Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-02-26, 11:31   Oszustwo/Kradzież czyli jak bardzo nie udolna jest Policja

Witam
Piszę tego posta ku przestrodze dla innych jak i również oczekuje waszej opinii.
Zostałem oszukany na wymianie z portalu olx.p
Wpadłem pewnego dnia na pomysł że wymienię swojego ps4 na komórkę/smartfona. Umówiłem się z jegomościem na wymianę poprzez wysyłkę.I tutaj był już mój pierwszy błąd.
Miałem wysłać mu konsolę a on swoją komórkę w ciągu jednego dnia na adres podany z dowodu osobistego(tak mam nawet jego zdjecią dowodu i wszystkie dane) .Konsolę wysłałęm z rana,natomiast pan Jacek(bo tak się nazywał) zwlekał z wysyłką.Pisał że dzieckiem musiał się zająć itp. Wysłał paczkę zdecydowanie później niż zakładał.
Przejdźmy więc do samej rzeczy zamiast obiecanej przez Pana Jacka komórki otrzymałem... płatki chocapic... .
Oczywiście złodziej upierał się że komórka zaginęła na poczcie przez co jest nie winny jak i również nagrał sobie filmik jak pakował paczkę ?! sic
Sprawę złożyłem na policję mając adres,imię i nazwisko jegomościa,nawet jego cholerny pesel! i dane zamieszkania(gdzie była wysłana konsola) jak i również zapisy naszej rozmowy.
Po miesiącu przyszło zawiadomienie iż sprawę umorzono....
Nie wiem czy bardziej jest mi żal Polskiej Policji,czy siebie .Chciałem pojechać po bandzie-nie udało się,mój błąd.

Czy zostaliście kiedyś oszukani na takich wymianach?
Od siebie dodam że kur*** nazywał się Jacek Ostrowski ,mieszkał w Ciechanowie na ulicy Zagłoby 17 i nie polecam robić z nim interesów ;-)
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2017-02-26, 14:53   

Wystarczy wpisać w Google Jacek Ostrowski Ciechanów i pokazuje informacje o jego zadłużeniu oraz licytacji działki z domem mieszkalnym zajętej przez komornika na wartość 402 000 zł. Od razu widać że panu temu nie straszne długi szczególnie tak małe jak wartość ps4 w porównaniu z wartością jego domu.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-02-26, 20:15   

Bo w naszym katolickim kraju nie można się wystawiać na zaufanie do uczciwości ludzkiej!
Osobiście takie wymiany praktykuję tylko na jednym forum niedużego klubu motoryzacyjnego, i tylko z ludźmi którzy się tam pojawiają od lat, często są znani osobiście przez znaczną ilość użytkowników.

Poza tym, absolutnie nie!
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

B1ackMenX  

User


Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 22 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-29, 18:16   

Witam.
Uwaga na Pana Jacka bo wciąż oszukuje. U mnie kwota to 1100 zł w dodatku posługuje się fałszywymi danymi Jacek Szymański.
Podaje mój numer telefonu 508946630 w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Dysponuje danymi Oszusta

OLX nick : nero.saint1521

[ Dodano: 2017-05-30, 06:10 ]
Numer konta którego należy się wystrzegać:
66 1090 2604 0000 0001 3447 4376
Ja dostałem taki numer do wpłaty z danymi Jacek Szymański. Konto w banku figuruje na dane Jacek Ostrowski.
Z tego co udało mi się ustalić obecnie Pan Jacek mieszka w Warszawie. Od siebie mogę jedynie dodać, że można go znaleźć na znanym portalu społecznościowym na tle białego mercedesa ( zielona kurtka, białe okulary ).
Sprawę złożyłem na policję ale jak wiadomo trzeba czekać. W chwili obecnej po tygodniu oczekiwania nawet nie został przydzielony do niej żaden policjant.
 

noobsajbot

User


Do³±czy³: 06 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-06, 13:28   

Jacek Ostrowski to jego prawdziwe nazwisko i jest on rzeczywiście zameldowany w Ciechanowie przy ul. Zagłoby 17.
Jeśli ktoś został przez niego oszukany, to proszę o kontakt pod nr telefonu: 660 859 475. Sprawę zgłosiłem na policję, ale mam zamiar
mu założyć pozew zbiorowy i skontaktować się również z mediami, aby przyjrzały się jego perfidnemu procederowi polegającemu na oszukiwaniu
ludzi poprzez trefne zamiany na portalu olx.pl Ponadto chciałbym również złożyć mu wizytę w jego miejscu zamieszkania. Zapraszam do kontaktu wszystkie oszukane przez niego osoby. Wspólnymi siłami posadzimy typa za kratki, bo tam jest miejsce tego oszusta.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-08-06, 17:07   

Idźcie z nim do jakiejś Uwagi, po ich materiałach nagle policja jest bardzo chętna do rozwiązywania tych spraw
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-08-06, 20:32   

ciekawe że nagle w jednym dniu zarejestrowalo sie kilka ofiar niejakiego pana Jacka xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

noobsajbot

User


Do³±czy³: 06 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-06, 21:35   

Widzę, że masz duży problem z liczeniem skoro uważasz, że w jednym dniu zarejestrowało się kilka osób. 26 luty, 29 maj, 6 sierpień, to są rejestracje w jeden dzień? Jest drugie forum na którym mnóstwo oszukanych osób przez tego typa się zarejestrowało i prosiło o pomoc. Tak się składa, że ta gnida trafiła na mnie, a ja mu nie odpuszczę i albo odda wszystko co do grosza, albo go zniszczę i trafi tam gdzie jego miejsce, czyli za kraty.

[ Dodano: 2017-08-06, 22:38 ]
Tutaj link do strony na której zgłosiło się więcej oszukanych: http://czyj-numerek.pl/number/732953447#
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-08-07, 10:26   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

ciekawe że nagle w jednym dniu zarejestrowalo sie kilka ofiar niejakiego pana Jacka xD


Ty chyba zapisu dat nie ogarniasz prawda?
 

noobsajbot

User


Do³±czy³: 06 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-09-07, 16:45   

Ten parszywy oszust już od sierpnia siedzi, także nie prędko kogoś ponownie oszuka.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com