Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

julsol9988  

User

zagubionazakochana


Imię: Maria

Wiek: 22

Doczya: 31 Pa 2016

Skd: Łódź

   

Wysany: 2017-02-26, 19:55   Trudna sytuacja

Zakochałam się w najlepszym przyjacielu taty. Pisaliśmy ze sobą sobą od roku głównie to on zaczynal. Wtedy jeszcze nic do niego nie czułam. Po czasie o tych smsach dowiedział sie mój chrzestny, który stwierdził ze tak byc nie może. Przy okazji najbliższej imprezy taty moj chrzestny widząc jak taty przyjaciel się ciągle do mnie dosiada zrobił mu awanturę. Tata po imprezie zabronił swojemu przyjacielowi pisania do mnie. Powiedział mu ze mi się to nie podoba. Ale teraz jak kontakt się urwał ja czuję ze się w nim zakochalam. Kompletnie nie wiem co robić. Powiedzieć mu o tym? Nie mogę o nim zapomnieć. Każdego dnia o nim myślę i tęsknię. Dzieli nas spora różnica wieku ale jesli on czuje do mnie to samo co ja do niego to chciałbym aby o tym wiedział. Nie ma żony jest sam a ja nie kocham go za kasę bo jej akurat za dużo nie ma... Pomóżcie mi nie wiem co mam robić.
 

Albi

User


Doczy: 26 Lut 2017

   

Wysany: 2017-02-26, 22:31   

W tego typu przypadkach ciężko o jakieś racjonalne wyjście, z jednej strony rozum mówi stanowcze "NIE" a serce całkowicie odwrotnie.
Masz dopiero 15 lat, zastanowiłbym się czy to faktycznie "miłość" czy chwilowe uczucie/zauroczenie.
Szkoda niszczyć relacje z rodzinom przez sytuacje z której (być może) za parę lat będziesz się śmiała. Co oczywiście nie oznacza, że tak musi być.
 

julsol9988  

User

zagubionazakochana


Imię: Maria

Wiek: 22

Doczya: 31 Pa 2016

Skd: Łódź

   

Wysany: 2017-02-27, 09:19   

Jestem w nim zakochana od 2 lat...Mam 16 lat

[ Dodano: 2017-03-03, 22:45 ]
pomocy!!!!!
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com