Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 17:25   Prosze poradźcie co mam robic

czesc
mam 17 lat i od pol roku jestem z moja dziewczyna... tylko ona cos przekracza granice.. raz chciala ze swoim bylym isc na wesele ale wyszlo tak ze nie poszla, ale po dzis dzien z nim czasem pisze... on jej pisze ze jakby nie ja to on by cjcial wrocic ze zaluje... Dzis poszla z innym do kina, no i mnie cos tknelo czy to aby normalne.... rozmawialismy raz na ten temat i jej mowilem ze nie pasuje mi takie cos oczywiscie w granicach normalnosci bo ja nie jestem zazdrosny tylko to wyglada tak jakbym ją pozyczal. I od tamtego czasu nie odezwalem sie slowem jak mi mowila o swoich kolegach, to znaczy cos o spotkaniacz czy wiadomosciach ktore pisali. Czekam jak sytuacja sie rozwinie. Ponadto ona mnie nigdy nie chwali jak juz cos do mnie mowi to na ogól ze cos zepsulem, mam wrazenie ze mnie nie docenia ale z rozmowy wyniklo tyle ze nie wyrazila swojego zdania ale dala do zrozumienia ze sie to zmieni no i raczej srednio jej to wychodzi.. jak slysze cos milego zwlaszcza wiązanke to cos chce ode mnie. I ostatnia sprawa jest to ze w ostatnim czasie w jednej z rozmow wyszlo to ze ona ode mnie nie chce pomocy a jak sie spytalem po co ja jej jestem potrzebny to powiedziala rzeczy ktore mozna robic i moze jej da kolega nie chlopak i odnioslem wrazenie jakby ona nie mogla na mn polegac a tak nie jest. Mozecie powiedzie co o tym wszystkim sądzicie? Czy robie dobrze czy zle? I co mam zrobic jesli cos robie nie tak?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-24, 18:02   

Prawdopodobnie Ty nic złego nie robisz. Ona nie traktuje tego związku poważnie.
Oczywiście, powinna mieć możliwość utrzymania koleżeńskich relacji. Jednak moim zdaniem trochę przegina. Szczególnie twierdząc, że Twoja pomoc/ wsparcie nie jest jej potrzebne.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 18:23   

tez to podejrzewalem i jak jej to powiedzialem to sie zarzekala ze jednak traktuje mnie powaznie... A moze przyczyna jest to ze jest rok mlodsza i nie dojrzala do zwiazku?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-10-24, 18:57   

Qarwave,W tym wieku to bierz się za starsze.No chyba jesteś typem tatuśka :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 19:00   

latwo powiedziec jak sie w tej zakochalem ;p
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 19:04   

To Ci szczerze współczuję :-P
Laska niepoważna, nie wiem co tu więcej dodać. Jeśli sama ma gdzieś to co czujesz, do tego jawnie Cię wykorzystuje, to powinieneś uciekać, póki jeszcze pora.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 19:08   

zobacze jeszcze jak rozwinei sie sytuacja z tymi jej kolegami... ale niedlugo jÄ… postawie przed wyborem albo ja albo oni ;p
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 19:55   

Przez rozkaz takiego wyboru i poniekąd szantażu, to bym Cię sama kopnęła na do widzenia.
Po prostu jej powiedz, że Ci to nie odpowiada bo czujesz się nieważny, wykorzystany i skrzywdzony. Powinno wystarczyć do minimalnej choć zmiany, ale skoro nie działa, to powiedz że w ten sposób nie wyobrażasz sobie tego dalej. Jeśli się tym nie zainteresuje, to po prostu odejdź, bo jej nijak nie zależy i jasno Ci pokazuje, że to zlewa. Ale walenie hasłem "wybieraj między mną a kolegami bo tak" się mija z celem...
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-24, 20:31   

wiesz co ja to troszke zle ujalem... przeciez nie rzucilbym hasla tak jak napisalem tylko jakos porozmawial np tak jak piszesz a nie doslownie bo to b bylo niefajne ;p
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-10-24, 22:00   

Kiedy Ty ją zaprosiłeś ostatnio do kina?
 

Qarwave  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 24

Do³±czy³: 24 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-25, 14:05   

To spotykanie z kolegami jest u niej norma ze tak to ujme raz z nimi gdzies o 1 w nocy sie szlajala i ogolnie czesto sie widza wiec nie szukaj przyczyny w tym czy gdzies z nia wychodze czy nie. Bo to akurat jest okey, ile sie da tyle razem wychodzimy.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-25, 17:21   

Qarwave napisa³/a:

wiesz co ja to troszke zle ujalem... przeciez nie rzucilbym hasla tak jak napisalem tylko jakos porozmawial np tak jak piszesz a nie doslownie bo to b bylo niefajne ;p


Rozumiem. Wolałam napisać dla pewności, bo wierz mi - co drugi by napisał takim ultimatum...
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-25, 21:17   

CHODZENIE Z DZIEWCZYNA TO PEDALSTWO!
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-25, 21:48   

Poniekąd zgadzam się z powyższym stwierdzeniem.
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com