Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Potrzebujacy1  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 17 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-19, 22:32   Dlaczego dziewczyny mnie olewajÄ…?

Cześć.Pytanie jak w temacie,dlaczego one mnie olewają.Sytuacja wygląda tak.Od różnych dziewczyn(od bardzo ładnych,średnich i tych mniej atrakcyjnych)słyszałem że jestem przystojny,też tak czesto było że mi ktoś mówił że tej dziewczynie sie podobam.
Mam opinie kogoś kto jest ciągle szczęsliwy,pozytywny,mam poczucie humoru,że jestem w porządku itp.Choć nie mam wielu znajomych,kolegów.i tym bardziej przyjaciół(nie wiem czy one potrafią to wyczuć).I sytuacja wygląda tak:czasami jest tak,że dziewczyny same chcą mnie poznać,lub się im podobam(wiem bo czytałem na internecie jak wtedy sie zachowuje i sie sprawdzało).I np jak one zapoznają się ze mną(w sensie dziewczyna robi pierwszy krok i nawet sama chce kontakt ode mnie),to nawet jak dobrze nam sie gada mamy podobne zaimteresowania,ale potem jak biore kontakt i próbuje z nimi ten kontakt jakoś utrzymać (robie tak że najpierw planuje troche popisać z dziewczyną a potem ją zaprosić na randke),to one i tak po chwili tracą zainteresowanie i mają wy****ne,nawet po 1 dniu jak napisze do niej.Tak samo jak widze np jak podobam się dziewczynie w szkole.To zawsze jest tak,że ona jest wtedy wolna zachowuje sie tak,jakbym sie jej podobał i za pare dni znajduje sobie jakiegoś chłopaka.
Nawet jak podobałem się jakiejś łatwej dziewczynie,to i tak jak zacząłem z nią nawiązywać znajomość to po chwili też miała mnie głeboko w d***e.Też jest tak,że np jestem na imprezie próbuje jakąś poderwać,jestem spokojny wyluzowany i daje z siebie 100% to chwile pogadamy,ale ona i tak za moment innego chłopaka sobie znajduje.Czytałem na imternecie wiele artykułów na ten temat,po kilkanaście razy każdy,i ciągle to samo.Nie ma znaczenia czy nie byłem pewny siebie bałem sie,czy byłem pewny siebie na luzie,czasem nawet jak byłem po używkach ,które sprawiały że o wiele wiele lepiej dogadywałem sie z ludźmi moja pewność siebie i samopoczucie wzrastały o 1000%(nie było po mnie widać że jestem pod wpływem)

Moje pytania:Co ja robie źle?
Czy ja coś źle robie czy to poprostu brak szczęścia u dziewczyn?Dodam jeszcze ,że jak z nimi rozmawiam to jestem miły wobec ich i na pierwszym spotkaniu kiedy sie zapznajemy to nie mówie nic chamskiego itp.
Już naprawde nie wiem co mam robić.

I tak nie na temat z ciekawości.Do ilu dziewczyn podbijaliście zanim udało się wam jakąś poderwać?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-08-20, 10:00   

Potrzebujacy1,
Czy mieszkasz na wsi albo w małym miasteczeku ?
Ile masz lat ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2017-08-20, 11:03   

Prawdopodobnie jesteś nudziarzem. Ewentualnie możesz mieć jakiś słaby ton głosu który się nie podoba dziewczynom. Jeśli możesz to skopiuj jakieś swoje rozmowy z dziewczynami i wklej tutaj to ocenimy.
 

Potrzebujacy1  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 17 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-20, 12:44   

DeVaneio :Mam 19 lat,mieszkam w dużym mieście.
A do drugiego kolegi ,wyśle ci w wiadomościach.

