Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Lalalal

User


Dołączył: 27 Paź 2016

   

Wysłany: 2016-10-27, 16:18   Powrot do sportu

Witam, chcialbym sie kogos poradzic. Moja sytuacja wyglada tak. Mam 19 lat, liceum skonczone i zdalem sobie sprawe, ze gra w pilke to jest to co chce robic w zyciu. Trenowalem w klubie od 2 klasy podstawowki do poczatku liceum (potem zmiana towarzystwa, burdel w glowie i skonczylem moja,ze tak to ujme przygode). Bylem jednym z lepszych wsrod moich kolegow z klubu. I teraz od dluzszego czasu sie zastanawiam czy te 3 lata przerwy to jest za dlugo, zeby wrocic do profesjonalnego grania? Wiadomo nie celuje w jakies barcelony. Gra w 1 lidze bedzie juz dla mnie sukcesem. Tez przez te 3 lata cos sie tam gralo,chociazby ma zawodach szkolnych. Wiec tu sie rodzi moje pytanie czy warto wracac czy zostawic to za soba i uznac po prostu za niespelnione marzenie? Byloby milo jakby sie wypowiedzialy osoby, ktore maja stycznosc z pilka. Pozdrawiam
 

Qarwave  

User


Imię: Kamil

Wiek: 24

Dołączył: 24 Paź 2016

   

Wysłany: 2016-10-27, 21:00   

Wiesz co sam gram, amatorsko bo amatorsko ale gram... jak byles kiedys jednym z lepszych i masz motywacje i ambicje to wroc. Tylko musisz sie poswiecic zeby nadrobic fizycznie i duzo trenowac ale jakby nie wyszlo to musisz miec jakas prace. Ja na twoim miejscu bym sprobowal bo to jest mozliwe tylko bedzie ciezko.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Dołączył: 21 Lut 2013

   

Wysłany: 2016-10-30, 01:16   

wazne sprawa, potrzebne sa ci calkiem niezle znajmosci, aby ktos ogarna ci testy w tej 3/4 lidze. jak masz to elegancko, bierz sie za granie i szanse sa, bo mlody jeszcze jestes. jak sie przylozysz te pewnie z pilki wyzyjesz, ale musisz miec znajomosci, bo na zauwazenie twojego talentu to juz troche za pozno. jak nie masz to idz na studia/pracy i kop rekreacyjnie na orlikach.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com