Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

scolmala  

User


Wiek: 42

Doczya: 28 Sie 2017

   

Wysany: 2017-08-28, 11:12   Co zdrowego zjeść na śniadanie?

Co zdrowego zjeść na śniadanie?
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2017-08-28, 19:25   

Banana
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2018-01-12, 14:13   

Moje ulubione i zdrowe wyglądają tak:
Płatki orkiszowe, płatki owsiane, płatki ryżowe - w różnych proporcjach, zwykle jednak dwie łyżki orkiszowych, dwie owsianych, jedna ryżowych. Pół łyżeczki siemienia lnianego, świeżo zmielonego. To wszystko zalane wrzątkiem.
Potem dodaję pokrojony drobno owoc, czasami pomarańcz, innym razem jabłko, maliny, banan, różnie w zależności od tego na co mam akurat ochotę.
Posypuję to zwykle przyprawami, jeśli jabłko - to cynamon, czasami przyprawa piernikowa, jeśli pomarańcz czy mandarynka, do bananów idealnie pasuje łyżeczka kakao.
Na koniec dodaję łyżkę jogurtu naturalnego. Czasami dodaję rodzynki, orzechy, innym razem łyżeczkę miodu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jucunu

User


Doczy: 14 Sty 2018

   

Wysany: 2018-01-14, 21:19   

Moim śniadaniem najczęściej jest sam jogurt wypity na szybko, ale jak mam więcej czasu to owsianka na wodzie, do tego jakiś owoc - najchętniej jabłko lub banan i jogurt. Ja bez jogurtów to żyć bym nie mogła ;)
_________________
REKLAMA, zgłoś ten post do moderatora.
 

pamar  

User


Doczy: 18 Sty 2018

   

Wysany: 2018-01-18, 13:38   

Śniadanie musi być zdrowe i pożywne. Trzeba mieć na względzie to, że jest to pierwszy i najistotniejszy posiłek w ciągu dnia.
_________________
REKLAMA, zgłoś ten post do moderatora.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-03-17, 15:14   

Zależy co kto lubi,może być np żółty ser Gouda,masło, chleb,do tego pomidory,jajko na twardo lub miękko,kakao,bądź herbara ,kawa z mlekiem.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

pieczo6  

User


Wiek: 40

Doczy: 29 Maj 2018

   

Wysany: 2018-05-29, 13:34   

Owsianka z owocami jest pożywna i bogata w witaminy. Tesli nie masz pomysłu zawsze możesz pójść do dobrego dietetyka https://ranking.~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~ i on już ci coś doradzi. W ogóle są specjalne diety dla osób o określonej grupie krwi. Warto to wziąć pod uwagę.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 25

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-06-04, 12:10   

U mnie to różnie. Najczęściej jakiś koktajl, bo to szybko, a ja się zawsze spieszę, albo "nocną owsiankę" ;) którą przygotowuję w nocy, potem ona stoi w lodówce i rano można jeść. A jak mam więcej czasu i chęci, to robię placki albo naleśniki i do nich najczęściej jakiś dżem. Mój ulubiony to truskawella od Eterno ;) smakuje jak truskawki z czekoladą i pasują do takiego sobotniego śniadania :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2018-06-04, 16:39   

misia_pysia napisa/a:

U mnie to różnie. Najczęściej jakiś koktajl, bo to szybko, a ja się zawsze spieszę, albo "nocną owsiankę" którą przygotowuję w nocy, potem ona stoi w lodówce i rano można jeść. A jak mam więcej czasu i chęci, to robię placki albo naleśniki i do nich najczęściej jakiś dżem. Mój ulubiony to truskawella od Eterno smakuje jak truskawki z czekoladą i pasują do takiego sobotniego śniadania :D



Ostatnio słyszałam, że owsianka jest niezdrowa.
_________________
W miękkim futrze kota
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 25

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-06-05, 07:29   

Niezdrowa? Dlaczego? :niepewny: ja słyszałam, że na odchudzanie nie jest aż taka super jak wszyscy mówią, ale że niezdrowa to nie, ciekawa jestem :niepewny:
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-05, 17:30   

A gdzież tam - owsianka i niezdrowa - to jakaś totalna bzdura.Jeśli ktoś nie lubi owsianki,jest jeszcze smaczna manna na mleku,może być bułka z mlekiem,sucharki. Wystarczy tylko pokombinować,zresztą należy jadać to na co ma się ochotę. :)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2018-06-05, 18:40   

misia_pysia napisa/a:

Niezdrowa? Dlaczego? ja słyszałam, że na odchudzanie nie jest aż taka super jak wszyscy mówią, ale że niezdrowa to nie, ciekawa jestem



Bo to węglowodany .
_________________
W miękkim futrze kota
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 25

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-06-06, 07:44   

No ok, ale węglowodany przecież są potrzebne organizmowi. Dają energię, a te w owsiance - złożone - uwalniają się przez kilka godzin, dlatego najlepiej ją jeść na śniadanie. Węglowodany ogólnie najlepiej jeść w pierwszej części dnia, bo ich nadmiar może sprzyjać odkładaniu się kilogramów, ale wystarczy z głową sobie posiłki zaplanować. Niezdrowe to są węglowodany wysoko przetworzone, które są w słodyczach ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2018-06-06, 09:39   

misia_pysia napisa/a:

No ok, ale węglowodany przecież są potrzebne organizmowi.



To samo mu powiedziałam. Ale cóż, głupiemu nie przetłumaczysz.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-09, 16:13   

Wszystko jest dobre,zdrowe jeśli je się z umiarem,a nie wstaje od stołu ledwie żywym od przejedzenia. ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com