Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-28, 22:59   Cos z tego bedzie? zleży mi na niej.

cześć, 12marca poznałem pewną dziewczynę, wiem, że jej sie podobam/podobałem chciała do mnie zagadać ale nie wiedziała jak, wiec ja to zrobiłem, przez 6tyg pisaliśmy codziennie cały dzień, spędzaliśmy ze soba każdą przerwę w szkole (mamy po 18lat) rozśmieszałem ją, zabawiałem, ona patrzyła sie we mnie swoimi dużymi błyszczącymi oczami z wielkimi źrenicami, chwaliła i dawała komplementy. Z chęcią się ze mną spotkała raz, po 6 tyg nie wtrzymałem i zapytałem, czy chce czegos od naszej znajomosci, po tym czasie lekko zaczeło się... walić odmówiła dwukrotnie na moją propozycję kawy, cały czas pisała ze mna i spotykała, częściej zaczeła nie mieć czasu, od 2tyg jest lepiej, ostatnio mieliśmy rozmowy na "nasz" temat, powiedziałem jej , że czuje od niej dystans od jakiegos czasu, zapytalem sie czy jestem w friendzone, ona odpowiedziala, ze jak moge byc jak nie jestem jej przyjacielem, na drugi dzien mi powiedziala, ze to nie jest tak ze friendzone, tylko ona nie moze po 2 mies, po za tym powiedziala mi ze 'ja nie lubie milosci, to nie dla mnie, nie lubie jak ktos mnie dotyka,komplementuje,przytula itp' po chwili zapytala sie mnie czy nasze relacje sie zmienią, zapytala z smutna miną przgnębiona odpowiedzialem ze nie wiem, widzialem jak jej oczy bardziej zaczely blyszczec, smutna sie zrobila,glos przygnebiony, napisalem jej po godzinie, ze ja tez nie przepadam za czułoscia ale jednak cos ma takiego w sobie, to nie moja wina ze ja cos do niej poczułem, dopisalem ze juz wiecej nic nie bede od niej chcial.
Odpisala, ze rozumie i żebyśmy spróbowali sie zaprzyjaźnić i sprawdzić co z tego będzie.
Ciężko mi teraz sie z nią zaprzyjaźnić, nie wiem na ile moge sobie pozwolic, jak zapytam to moze wyjde na nachalnego ? po za tym boje sie bo np. godzine temu zaczela mnie przesladowac tzn, to co ja napisze ona napisze to samo, napisalem 'jestem alkoholiczka xd' ona "dobranoc" i juz sobie poszła, co prawda piła dzisiaj coś ale i tak poszła. zależy mi na niej cholernie, ale jest z tych twardszych kobiet. Nie wiem czy sobie darować, chociaż nie wyobrażam sobie tego.

naprawdę mi na niej zależy, nie chce tego zniszczyć, wiem, że muszę teraz przestać żartować z takich rzeczy.Nie chce jej stracić, zależy mi na niej cholernie.. nie wiem czy jej na mnie chociaż troche... ale mi na niej bardzo, jest pierwsza osobą za którą odczułem tęsknotę, aż dziwnie sie czułem. Co mam zrobić... pomóżcie...
Przed chwila napisałem jej te "przepraszam" i cos tam dopisalem, teraz mamy 9dni wolnego w szkole, chcę z nia sie spotkac (sama zaproponowala termin mna maj) musze w jakis sposob przyciągnąć jądo siebie, być miłym - tzn. jestem ale czasami dpale taka głupotą jak ta wyżej.
Po za tym widziałem wiadomosci,pokazywal mi jej kolega(friendzone - potwierdzone przez jej kolezanke) i tam naprawdę pisali o mnie, nawet były moje zdjecia z korytarza ... z 2 marca ! było tam napisane cos w stylu 'zarywaj' ona pisała "chyba się układa" itp.
Co do jej koleżanki, kiedys napisalem zeby jej pilnowała bo była na 18 i sie lekko upiła odpisałą mi zebym sie nie martwil i zebym o niej nie zmieniał zdania .

Co mam robić zeby jej do siebie nie zniechęcić? boje sie ze to juz teraz straciłem..
Ona jest moim ideałem w 100. Jej wad i zalety, poznałem jej rodzicó tzn. pisze o nich,podsyła ich zdjecia na takiej aplikacji,zapoznała mnie z tą swoją kolezanka co przed chwila napisałem.

Co mam zrobić... cały czas o niej myślę.

