Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-06-02, 16:14   

Bujda. Nigdy nie potwierdzono istnienia ludzkich feromonów.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-06-03, 10:37   

oghren napisa³/a:

Powiem szczerze że nie wiem czy to działa czy nie bo nie stosowałem ale zastanawiam się czy sobie nie wypróbowac.


Zbytnio nie rozumiem tego sensu stosowania feromonów.
Jeśli idąc za głównym ich znaczeniem w tym względzie, czyli wyczuwaniem przez kobiety, który partner do nich pasuje lub nie po genowych wariantach MHC.
To w jaki sposób zastosować można do każdego faceta jakieś określone, uniwersalne warianty MHC?
Skoro na jedną może to podziałać, a na drugą nie, jeśli w ogóle to działa?
Niech ktoś to mi tu wytłumaczy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-06-24, 23:28   

imo zbieranie kasy od ludzi wierzących że zapach rozwiąże ich problemy z płcią przeciwną ;) Natężenie hormonów w takich perfumach jest tak niskie że musielibyście wylać na siebie połowę butelki żeby zadziałało (zakładając że istnieje rzeczywiście coś takiego jak hormon przyciągający kobiety, co brzmi wątpliwie, chociaż nie czytałem żadnych badań na ten temat więc nie bijcie)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-06-25, 12:05   

Fowo napisa³/a:

zakładając że istnieje rzeczywiście coś takiego jak hormon przyciągający kobiety, co brzmi wątpliwie, chociaż nie czytałem żadnych badań na ten temat więc nie bijcie)



To pewne.
_________________
W miękkim futrze kota
 

noaleoco

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-06-25, 19:05   

Feromony działają. Jeśli chcesz by traktowano cię poważnie polecam coś typu BTB lub Pheromax . Jeśli natomiast myślisz o tym by ludzie okazywali ci swoją sympatię, byli bardziej rozmowni to tutaj w grę wchodzi Chikara(szczególnie odbierają ją kobiety).
 

koksdeco

User


Do³±czy³: 15 Gru 2009

   

Wys³any: 2017-07-07, 10:58   

Używałem kiedyś jakiegoś specyfiku zawierającego feromony. Szczerze powiem, że efekt był. Jak później go analizowałem, był to głównie efekt placebo. Wszystkie korzyści były spowodowane tym, że właśnie wydałem kasę na taki specyfik, wiem o nim, oraz spodziewam się działania. Powodowało to w mojej głowie nastawienie na to działanie. W efekcie sam zaczynałem swoim zachowaniem doprowadzać do wypełniania założeń produktu. Przyznam, że temat ciekawy. Aż się zastanawiam, czy nie przeprowadzić na sobie jakiś bardziej wnikliwych testów. Ogólnie nie wierzę w tego typu produkty. Tym bardziej, jeśli ktoś nie radzi sobie z kobietami i uważa to za remedium na całe zło.
_________________
https://prawdaozarabianiu.blogspot.com/
Mój blog na którym testuję dla was różne metody zarabiania pieniędzy. Niedługo pojawią się też sylwetki osób, które odniosły sukces!
 

pitrek  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 19 Sie 2014

   

Wys³any: 2017-07-07, 14:06   

Ale zaraz zaraz. Love&Desire a Love Desire premium to są dwa różne zapachy? Bo wydawąło mi sie,ze ta druga wersja jest po prostu mocniejsza i dlatego jest droższa.
 

Zonek11

User


Do³±czy³: 23 Mar 2015

   

Wys³any: 2017-08-24, 10:08   

Damn napisa³/a:

Bujda. Nigdy nie potwierdzono istnienia ludzkich feromonów.



No i tutaj nie mogę się z tym zgodzić. Ostatnio od dziewczyny pożyczyłem kilka książek Lwa starowicza ponieważ chicałem je poczytac i ona polecała i tak opisuje seksuolog,że feormony istnieja, ze maja bardzo duży wpływ na podryw :P Tak więc planuje sobie kuić. Na pewno nie kupię sobie tych love desire premium bo kasy mi na to szkoda. Ale zastanawiam się na początek nad Sexual attraction a love desire tymi zwykłymi. Od ktorych zacząć?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com