Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tomfiarz

User


Do³±czy³: 13 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-13, 03:21   DostawaliÅ›cie lanie pasem od Mamy albo Cioci ?

Wychowywała mnie tylko Mama.W domu lania nie dostawałem bo potrafiła mi tak nagadać albo nakrzyczeć że to do mnie najlepiej docierało.W szkole uczyłem się tak sobie bo nie nadążałem z materiałem.Dwa razy powtarzałem klasę.Lanie pasem pierwszy raz dostałem jak mieszkałem u Cioci mając 15 lat,zresztą bliską przyjaciółką mojej Mamy.Mama musiała wtedy wyjechać do pracy na 3-lata za granicę.Zresztą ciocia była bardzo atrakcyjna,mądra i wesoła oraz skora do żartów.Z Ciocią rozumieliśmy się bez słów.W każde wakacje jeździłem do Mamy w odwiedziny.Okres ten zresztą wspominam jako jeden z najlepszych okresów w moim życiu.Lanie dostałem zresztą na własne życzenie .Była wywiadówka i Ciocia na nią poszła ale przed wyjściem pokazała i taki skórzany pasek czarnego koloru,około 1.5 centymetra szerokości i w żartach zapowiedziała z uśmiechem,że jak dowie się o wagarach,papierosach albo złym zachowaniu to mi ściągnie majtki i spuści takie lanie tym pasem,że popamiętam,ja jej też żartując odpowiedziałem ze chętnie nadstawię tyłek a na koniec przeproszę,podziękuję za karę i pocałuję w dłoń.Ciocia tylko się uśmiechnęła.Tydzień wcześniej zostałem przyłapany przez nauczycielkę na paleniu w szkolnej ubikacji i zaprowadzony do wychowawczyni.Po wywiadówce Ciocia wróciła i powiedziała że dowiedziała się od wychowawczyni o papierosach.Zresztą pamiętałem tą groźbę a że lania nigdy w życiu nie dostałem a nieraz słyszałem od kolegów albo podsłuchałem z opowieści jak np. jakaś kobieta mówiła swojej koleżance jak spuściła lanie swojemu synowi czy córce.Zresztą sam byłem ciekaw jak to jest dostać lanie.Ciocia mówiła że się na mnie strasznie zawiodła.Było mi głupio bo z Ciocią się bardzo zaprzyjaźniliśmy.ciocia miała córkę,która mieszkała w innym mieście studiując.Opowiedziała mi że jej córka dostała za to lanie pasem po gołym tyłku ale ze mną nie wie co ma zrobić bo nie jestem jej synem.Ciocia powiedziała mi że należy mi się jakaś kara chciała mi tydzień szlabanu na wyjścia i telewizje oraz magnetofon.Domyśliłem się ,że jak bym był jej synem to też bym dostał lanie.Powiedziałem Cioci,że już wolę wole lanie tym bardziej ze miałem dodatkową pracę u jej jednej z koleżanek.Ciocia zapytała mnie jeszcze czy jestem tego pewny.Ja odpowiedziałem ze tak.Wobec tego Ciocia zgodziła się na moją propozycję mówiąc że za chwile porozmawia sobie z moim tyłkiem.Poszła po pas i po chwili z nim wróciła.Mnie kazała wstać a sama usiadła z przygotowanym już pasem .Jak wstałem to powiedziała mi że dostanę 25 pasów na goły tyłek za palenie papierosów tak samo jak dostała jej córka.Ciotka wstała z kanapy i kazała mi stanąć nad oparciem kanapy i gdy to zrobiłem to kazała mi opuścić spodnie.Jak to zrobiłem to następnie kazała mi opuścić majtki.Ogromnie się wstydząc zrobiłem to.Potem kazała mi się położyć na oparciu kanapy.Miałem już niezłego pietra i jakoś nie mogłem dać sobie rady żeby się położyć.Po chwili Ciocia widząc że nie mogę się przemóc popchnęła mnie lekko acz stanowczo i położyłem się na oparciu kanapy.Świecąc gołym tyłkiem solidnie przewieszony Ciocia zapytała mnie czy jestem gotowy ja wstydząc się odpowiedziałem ze tak.wobec tego ciocia wzięła mocny zamach i gdy tylko pas dotknął moich pośladków.usłyszałem trzaśnięcie poczułem mocny i piekący ból.Potem następny.Po każdym kolejnym pasie coraz trudniej mi było wytrzymać.Ciocia biła mocno i precyzyjnie.Raz za razem bijąc mi pupę.Zaciskałem pięści i zęby, jęcząc po każdym zadanym pasie.Kilka łezek zresztą popłynęło mi z oczu.Nie zdawałem sobie sprawy że lanie może tak boleć.Ciocia nie zważając na moje pojękiwania biła dalej aż nadszedł ten ostatni 25-ty pas.Po skończonym laniu Ciocia kazała mi powstać,masując obolałe pośladki,Wciągnąłem majtki i spodnie po czym Ciocia objęła mnie i zapytała czy nadal będę palił .Kleknąłem przed Ciocią,przeprosiłem Ciocię oraz pocałowałem jej dłoń obiecując ze papierosa nie wezmę do ust.Zdarzyło się jeszcze parę takich sytuacji kiedy musiałem na polecenie Cioci opuszczać majtki podczas całego okresu jak mieszkałem u Cioci.Każde lanie odbywało się wg.tego samego schematu.Zresztą nie miałem do Cioci żadnych pretensji bo po prostu na każde sobie zasłużyłem.Wolałem zresztą lanie od szlabanu choć tyłek bardzo bolał.Możecie opisać swoje lania jak przebiegały,kiedy dostawaliście/dostawałyście albo dostajecie :?:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-08-13, 08:25   

