Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Uruk  

User


Wiek: 24

Doł±czył: 20 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-20, 23:23   Urodziny

Siemka wszystkim.
Problem jest może smieszny i moze sie wydac niepowazny, ale dla mnie to dość istotne. Chodzi o to że moja dziewczyna w moje 18 urodziny jedzie sobie na wakacje z rodzinka. Jej matka jej powiedziała juz po fakcie i rzekomo "nie ma nic do gadania". No spoko tylko w moje 17 urodziny wypadł jej występ a potem nie mogła sie ze mną spotkac. Powiedzcie mi jak to jest ze ja potrafie ulozyc sobie zycie tak ze potrafie wazne dni z nia spedzic a jej wiecznie cos wypada??? Niesamowicie mnie to boli ze nie moge z nia spedzic urodzin tylko isc sie schlac zeby to uczcic... Niby to nie takie zle ale mimo wszystko chcialem zeby to byl dzien dla niej a ona po prostu jedzie na wakacje :/
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-06-21, 12:59   

Odbijecie sobie w inny dzień. Po co się denerwować i chlać do upadłego bo "osiemnastka"? Zawsze możecie w inny dzień urządzić sobie Twoje urodziny sam na sam. I to bez chlania. ^^
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2017-06-21, 20:21   

Uruk napisał/a:

No spoko tylko w moje 17 urodziny wypadł jej występ a potem nie mogła sie ze mną spotkac.

Przez cały rok? Wyluzuj, to tylko kilka dni, spotkacie się, jak wróci.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-06-24, 12:06   

Keep calm , odbijecie sobie innym razem.
 

zosia.kom  

User


ImiÄ™: Zosia

Doł±czyła: 26 Cze 2017

   

Wysłany: 2017-06-26, 15:59   

Rozumiem, też by mi bylo smutno ale wygląda na to zę faktycznie nic nie ma do gadania skoro rodzice już ustawili wyjazd. Moze poświętuj z kolegami, niekoniecznie chlejąc, możecie iść na gokarty albo paintballa ;) w koncu raz sie ma 18 urodziny
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com