Wiem, że ona jest ta kobietą która bym chciał... nie chce innej... jej twardy charakter mnie przyciąga, aż za mocno...
 

szary227  

User



Do³±czy³: 18 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-29, 08:08   

Marcinie, analizując Twój post:

Cytat:

zapytałem, czy chce czegos od naszej znajomosci, po tym czasie lekko zaczeło się... walić odmówiła dwukrotnie na moją propozycję kawy


Przestraszyła się pędu, jakiego nabrała Wasza znajomość.

Cytat:

powiedziala mi ze 'ja nie lubie milosci, to nie dla mnie, nie lubie jak ktos mnie dotyka,komplementuje,przytula itp'


Zapiera się rękami i nogami :-) oczywiście bullshit. Chyba, że ma jakieś przykre doświadczenia.

Cytat:

Odpisala, ze rozumie i żebyśmy spróbowali sie zaprzyjaźnić i sprawdzić co z tego będzie. Ciężko mi teraz sie z nią zaprzyjaźnić


Tak się bałeś, przyjacielu, friendzone'a, że nieopatrznie w niego wdepnąłeś. Może nie byłoby to złe rozwiązanie, gdybyś nie był w nią tak zapatrzony. Teraz będzie prawić Ci przyjacielskie komplementy i mówić jaki jesteś fajny, a Ty w podświadomości będziesz odbierać to jako flirt. Uważaj na takie sytuacje :)

Cytat:

i tam naprawdę pisali o mnie, nawet były moje zdjecia z korytarza ... z 2 marca ! było tam napisane cos w stylu 'zarywaj' ona pisała "chyba się układa"


Zdjęcia były z 02.03., Wy poznaliście się 12.03. Pomijając fakt, że w zasadzie nie miało co się jeszcze wtedy "układać", to być może po prostu widziała Cię innym, niż jesteś w rzeczywistości. Ja przez dialog "-zarywaj/ -chyba się układa" rozumiem, że nie chodzi o friendzone :) Już na początku Waszej znajomości musiała dostrzec w Tobie nie tyle materiał na chłopa, co godnego powiernika lub kogoś podobnego.

Cytat:

naprawdę mi na niej zależy, nie chce tego zniszczyć, wiem, że muszę teraz przestać żartować z takich rzeczy.Nie chce jej stracić, zależy mi na niej cholernie..


Cytat:

Co mam zrobić... cały czas o niej myślę. Wiem, że ona jest ta kobietą która bym chciał... nie chce innej... jej twardy charakter mnie przyciąga, aż za mocno...


Radziłbym się ewakuować. Naprawdę, niezdecydowana kobieta, podczas, kiedy Tobą targają emocje, nie jest najlepszą opcją. Nie wiesz, co siedziało w jej głowie, kiedy chciała Cię "zarywać", i nie wiesz, co sprawiło, że myślała o Tobie w taki czy inny sposób. Trafienie w tym momencie w jej gust to gra w totolotka. Wyraźnie nie jest zainteresowana, więc radzę wyleczyć się z tego stanu, póki znacie się półtora miesiąca. Chyba, że chcesz w tym trwać i sprawdzić co będzie. W takim wypadku przystań na propozycję przyjaźni i czekaj na rozwój wydarzeń, ale w moim odczuciu jest to błędne koło :-)
Pozdrawiam
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-29, 08:49   

Nie usłyszałem od niej, że jestem "fajny" od właściwie, no nigdy. Może już nie jest zainteresowana, ale z drugiej strony jakbym zerwał kontakt to bym też sprawdził czy jej "zależało" ,bo gdyby nie to w sumie raczej by nic nie zrobiła a jeżeli tak to próbowała by coś "uratować".
ze wdepnąłem w friendzone wiem to od ... 6kwietnia. W sumie nie wiem sam czy JA bym się do związków nadawał, niby mi tutaj zależy ale jak przez 2dni ją olałem to mi stała się obojętną i aż zacząłem flirtować z inną w takim lokalu jak byłem z znajomymi, dopiero wróciło gdy napisała.

