Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

L3mon  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 19 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-04-26, 10:47   Podejrzewam ZdradÄ™

Z narzeczoną jestem już od 5 lat (ona ma 20 lat a ja 28), narzeczeństwo od prawie roku. Były jakieś zgrzyty. Jakieś pół roku temu się dowiedziałem, że pisała z jakimś facetem, który ogłaszał się, że szuka dziewczyny na seks. Kilka dni wcześniej jak wróciłem z pracy zobaczyłem puste kieliszki wina w zlewie, myślałem, że ktoś był ona powiedziała, że przypadkiem wzięła dwa i tyle, później właśnie dowiedziałem się o tym facecie, jak z nią skonfrontowałem to wszystko na początku kłamała, że to koleżanka dopiero gdy napisałem, że wiem kto to jest to jednak powiedziała, że pisała z nim ale nic takiego normalnie. Po tym usunęła jego numer i przestała pisać. Jedna niedawno się zorientowałem, że na snapie napisała jego numer do koleżanki jakoś tydzień po tym jak obiecała zero z nim kontaktu.
Jeśli chodzi o snapa to widziałem, że często w sumie od własnie pół roku pisze z osobą co ma podpisane jako Justi ale oczywiście nic sobie nie robiłem. Dowiedziałem się ostatnio, że nazwa została zmieniona a oryginalne wpisane jest męskie imię, oczywiście się wyparła, że to tylko koleżanka, że nic takiego nie ma. Jednak jak ostatnio zobaczyłem na telefonie jej to tą osobę już całkowicie usunęła (skoro to koleżanka tylko to po co nagle usuwać jego kontakt).
Często jej pozwalam sobie wychodzi z koleżankami na imprezy, nie widziałem w tym problemu bo mówiła, że będzie unikać facetów i jednak bawić się w gronie damski, zawsze mówi, że nie tańczy z chłopakami nawet. Jednak po ostatnich rzeczach, myślę by jakoś się dowiedzieć co się tak naprawdę dzieje na tych imprezach (pójście samo z nią odpada bo wtedy się będzie pilnować bo wie, że jestem) więc myślę o zatrudnieniu osoby by w dniu imprezy ją obserwował tam właśnie i powiedział mi później co się działo dokładnie. Nigdy jej zdrady takiej czy to jakieś fantazje z facetem tekstowo czy przez snap czy na żywo nie udowodniłem, ale jednak z tymi co pisała facetami jakieś obawy się pojawiły, zwłaszcza, że planujemy ślub za rok.
Czy sprawdzić ją w ten sposób? Już samo to, że tak chce zrobić daje mi trochę do zrozumienia, że jej nie ufam więc nie powinienem się z nią wiązać, ale jednak chce mieć twardy dowód na to, a nie tylko moje domysły.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-04-26, 11:27   

L3mon napisa³/a:

Czy sprawdzić ją w ten sposób?


tak.
nawet ja czuję, że coś kręci.
Pewnie rutyna ją dopadła, podejrzewam, że jesteś jej pierwszym. Pewnie chce coś przeżyć nowego zanim się zaobrączkujecie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-26, 12:06   

U kolegi podobny motyw, dziewczyna ciągle pisała z "Agnieszką" i wyszło - bolec na boku, a dziecko mają, patola xD
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2017-04-26, 12:31   

Nie widzę w tym sensu. Nawet jeżeli okaże się, że jest Ci wierna, to i tak przez całe życie będziesz o nią chorobliwie zazdrosny i podejrzliwy. Chcesz tak żyć?
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-26, 14:41   

Po pierwsze to jest to strasznie dziecinne - jakieś snapy, konfrontacja za pośrednictwem smsów(?, bo napisałeś, że "dopiero gdy napisałem że wiem kto to jest") zamiast poważnej rozmowy, szczególnie że jesteście już długo razem i chyba dorośliście do poważnego związku skoro jesteście zaręczeni (a przynamniej powinniście).
Faktycznie, być może dowiesz się prawdy jedynie sprawdzając ją np. podczas jej wyjścia. Jednak nie obejdzie się bez szczerej rozmowy, przedstawienia jej tego co Ciebie boli i czego oczekujesz i potrzebujesz z jej strony i konfrontacji tego z jej wizją. Jeśli nie umiecie ze sobą rozmawiać szczerze to gdzie tu związek czy ślub!
No chyba że zobaczysz na własne oczy że Cie zdradza, to chyba nie będzie już czegoś wyjaśniać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com