Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2018-01-16, 16:33   Powitanie po raz trzeci

Witam wszystkich serdecznie!

Jest to technicznie moje trzecie powitanie. Na forum dołączyłem w 2012 i najwięcej się udzielałem w tamtym roku. Potem wróciłem na chwilę w 2014, ale nie zostałem na długo. Teraz, w roku 2018 postanowiłem powrócić tu po raz trzeci. Piszę to jednak tylko dla formalności, gdyż wątpię, by ktokolwiek mnie tu pamiętał - nie byłem zbytnio wyróżniającym się użytkownikiem. Z racji tego, chcę zacząć wszystko "na świeżo", tak więc i przedstawić się od nowa by wypadało.

Jestem Radek, mam 22 lata i mieszkam w pewnej małej, podupadającej mieścinie na zachodzie Polski. Nie wiem, czy wciąż wliczam się w grono "młodzieży", ale w sumie do bycia starym mi wciąż bardzo daleko. Mam nadzieję, że dyskryminacji ze względu na wiek tu nie uświadczę :-P

Zainteresowania mam w sumie dosyć podobne do innych ludzi w moim wieku - filmy, seriale, gry komputerowe, anime. Nie jest dla mnie to jednak tylko sposób zabijania wolnego czasu. W każde z tych hobby wdrażam się tak głęboko jak się da, w poszukiwaniu tego, co mają do zaoferowania. Wciąż poszukuję coraz to nowszych, ciekawych filmów, seriali, czy anime, które dość często są mniej znane szerszej publice, a które mogłyby mnie osobiście zainteresować.

Moimi ulubionymi gatunkami filmów, seriali i anime są akcja, dramat, przygodowe, komedie, oraz tzw. okruchy życia (tutaj to raczej tylko anime, seriali typu M jak Miłość, czy Barwy Szczęścia nie oglądam :-P ). W przypadku gier komputerowych najbardziej lubię strzelanki, gry RPG, platformówki i ściganki. Interesuję się również tym co się dzieje w samej branży gier - śledzę newsy, czytam dużo artykułów o nowinkach itp.

Na forum przybyłem, by odbywać z użytkownikami mniej lub bardziej inteligentne dyskusje, oraz by być może poznać kogoś ciekawego. Do wielu spraw podchodzę z otwartym umysłem i zdrowym rozsądkiem, mam nadzieję, że użytkowników o podobnym podejściu jest tutaj więcej.

Mam nadzieję, że się ze sobą dogadamy, a dyskusje między nami będą owocne. Jeśli macie jakieś pytania co do mojej osoby, pytajcie śmiało! Chętnie odpowiem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-01-16, 16:38   

Witam witam. :-)
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-01-16, 18:26   

Cześć ninja666,
Miejmy nadzieję, że tym razem zostaniesz na dłużej :-)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-01-17, 19:59   

ninja666 napisa³/a:

Nie wiem, czy wciąż wliczam się w grono "młodzieży", ale w sumie do bycia starym mi wciąż bardzo daleko. Mam nadzieję, że dyskryminacji ze względu na wiek tu nie uświadczę


Bez obaw, adminka jest jeszcze ciut starsza ;)

Witaj!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com