[ Dodano: 2017-08-20, 16:47 ]
Oto rozmowy.Nie mam nowszych,chociaż i tak jakiejś wielkiej różnicy niema.Mam też dłuższą rozmowe jkbc.

rt2.png

Plik ¶ci±gniêto 123 raz(y) 112,8 KB

rt1.png

Plik ¶ci±gniêto 70 raz(y) 135,77 KB

ss.png

Plik ¶ci±gniêto 35 raz(y) 105,6 KB

m.png

Plik ¶ci±gniêto 36 raz(y) 118,58 KB

o.png

Plik ¶ci±gniêto 34 raz(y) 111,79 KB

dj2.png

Plik ¶ci±gniêto 34 raz(y) 110,55 KB

dj1.png

Plik ¶ci±gniêto 39 raz(y) 107,27 KB

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-08-20, 16:06   

Potrzebujacy1,
A mi się wydawało że głupie i nudne laski są tylko na zadupaich takich jak moje hah :-D
Moim zdaniem dziewczyny z którymi piszesz sa beznadziejne(pospolite).Może jesteś za szybki,moze zacznij gadać tylko z nimi w realu(nie pisz z nimi przez phona),moze jesteś za bardzo pospolity,moze one chca abyś rozmawiał(pieprzył o głupotach)o czymś co je zainteresuje(ale one same nie wiedzą co to jest),moze jesteś za mało Yyyy...... no wiesz jaki(nie wiesz bo nie czytasz w myslach tych idiotek)
A teraz poważnie.Może one są za bardzo nie śmiałe i jak widzą że taki ogier do nich pisze myślą sobie :,,to on,co ja teraz zrobię,napisał do mnie,jak bosko,nie bede taką łatwa,niech się o mnie stara.Jestem księżniczka a to mój książę,walcz z smokiem.
Mam nadzieję że wiesz o co chodzi ;) ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-20, 16:44   

Opcja z nieśmiałością jest możliwa, kiedyś pisałem z dziewczyną która kompletnie nic nie miała do powiedzenia. Po jakimś czasie się otwarła, to było jak wybuch wulkanu :-D
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2017-08-20, 18:10   

Odnośnie tych rozmów to trochę skromny materiał, ale mogę już ci wytknąć jakieś błędy.

1. Za bardzo się starasz podczas gdy dziewczyny odpowiadają ci zdawkowo. Jest to objawem zbyt dużego parcia z twojej strony na rezultat z dziewczyną. Z takim nastawieniem niestety ciężko coś zdziałać. Musisz to zmienić, rozmawiać z dziewczynami tak jakbyś robił to od niechcenia i niczego od nich nie chciał.

2. Wybierasz durne i zbyt pospolite tematy do rozmów, rozmawiając o oczywistych rzeczach ciężko zainteresować sobą dziewczynę.

3. Zadajesz za dużo pytań, wysyła to dziewczynie taki sygnał że starasz się sztucznie podtrzymać rozmowę, bojąc się że kontakt się urwie. Jest to nieatrakcyjna postawa.

4. Komplementy we wstępnych rozmowach są zbędne. Ewentualnie jeśli już jakiś zastosujesz to zaraz po nim lepiej jest coś jej skrytykować żeby nie czuła się zbyt pewnie.

5. Fragment z naszyjnikiem na pewno jest z jakąś małolatą, ale pomijając to wykazuje ona zainteresowanie, a ty pierd*lisz do niej o głupotach zamiast wyjechać z jakimiś konkretami.

6. Nie mów "nie ma za co" w tego typu rozmowach, ewentualnie powiedz "proszę", a najlepiej coś mniej pospolitego.

7. Rozmowa o włosach zaczęła się dobrze, ale na następny dzień, bo widzę że toczyła się na przestrzeni kilku dni dziewczyna straciła zainteresowanie, nie wiem czemu, ale powinieneś ją olać zamiast po raz kolejny sztucznie próbować podtrzymać rozmowę.