Magnetofon? To jeszcze w ogóle funkcjonuje?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-13, 11:44   

Parę razy się dostało szmatą po pysku czy pasem po dupie ale żeby wypisywać o tym epopeję na forum? Coś czuję, że Ci się to podobało... :-o
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Tomfiarz

User


Do³±czy³: 13 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-13, 16:51   

metalmummy napisa³/a:

Magnetofon? To jeszcze w ogóle funkcjonuje?



Za czasów mojej młodości to było podstawowe narzędzie do nagrywania i odsłuchiwania muzyki.zresztą komputer w domu mało kto miał a i internet był bardzo drogi :oops:

[ Dodano: 2017-08-13, 17:59 ]

AT4 napisa³/a:

Parę razy się dostało szmatą po pysku czy pasem po dupie ale żeby wypisywać o tym epopeję na forum? Coś czuję, że Ci się to podobało... :-o



Czasem udawało mi się Ciocię sprowokować,żeby przemówiła mi do tyłka.Cioci trzeba było jedno przyznać że umiała to robić boleśnie ale i z pewnym wdziękiem.Ciocia wydawała mi się tym ubawiona.Robiła to spokojnie nigdy w gniewie ani w szale ale zawsze bolało.Najpierw była rozmowa a potem lanie.Zresztą wolałem dostać lanie jak mieć szlaban :-) Jak to wyglądało u ciebie :?:
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-15, 00:44   

Zwykle rodzice przemawiali mi do rozsądku, nie było też większych powodów by mnie bić. Najlepiej zachować w tym umiar bo można dziecko skrzywdzić ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie bezstresowego wychowania które tworzy patologię. :-)
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-08-15, 16:59   

Cytat:

Ciocia zapytała mnie jeszcze czy jestem tego pewny.Ja odpowiedziałem ze tak.Wobec tego Ciocia zgodziła się na moją propozycję mówiąc że za chwile porozmawia sobie z moim tyłkiem.