Myślę, że takie zdystansowanie sie do niej dobrze zrobi, może uświadomi sobie że coś "czuje" albo nie czuje, nigdy w sumie nie dawała oznak friendzone, no tak jakoś było. Tylko te rzeczy co napisałem są dziwne.
Już od tygodnia myślę, nad przerwaniem znajomości, jeżeli czegoś chce więcej ale potrzebuje czasy będzie próbowała to odratować a jeżeli nie to w sumei nic nie zrobi. A mi taka przerwa się przyda ;)
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-29, 13:15   

Marcinie, mam podobny problem. Nie potrafię wyczuć kiedy nadchodzi w znajomości czas, kiedy można coś więcej wyznać. Raz wydaję mi się że za wcześnie, innym razem że już ten moment przegapiłem i w końcu nic się nie zmienia., To że zapytałeś ją czy chce czegoś więcej od Waszej relacji, to dobry krok. Przynajmniej wiesz że jest niezdecydowana ;) Krótka przerwa też powinna dobrze zrobić. Ale nie rezygnuj. Nie teraz. Odpowiedz sobie na pytanie: czy Twój ideał kobiety jest wart zawieszenia broni i zaprzestania walki? Żadną wartościową kobietę nie kupisz kilkoma drinkami na imprezie, jak to teraz często bywa. Więc może warto się o nią bić? W ostateczności, kiedy będziesz już na prawdę chciał zrezygnować, możesz wyłożyć karty na stół i jej wszystko powiedzieć.
_________________

 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-04-29, 14:23   

Prawda jest taka że jak dwie osoby sobie się podobają to prędzej czy później bedą ze sobą.To tyle,więcej gadać nic nie potrzeba.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-29, 14:26   

Ja bym jej powiedział wszystko ale tak by jej nie wykurzyć totalnie :-D .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-04-29, 14:49   

laska szukała bolca a ty się na związek napalasz :evil:
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-29, 21:29   

altairsek napisa³/a:

Prawda jest taka że jak dwie osoby sobie się podobają to prędzej czy później bedą ze sobą.


Nie zgodzÄ™ siÄ™ . :)
_________________

 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-29, 21:50   

Fowo napisa³/a:

laska szukała bolca a ty się na związek napalasz :evil:



Ten wiek 17, jestem półtora roku starszy, możliwe że szukała natomiast.. nie jest ona takim typem, jesteś drugą osobą która mi to mówi, jedna to "kolega" z reala, ale to raczej nie to, gdyby szukała bolca to by tak naprawdę jeździła na te wszystkie dyskoteki i "wyrywała" jakimiś swoimi sposobami jakiś przystojniaczków po alkoholu każdy nabiera odwagi a kobiety bzikują w 100%, także nie sądzę, co prawda wysyłała mi na tzw. SNAPIE, zdjęcia typu, kawałek ramiączka, zdjecie w obcisłej koszulce ale to nie oznacza, że ona chciała się od razu ruch4ć, kobiety inaczej myślą, to, że kobieta ma szpile obcisłe spodnie skórę i chodzi takim zmysłowym krokiem nie oznacza, ze da Ci dupy, to ze laska daje na ig/snapa takie "lepsze" zdj tez nic nie oznacza, przejrzyj sb. te wszystkie pierdoły (strony) kobiety po prostu od najmłodszych lat im sie wpaja ze to one maja być piekne,gwiazdy i wgl the best, atencja... równie dobrze dupe może Ci wysłać a jak przyjdzie co do czego to ona nie chce. Sorry takie życie ;) jeżeli by faktycznie chciała to by sama to pchała trochę inaczej zresztą. ;)
Niestety tak to bywa ;] pewniak, jak by sie chciala kur***. to by do tego dązyła kroczkami od samego poczatku.
Z nimi jest tak jak znami, chciała by się kur***. jeździła by na cluby/imprezy a ona bardzo rzadko jeździ ;] dwa lata i sam zobaczysz.

Przerwa dobrze zrobi,dzisiaj nie pisałem z nia, zdanie zamienilem i jeszcze sobie zrobie tak pare dni żeby ochłonąć, przemyśleć itp.

*edit - w sumie tak sobie pomyslalem, ze jest taka 'agresywna' tzn. widzę że czasami jej charakter sie zmienia na taki "ahh suka" ale raczej nie w ero, słowa znaczeniu ;) po za tym dopiero po poznaniu. Raczej nie wyglada na taka, moze po prostu lekko udaje, pochodzi z takiej rodziny itd. że raczej nie podejrzewałbym jej oto, raczej tylko 'świruje' - po za tym jakby szukała bolca to by się "związała" ze mną specjalnie dla tego ;] i by to ehem. wykorzystywała a jezeli nic... to raczej heh, nie ;] bo r4chac sie z facetem po załóżmy 4mies ktory jest jej tylko kolega/przyjacielem - to by sie w sumie bała to równie dobrze mógłbym korzystać i rozwiać ploty itd - tak mogla by pomyslec, a jak w zwiazku to co innego ;] raczej NORMALNE.