8. Jeszcze jeden ogólny błąd to to że prowadzisz rozmowy na ich temat. Nie piszesz na swój. Spróbuj odwrócić role.

Wiem że po przeczytaniu tego możesz przyznać mi racje i szukać sposobów na poprawę, albo odrzucić moje twierdzenia i brnąć dalej w swoje. Przyznanie komuś racji jest zwykle równoznaczne z przyznaniem się do błędów, ale nie czuj się z tym źle, to są kobiety, one nie działają tak jak nam się wydaje że powinny działać, ogarniecię tego nawet inteligentnym facetom nie raz zajmuje długie lata. To są niektóre błędy które popełniasz w tekstowych rozmowach z dziewczynami, w prawdziwym życiu z całą pewnością popełniasz ich więcej.
 

Potrzebujacy1  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 17 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-20, 18:47   

4 8 15 16 23 42, Jak byś mógł i chciałbyś coś jeszcze podpowiedzieć to moge jeszcze inne wstawić np.jak pisałem i nie odpowiedziała,mam jeszcze taką konwersacje która była długa i tez nic nie wyszło.
I tak dzieki za to co napisałeś do tej pory
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2017-08-20, 22:27   

lol xd jak używasz słów "kudły" i rozmawiasz z laską o łysinie.... k***a stary ogarnij się z kimś takim jak ty rozmawiałabym dla beki a nigdy w życiu nie umówiłabym się. nie masz innych tematów? z twoich wypowiedzi aż bije po oczach "NIE MAM NIC DO ZAOFEROWANIA, NICZYM SIĘ NIE INTERESUJĘ I NICZYM CI NIE ZAIMPONUJĘ".
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-08-21, 07:54   

Zgadzam się z Damn. :-D Jeśli tak Twoje rozmowy wyglądają to nie dziwię się że cię olewają. Gadasz jak dzieciak z podstawówki/gimnazjum. :P Sama bym cię w cholerę pogoniła, bez obrazy, bo bym nie wiedziała czy sobie ze mnie robisz jaja czy Ty taki dzieciakowaty jesteś. :-P
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2017-08-21, 17:00   

Bije od Ciebie desperacja pewnie dlatego... Zacznij gadać bez sensu o rzeczach które nie mają żadnego znaczenia, zwykle działa.

:idea:
:luka:
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-08-21, 19:11   

oghren napisa³/a:

Przyczyną może być też brak kasy.


Kasy, czy klasy? Zanim dziewczyna, nawet wyjątkowo pazerna, pomyśli o pieniądzach, to wpierw zobaczy jakim tonem się do niej zwraca. A ten ton nie jest zachęcający nawet do koleżeńskiej rozmowy. Rozmowa o włosach (a właściwie "kudłach") jest na takim poziomie, że ja na miejscu tej dziewczyny zwiewałabym gdzie pieprz rośnie.

Potrzebujacy1, za dużo desperacji tu widzę. Za mało kultury. Piszesz do tych wszystkich dziewczyn tylko dlatego, że masz nadzieję, że z którąś się uda. To nie tak, że jakaś koleżanka wpadła Ci w oko albo Cię zainteresowała sobą. Z tego co widać z rozmów, to są co najwyżej Twoje znajome, którym mówisz "cześć", gdy się mijacie. Tak naprawdę w ogóle się nie znacie. A one odbierają Twoją nachalność i sztuczność i zbywają Cię. I nie ma co się im dziwić. Nie szukaj dziewczyny na siłę, bo to się nie uda. Przede wszystkim nawiązuj i podtrzymuj znajomości w świecie realnym, nie w internecie. Nie próbuj podrywać X dziewczyn na raz, poczekaj aż poznasz jedną, która naprawdę Cię zainteresuje. Zresztą właśnie. Podryw. To tak jakbyś miał ochotę trochę się nimi pobawić, przespać i porzucić. One to odbierają, że z Twojej strony nie ma szans na dojrzały związek. Powinieneś zmienić trochę swoje nastawienie. I, znów, nie szukać na siłę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com