Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Cigarette

User


Doczy: 26 Wrz 2017

   

Wysany: 2018-03-17, 02:11   Motywacja do zajec

W tym semestrze sie kompletnie opuscilem, bylem...ani razu a dodam,ze chodze zaocznie. W maju matura, a ja zero motywacji, zeby pojsc na zajecia. Co jest tego powodem? Chyba lenistwo i tez to, ze w tygodmiu praca, a w weekend lubie pobalowac i to wszystko sie potem nie trzyma kupy. Jak tak dalej pojdzie to mnie do matury nie dopuszcza, a ja probuje walczyc ze soba bezskutecznie. Macie jakies rady, moze jakis lek pomoze podbic motywacje? Gadanie tu raczej nie pomoze, bo jednym slucham a drugim wypuszczam xd
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-03-17, 10:29   

Jak sam się nie potrafisz zmusić, to żaden internetowy szamanizm nie pomoże.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-03-17, 15:12   Re: Motywacja do zajec

Cigarette napisa/a:

W tym semestrze sie kompletnie opuscilem, bylem...ani razu a dodam,ze chodze zaocznie. W maju matura, a ja zero motywacji, zeby pojsc na zajecia. Co jest tego powodem? Chyba lenistwo i tez to, ze w tygodmiu praca, a w weekend lubie pobalowac i to wszystko sie potem nie trzyma kupy. Jak tak dalej pojdzie to mnie do matury nie dopuszcza, a ja probuje walczyc ze soba bezskutecznie. Macie jakies rady, moze jakis lek pomoze podbic motywacje? Gadanie tu raczej nie pomoze, bo jednym slucham a drugim wypuszczam xd



Skoro dla Cieie najważniejsze jest "pobalować" to baluj dalej,a przekonasz się jak na tym wyjdziesz. :mrgreen:
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doczya: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2018-04-14, 15:36   

A polecę Ci coś :D zarejestruj się na wunderlist wpisuj po kolei zadania jakie musisz zrobić, nawet wewnątrz listy też to porozdzielaj by miało etapy i pamiętaj koniecznie zaznaczać zawsze jak Ci się uda zrealizować zadanie, wyrób sobie nawyk (miej włączone dźwięki by mózg miał nagrodę dźwiękową). Drugie co możesz zrobić to wypróbować metodę pomodoro :) do tego też są aplikacje :) 25 min. pracy 5min przerwy -> 25 min. pracy 5min przerwy -> 25 min. pracy 15-20min przerwy i znowu. Taki rytm. I koniecznie skup się w czasie "pracy" na jednej rzeczy. Ewentualnie popatrz na necie, są też inne propozycje i metody zarządzania czasem, które mają na celu też rozwiązywać problemy jak Twoje. Poza tym może ogranicz to balowanie, organizm może być zmęczony przez co brak Ci po prostu energii na naukę :-D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com