowymi funkcjami itd, ale pytanie inne

Klienci to sklepy internetowe. Czyli handlowcy i właściciele sklepów. My oferujemy jakieś podstawowe usługi (jakiś reklamowy artykuł o sklepie, krótki opis sklepu w wyszukiwarce itd) absolutnie gratis i bez żadnych zobowiązań. Bardziej ciekawe usługi oczywiście płatne, ale z cenami ok. Jest pewna grupa Klientów, którzy nie chcą nawet gratisowego konta, nawet bezpłatnie nie chcą reklamować swojego sklepu we wyszukiwarce.

Właśnie to próbuję zrozumieć z Waszą pomocą :-)
Dlaczego tak jest że przedsiębiorca nie chce reklamować swojego sklepu gratis nawet bez żadnych zobowiązań. Chcemy nauczyć się pracować z taką grupą odbiorców, ale nie wiemy nawet z której strony podejść do zagadnienia

Jak Państwo myślicie, na czym może polegać przyczyna takiego zachowania niektórych klientów?

Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda z Państwa strony?

Ja z pochodzenia jestem obcokrajowcem, to może nie do końca rozumiem mentalność albo coś innego.

Z wyrazami Szacunku,

Dziękuję za jakiekolwiek wypowiedzi )))
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-22, 00:19   

Są tu dwie rzeczy których nie rozumiem.

1. Dlaczego zadajecie to pytanie na forum młodzieżowym? Mentalność młodego pokolenia w wielu aspektach b. się różni od tej prezentowanej przez starsze pokolenia. Spore różnice są nawet w odstępie pięciu lat i mówię tu o ludziach dorosłych.

2. Dlaczego ktoś ma wam udzielać konsultacji bezpłatnie, zwłaszcza że jesteście zza granicy?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Woz

User

Woz


Do³±czy³: 21 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-22, 05:44   

Dzien dobry, ja dziekuje za odpowiedz.
punkt 1 - bo jestem przekonany wiem ze sila to młodzi i dlatego chcem prosić o Wasza opinie
punkt 2 - to normalne pytanie, może zle zrozumialem? ja powinienem placic za to?
dziekuje
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-10-22, 12:36   

Woz napisa³/a:

punkt 1 - bo jestem przekonany wiem ze sila to młodzi i dlatego chcem prosić o Wasza opinie



Hehe, można i tak myśleć.

Woz napisa³/a:

punkt 2 - to normalne pytanie, może zle zrozumialem? ja powinienem placic za to?



Wchodzi Pan na nowy rynek, to dlaczego nie macie zapłacić za know-how? Zapytać może Pan swoich przyjaciół. Jak nie wiedzą, to może Pan oczywiście próbować szczęścia na forach internetowych. Może ktoś odpowie. Ja nie zamierzam Wam odpowiadać bo mam już trochę doświadczenia z pracodawcami, w tym zagranicznymi i nie widzę powodu żeby traktować was lepiej niż wy traktujecie nas.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-23, 21:44   

Jeśli dobrze rozumiem, jesteście firmą z niewiadomokąd, zniewiadomoczym, próbując stać się popularnym na imieniach znanych marek. Przecież tym markom Państwa strona do niczego nie potrzebna.
Jako nieoficjalna współzałożycielka jednej z rękodzielniczych, małych firemek, to mogę dodać, że też unikamy takich stron - właśnie temu, że są one nam niepotrzebne. Stajemy się coraz bardziej znane w środowisku dzięki dobrym opiniom i kolejnym klientom, a nie temu że pchamy naszą stronę w każde możliwe miejsce. A już tym bardziej, jak dane miejsce jest niepewne, nowe, nieznane czy co.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com