Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Paulinka01  

User


ImiÄ™: Lauuuraaa

Wiek: 23

Doł±czyła: 10 PaĽ 2016

   

Wysłany: 2017-03-24, 14:02   SzkoĹ‚a sportowa

Witam, w tym roku idę do szkoły średniej. Myślałam o szkole sportowej. Czy idąc tam trzeba wyróżniać się jakimiś zdolnościami? Chodzi mi czy np. muszę grać bardzo dobrze w siatkówkę itp. żeby być z jakiejś dziedziny dobra. Ja chciałabym pójść do szkoły sportowej, bo się tym interesuję. Lubię sport, ale ogólnie.
Ktoś był w takiej szkole ? Może mi powiedzieć jak to wszystko wygląda ?
 

Moniav  

User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 26

Doł±czyła: 24 Mar 2017

   

Wysłany: 2017-03-24, 21:58   

Zazwyczaj w szkole średniej sportowej są określone specjalizacje.
Na przykład ja byłam w takiej szkole ze względu na to, że trenowałam kajakarstwo i miałam w klasie jeszcze judoków.
Ja akurat byłam w szkole z internatem, bo była dosyć daleko od mojego domu i jest to na takiej zasadzie, że masz swój klub sportowy, w którym trenujesz,
ale w niektĂłrych zawodach startujesz jako SMS.
Jak dla mnie pozytywne doświadczenie, mimo, że wymaga to wielkiego wysiłku i poświęcenia - treningi o 8 rano, szkoła na 11, a o 16.30 drugi trening i tak cały tydzień, z wyjątkiem czwartku, kiedy lekcje zaczynaliśmy o godzinie 8 i mieliśmy albo lżejszy trening, albo odnowę biologiczną (sauna, masaż, jacuzzi).
W weekendy też mieliśmy treningi, często wyjazdy w góry, obozy itp.
Wiem, że szkoła sportowa biegaczy w mojej okolicy tez działa na podobnej zasadzie, ale możliwe, że są też ogólne sportowe, gdzie jest np po prostu więcej wfu :D
 

Mychy33  

User



Imię: Michał

Wiek: 30

Doł±czył: 07 Kwi 2017

Sk±d: PoznaĹ„

   

Wysłany: 2017-04-07, 13:21   

U mnie w mieście nie było żadnych specjalnych preferencji na profil sportowy, poszedłem tam bo lubiłem biegać miałem tam jakieś osiągnięcia ale nikt o to nie pytał ani przy podaniu ani przy niczym wiec raczej to zależne od szkoły.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com