Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Justyna2807

User


Doł±czył: 26 Cze 2016

   

Wysłany: 2017-10-20, 18:24   Jak zacząć rozmowÄ™ o uczuciach i emocjach?

Od zawsze miałam problem z wyrażaniem emocji i uczuć, ukrywałam je. Niedawno wyszło na jaw, jak bardzo źle ze mną jest. Zdiagnozowano u mnie m.in. depresję, chodzę do psychologa, ale mimo wszystko nie umiem o tym mówić. Jedyną osobą, z którą dobrze mi się na ten temat rozmawia, jest moja wychowawczyni. Czasami chciałabym z nią porozmawiać, nie dlatego, że coś się stało, ale tak po prostu, jednak nie potrafię zacząć rozmowy. Może ma ktoś z was jakiś pomysł?
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doł±czyła: 07 Sie 2014

   

Wysłany: 2017-10-20, 22:27   

Podejdź do niej po zajęciach i zapytaj czy ma chwilę lub kiedy ma dłuższą przerwę, tak aby nikt wam nie przeszkadzał i spróbuj jej powiedzieć co czujesz.
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doł±czył: 29 Mar 2013

   

Wysłany: 2017-10-21, 00:08   

Musisz się przełamać i powiedzieć, że chiałabyś porozmawiać z nią na osobności. Inaczej po prostu się nie da. ;)
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Doł±czyła: 01 Lis 2014

   

Wysłany: 2017-10-21, 19:17   

Jeśli bardzo ci ciężko zacząć rozmowę to spróbuj jej najpierw wspomnieć że lepiej rozmawia ci się właśnie z nią niż z psychologiem i że o wiele lepiej jest ci się przed nią otworzyć. Być może kobieta zrozumie o co chodzi i sama nawiąże z Tobą kontakt. Nie ma nic pewniejszego niż szczerość i gdybyś jej wyznała to co piszesz, było by o wiele łatwiej dla obu stron ale czasem jest ciężko się do swoich odczuć przyznać - coś o tym wiem. ;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com