Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eddnn

User


Do³±czy³: 18 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-10-26, 11:17   Dziewczyna.

Hejka, dziewczyny potrzebuje waszej pomocy :mrgreen: Poznalem na jednej imprezie bardzo fajna dziewczyne(jest ode mnie z kierunku) i bylo naprawde spoko, rozmawialismy, tanczylismy itp. Znajomi powiedzieli mi, ze widac bylo, ze ona jest mna 'zainteresowana'. Potem na wykladach juz jakos sie nie zgadalismy tylko wymienialismy sie spojrzeniami i usmiechami, czasami powiedzielismy sobie cześć :) Nagle z dnia na dzień chyba przestałem dla niej istnieć, udaję że mnie nie widzi itp. Co to może oznaczać? Chciałbym się zebrać w sobie i znią pogadać, ale w tej sytuacji nie wiem czy ona poprostu nie straciła zainteresowania. Jak myślicie? :padam:
 

bringthenoize  

User


Do³±czy³a: 26 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-26, 12:36   

hej, spróbuj zagadać! moze nie straciła zainteresowania tylko czeka aż ty zrobisz pierwszy krok :D podejdź do niej po zajęciach, zapytaj jak tam jak jej weekend minał albo o coś w tym stylu ;) jak nie bedzie zainteresowana rozmową to bedziesz wiedział a jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz! możesz tez sprobowac na zajeciach trafić do tej samej grupy co ona i wtedy razem bedziecie jakiś projekt robic czy co, to też jest sposób na odnowienie znajomosci :D powodzenia! :evil:
_________________
helio.pl - owoce suszone figi suszone
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2016-10-26, 14:12   

Spróbuj sie niby przypadkiem znaleźć w tej samej kabinie w damskiej łazience.
Ona powie: -co ty tu kur.. robisz?!
A ty na to: -a, no wiesz tak jakoś pomyliłem łazienki hehe, ale skoro już tu jesteśmy to..
I zacznij się z nią lizać, potem weź od niej adres, a następnego dnia powtórz to ale w jej łazience domowej.

Nie dziękuj
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Bastila_09

User


Wiek: 24

Do³±czy³: 07 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-26, 17:02   

Proponuję, abyś zagadał do niej, tak to nie wiesz na czym stoisz. Zagadasz, ona nie jest zainteresowana - trudno; jest zainteresowana - super, możesz działaś. Jeśli nie zagadasz to możliwe, że w przyszłości będziesz tego żałował.
Powodzenia :)
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-10-26, 18:32   

Bastila_09 napisa³/a:

Proponuję, abyś zagadał do niej, tak to nie wiesz na czym stoisz. Zagadasz, ona nie jest zainteresowana - trudno; jest zainteresowana - super, możesz działaś. Jeśli nie zagadasz to możliwe, że w przyszłości będziesz tego żałował.
Powodzenia :)



taa juz to widze chłopak zagada do niej a potem zmarnuje sobie całe zycie i zostanie alkoholkiem i bedzie mieszkał w szałasie w lesie.
zanim zaczcniesz udzielac dobrych rad pogadaj z zul societÄ… na dworcu...
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-10-26, 21:04   

Zagadaj. Dziewczyna czeka na Twój krok, prawdopodobnie. Najlepiej zaproś na kawę czy cuś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com