O k***a, jestem przeciwniczką przemocy jakiejkolwiek, szczególnie cielesnej, ale Twój post jest po prostu śmieszny. Troll 2/10...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-15, 17:32   

A ja nie złapałem :wstyd:
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-08-15, 17:35   

Damn napisa³/a:

Cytat:

Ciocia zapytała mnie jeszcze czy jestem tego pewny.Ja odpowiedziałem ze tak.Wobec tego Ciocia zgodziła się na moją propozycję mówiąc że za chwile porozmawia sobie z moim tyłkiem.



O k***a, jestem przeciwniczką przemocy jakiejkolwiek, szczególnie cielesnej, ale Twój post jest po prostu śmieszny. Troll 2/10...



Ciebie wujek nie karał?
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Tomfiarz

User


Do³±czy³: 13 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-15, 20:35   

Damn napisa³/a:


O k***a, jestem przeciwniczką przemocy jakiejkolwiek, szczególnie cielesnej, ale Twój post jest po prostu śmieszny. Troll 2/10...



To się śmiej :mrgreen:
Na zdrowie :-D

[ Dodano: 2017-08-15, 21:42 ]

AT4 napisa³/a:

Zwykle rodzice przemawiali mi do rozsądku, nie było też większych powodów by mnie bić. Najlepiej zachować w tym umiar bo można dziecko skrzywdzić ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie bezstresowego wychowania które tworzy patologię. :-)



Zgadzam się z tym w 100%-ach. Dyscyplina musi być ale umiar też jest wskazany.Bezstresowe wychowanie w ogóle nie powinno mieć miejsca bo to tworzy patologię.Tutaj zresztą kłania się fizyka czyli każda akcja tworzy określona reakcję.Dzieciak też musi się nauczyć konsekwencji swoich czynów.Wiadomo jak to mówi stare porzekadło "Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci" :-)

[ Dodano: 2017-08-15, 21:45 ]

krul umiÅ‚owany napisa³/a:



Ciebie wujek nie karał?



Nie tylko Ciocia,która była dawno po rozwodzie.Córka Cioci też studiowała w innym mieście. Mieszkaliśmy z Ciotka sami :-)
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-16, 00:22   

Mi tam nie wyglądasz na trolla co prawda dziwny temat obrałeś do dyskusji ale każdy ma jakieś fetysze :x
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Tomfiarz

User


Do³±czy³: 13 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-16, 00:33   

AT4 napisa³/a:

Mi tam nie wyglądasz na trolla co prawda dziwny temat obrałeś do dyskusji ale każdy ma jakieś fetysze :x



Dzięki.Nienawidzę zresztą hejt i trolowania bo to do niczego nie prowadzi.Zresztą sam przyznasz ze z trollami nie ma co pisać.Troll i hejter tylko dąży i podnieca się aby dokopać komuś innemu.Temat może i dziwny ale jak dla mnie idealny.Zresztą na tym forum jest kilka tematów z zakresu kar cielesnych.Choć mistrzostwo jesli chodzi o lania to prym wiedzie kafeteria.Pomijając specjalistyczne strony spankingowe jak Pasiorek czy lanie.pasem.phorum :-) To prawda każdy ma jakiś fetysz a temat dobry jak i każdy inny :cool:
 

Tomfiarz

User


Do³±czy³: 13 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-25, 23:27   

martinbuz napisa³/a:

Nigdy, ale Twoja historia jest co najmniej dziwna.



Mogę się domyślać że dziwna ale wtedy to było dla mnie całkiem normalne :)
 

Lanie98

User


Do³±czy³: 01 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-01, 10:25   

Ja tez ja jeszcze chodzilem do gimnazjum tez dostawałem lanie a teraz na studiach juz nie. Chcialbym to powtorzyc moze jest jakas chetna dziewczyna ktora wymierzy mi porzadne lanie kontakt do mnie chce.1998@wp.pl
 

mtrojan  

User


Do³±czy³: 18 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-11-14, 09:35   

U mnie raczej stawiali na bezstresowe wychowanie.
 

arek223aw2

User


Do³±czy³: 06 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-06, 07:45   

A kto w Polsce nie dostawał lania od mamy lub od taty
_________________
drzwi do magazynu broni
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com