[ Dodano: 2017-04-29, 21:52 ]

DeVaneio napisa³/a:

Ja bym jej powiedział wszystko ale tak by jej nie wykurzyć totalnie :-D .



Nie wkurzyłem, może wczoraj lekko z tym 'alkoholizmem'.
Czas pokaże.
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-29, 22:31   

Marcinku, tylko nie myśl za dużo. :) Zrób sobie przerwę, przemyśl wszystko na chłodno ale nie gdybaj. Tutaj dużo osób pisze: pewnie to... pewnie tamto, ale nikt tak na prawdę nie zna tak dobrze tej dziewczyny jak Ty. Nie daj sobie nic wmówić, sam już dobrze wiesz co masz zrobić ;p
_________________

 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-04-29, 23:08   

po pierwsze - chcesz zdobyć dziewczynę? W dominującej większości przypadków musisz mieć, brzydko mówiąc, wyje*ane.
Po drugie: dziewczyny szczególnie w tym wieku BARDZO szukają przysłowiowego bolca. A to że tobie się wydaje że 'ona jest inna' to typowy bullshit którym żyje większość facetów olana przez niezrozumienie dziewczyny.

A podsumowujÄ…c temat: dziewczyna jest niezainteresowana i teraz tego nie naprawisz, move on.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Marcin303

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-04-29, 23:44   

Fowo napisa³/a:

po pierwsze - chcesz zdobyć dziewczynę? W dominującej większości przypadków musisz mieć, brzydko mówiąc, wyje*ane.
Po drugie: dziewczyny szczególnie w tym wieku BARDZO szukają przysłowiowego bolca. A to że tobie się wydaje że 'ona jest inna' to typowy bullshit którym żyje większość facetów olana przez niezrozumienie dziewczyny.

A podsumowujÄ…c temat: dziewczyna jest niezainteresowana i teraz tego nie naprawisz, move on.



Może i szukaja, ale i tak pozostaje przy tym ze gdyby chciala BOLCA to by na pewno nic nie zrobila bez czegos wiecej, rownie dobrze moglbym ja obsrac po calym miescie itp.

Po czym stwierdzasz ze nie jest zainteresowana? przecież aż tak mocno była, moze potrzebuje czasu ? nie naprawie? da sie wszystko naprawić, tylko trzeba mądrze to rozegrać.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2017-04-30, 14:37   

Marcinek daj ty sobie już spokój,to nic nie da.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-04-30, 15:12   

jedyne co robisz to łudzisz się na siłę, że ją przelecisz/będziesz z nią. A relacje (ponownie w dominującej większości przypadków, zdarzają się wyjątki jednak nic na takowy nie wskazuje po tym co pisałeś) decydują się w przeciągu pierwszego tygodnia/2 znajomości. Poza tym, nawet gdyby było to jeszcze do ugrania nic byś nie zrobił przez brak doświadczenia widoczny w momentach jak:

Cytat:

nie wtrzymałem i zapytałem, czy chce czegos od naszej znajomosci


Osoby chcące coś ugrać wiedzą że niektórych rzeczy się nie robi. Rozmowę o związek zaczyna kobieta a ty zamiast tego bez słowa możesz co najwyżej dążyć do niego.
Poza tym, jeżeli dziewczyna widzi że nie potrafisz się zdecydować czego od niej chcesz sama podejmie decyzję. A że one lubią zdecydowane osoby, możesz się spodziewać rezultatu. W tej chwili zmierzasz w kierunku typowego 'pieska' ew. 'koleżanki z jajkami do wyżalenia się'. Dawniej też wchodziłem w takie relacje i nie jest to nic wstydliwego jeżeli nauczysz się dzięki temu jak w nie nie wchodzić.

A teraz podnieś, głowę, wyprostuj się i wyjdź z tej relacji póki masz jeszcze resztki honoru (chociaż po tym co piszesz zgaduję że i tak będziesz się starał to kontynuować aż zostaniesz totalnie upokorzony. No cóż, miałeś wybór).
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-30, 15:45   

Fowo napisa³/a:

po pierwsze - chcesz zdobyć dziewczynę? W dominującej większości przypadków musisz mieć, brzydko mówiąc, wyje*ane.


Chyba jeśli znalazłeś sobie dziewczynę w gimnazjum. Większej bzdury nie słyszałem.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com