Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

BiaĹ‚y diabeĹ‚  

Pogromca postĂłw



Wiek: 29

Doł±czył: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wysłany: 2016-10-26, 17:39   pasja biaĹ‚ego diabĹ‚a

moją pasja jest kolekcjonoanie zdjeć martwych zwierzat np rozjechnay kot na ulicy... albo ptak który rozwalił dziób o szybe/ czy ma ktoś podbne zainteresowania?

jesli bedziecie widzieć jakie martwe zwierzatko to zróbcie fote i wstawcie w temacie tym. :)
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2016-10-26, 19:10   

Biały diabeł, Jak ziomek z American Beauty :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2016-10-27, 01:35   

nie ma czegoś takiego jak odczłowieczenie po kwasie, albo jesteś odczłowieczony albo nie. W afekcie/po dragach jesteś tylko bardziej stanowczy

Nie oglądałem wszystkiego ale dobra ta babką którą zakopuje. Wygląda jakby miała wyebane stoi i myśli że fajna pogoda. A potem jakby nigdy nic wchodzi do dołu jakby wchodziła np. no nie wiem do łazienki xD

Patrząc na te filmy mimo narzekań na swój kraj czy swoją rodzinę można jednak dojść do wniosku że nie jest tak źle ale niektórzy ci bierni idioci to aż na to zasługują, żeby ktoś im wklepał
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com