Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-10-20, 21:16   Moralniak?

Wczoraj poznałem fajną dziewczynę w klubie. Posiedzieliśmy sobie razem i pogadaliśmy, po tym zaczeliśmy się całować, troche się podotykaliśmy i tyle. Chciałem ją zabrać do siebie ale odmówiła.Dała mi swój facebook i pisałem z nią trochę następnego dnia i chciałem się z nią umówić, bo była bardzo ładna.No ale powiedziała, że ma wyrzuty sumienia po wczoraj itd. itp. w każdym razie nic z tego nie wyszło xd.Myślicie , że to moja wina, że byłem zbyt nachalny albo zbyt się śpieszyłem? Czy to z nią jest coś nie tak
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-10-21, 13:49   

A co miała sobie pomyśleć dziewczyna o facecie, który tuż po poznaniu "dotyka się" z nią i całuje? Ano, że jest puszczalski i- kto wie- może mieć AIDS. Zachowałeś się jak żygolak, to sobie cierp.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2016-10-21, 15:00   

Zgadzam się z przedmówca, na dodatek znając ciebie latałeś z gołym ptakiem i pisałeś jej sprośne komentarze na FB.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



Imię: Julia

Wiek: 24

Doczya: 29 Maj 2016

   

Wysany: 2016-10-21, 18:04   

Szej-Hulud napisa/a:

A co miała sobie pomyśleć dziewczyna o facecie, który tuż po poznaniu "dotyka się" z nią i całuje? Ano, że jest puszczalski i- kto wie- może mieć AIDS. Zachowałeś się jak żygolak, to sobie cierp.


Ale laska, która bez większego problemu pozwala się całować i dotykać po 10minutach znajomości, jest tak samo łatwa i puszczalska jak ten koleś ;)
 

altairsek  

Wymiatacz



Imię: Kamil

Wiek: 28

Doczy: 20 Kwi 2012

   

Wysany: 2016-10-21, 22:22   

Nie obrażajcie mje tutaj kolegi :P chciał pociupciać i tyle :D niech rzuci kamieniem ten kto sam ... itp
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2016-10-22, 11:47   

Cytat:

Ano, że jest puszczalski i- kto wie- może mieć AIDS. Zachowałeś się jak żygolak, to sobie cierp.


Bardzo mi przykro z tego powodu
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com