Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

nieznany001

User


Doczy: 14 Sie 2017

   

Wysany: 2017-08-14, 20:43   Problem z nogami

Siema, pisze z problemem i myślę że bedziecie wyrozumiali. Otóż mam 15 lat i mam strasznie mało włosów na nogach.. Koledzy się śmieją że gole nogi, a to nie jest prawda, chociaż w sumie dwa razy w życiu zgolilem zeby zobaczyc czy mi odrosna wieksze.. Nie wiem co mam z tym zrobic.. Caly czas slysze docinki typu: 'Jestes pi*dą', 'Jestes pedałem'...
Chce zeby mi w koncu wyrosły takie duze jak mają koledzy, ja mam włosy ale ich w ogole nie widac bo sa takie male..
Prosze pomozcie mi, moze mam cos zrobic?
Pozdrawiam
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-14, 22:59   

Nie wszyscy mają intensywne owłosienie ciała. Niczego nie zrobisz i nie masz się czym przejmować.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-08-15, 01:39   

Po prostu wolniej dorastasz i tyle. Ja na twoim miejscu bym się cieszył, nogi będą się mniej pocić ;) . Dziwnych masz kolegów skoro śmieją się z takich rzeczy... no ale cóż z bydłem nie da się zbytnio dyskutować.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2017-08-17, 20:13   

Eh, tak to jest, w tym wieku chcesz mieć dużo włosów, zarost a za 5 lat będziesz chciał usuwać laserowo :D :D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-08-17, 22:37   

Adreamin napisa/a:

Eh, tak to jest, w tym wieku chcesz mieć dużo włosów, zarost a za 5 lat będziesz chciał usuwać laserowo :D :D



Istnieje heteroseksualny facet którzy chce laserem wydepilować nogi ?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-17, 23:43   

Damn napisa/a:

Istnieje heteroseksualny facet którzy chce laserem wydepilować nogi ?


A Beckham nie miał depilowanych laserem? Tak mi się kojarzy.
Poza tym - skąd przytyk odnośnie orientacji?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-08-18, 12:01   

Heh, to ty twierdzisz że to przytyk... Jak zresztą zawsze bo jesteś przewrażliwiony na punkcie swoim i swojej orientacji jak mało kto i świadczy to tylko o twoich kompleksach. Nie mam pojęcia co pociąga gejów.
Kobietom w 99% przypadków podobają się owłosione nogi u facetów. Jeśli facet heteroseksualny je wydepiluje, będzie się zdecydowanie mniej podobał kobietom. Więc nawet jeśli musi to robić, będąc sportowcem, nie będzie chciał tego robić, a chodzi o chcenie. Poza tym depilacja boli.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-18, 17:03   

AT4 napisa/a:

Z tym przytykiem to dowaliłeś... a potem homoseksualiści dziwią się, że ludzie ich atakują kiedy sami prowokują by potem udowodnić jacy to są biedni. Większość ludzi ma w dupie orientację innych osób póki nie paradują z gołymi dupami w centrach miast manifestując swoje fetysze.


Idź demonstrować swoje liberalne spier**** gdzieś indziej.

Damn napisa/a:

Heh, to ty twierdzisz że to przytyk... Jak zresztą zawsze bo jesteś przewrażliwiony na punkcie swoim i swojej orientacji jak mało kto i świadczy to tylko o twoich kompleksach.


Jeśli to nie przytyk, to po co w ogóle poruszałaś temat seksualności? Jakby każdego interesowało, co jakaś randomowa osoba podająca się w Internecie za kobietę uważa o męskim owłosieniu.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-08-18, 21:14   

Śmiało, obrażaj dalej. Tylko tyle potraficie. :mrgreen:
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com