Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2018-05-17, 20:28   Facet wrażliwy i empatyczny

Witam Wszystkich Użtykowników tego że forum. Otóż chciałem poznać opinie zarówno mężczyzn jak i kobiet. Chodzi mi o to że jestem wrażliwy i nad emocjonalny. Tzn że zawsze przejmuje się innymi osobami nawet takimi których znam od paru godzin. :) zawsze chętnie pomgam innym nie oczekując nic w zamian. Autentycznie odczuwam emocje innych czyli jeżeli komuś jest smutno to i ja jestem smutny. Jeżeli ktoś jest szczęśliwy to i ja sie ciesze szczesciem tej osoby. Potrafie odczytywać po rozmowie czy jest smutny czy wesoły. Nawet czy ktoś mną sie znudził. Tylko mimo wszystko wole dalej sie zadawać z tą osobą bo nienawidze samotności. Ponadto szybciej sie zakochuje oczywiście w płci przeciwnej. ;) szybciej sie przywiązuje i jestem stały w miłości czy przyjaźni. Oczywiście i tak konczy sie i zostaje mi smutek i łzy. Tak również gorzej i mocniej odczuwam wszystkie roztania i nie powodzenia. Ludzie to starasznie wykorzystują przeciwko mnie wiec albo sie ze mna zadają dla korzyści i zostawiają. Albo od początku sie nabijają. I ranią. Mam już za sobą kilka nie udanych przyjaźni i związków. Przez to ucierpiało moje zaufanie. I cały czas potrzebuje jakiegoś gwarantu Jestem też inteligenty dowcipny i dusza towarzyska. Tylko że przez to wiele osob mnie wykorzystało. :( aktualnie mam tylko jednego kumpla. Przez to mam problem z nowymi przyjaciómi z związkami. Wiele osob mówi mi że to dobre cechy charakteru. Jednak ja to uważam za przekleństwo. Ciężko sie z tym żyje. Jednak jestem szczery i zawsze mówie to co myśle i nie mam problemu z okazywaniem uczuć. Taki mam charakter wiec nie da sie tego zmienić. Probowałem ale przez rok nic. Panowie byliście w stanie zaakcetować takiego kumpla? Panie byli byście w stanie być z takim facetem? No i co wgl myślicie o takich ludziach ? Prosze o szczere odpowiedzi :)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-05-17, 22:35   

Ja jestem takim człowiekiem. Taki typ nie zazna spokoju. Czeka nas zawał albo kaftan.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2018-05-18, 04:10   

Matt19 napisa³/a:

Panowie byliście w stanie zaakcetować takiego kumpla?



Jak najbardziej. Powiem wręcz że osoba o takim charakterze to prawie unikat, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Faceci podchodzą do wzajemnej przyjaźni zdecydowanie zbyt szorstko - powiedziałbym nawet że nie do końca rozumieją na czym to polega, myślę że stąd może wynikać Twoja trudność w nawiązywaniu nowych znajomości. Jestem pewny że znajdziesz osoby, które je docenią. Natomiast jeśli chodzi o dziewczyny, trudno mi cokolwiek powiedzieć, jednak nie wydaje mi się, żeby którakolwiek potraktowała takie cechy jako wadę. Musisz tylko pamiętać żeby swoją wrażliwość kierować do osób, które ją docenią, a całą resztę olać. To właśnie poradziłbym Ci w tym momencie.

Trzymaj siÄ™.
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-05-18, 19:57   

Sama byłam jeszcze przed paroma laty osobą zbyt empatyczną i wrażliwą - i mogę Ci powiedzieć jedno - współczuję. Nie ma nic złego w posiadaniu dobrego serca, ale nadmierne zaangażowanie emocjonalne bardzo łatwo można wykorzystać. Sama byłam ofiarą własnej empatii i współczucia i dopóki życie nie kopnęło mnie w cztery litery, też myślałam, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Widać też potrzebujesz takiego samego wstrząsu jak ja. No chyba, że będziesz mieć niewspółmiernie wielkiego farta i nie natrafisz na tak zepsutych ludzi, na jakich ja trafiłam - czego oczywiście Ci życzę, ale nie oszukujmy się, prawdopodobieństwo spotkania człowieka o złotym sercu naprawdę jest niewielkie. Mimo wszystko uważam, że powinieneś nad sobą pracować - może przy pomocy jakiegoś specjalisty? A może i dasz radę samodzielnie przesuwać powoli, acz nieubłagalnie, granice swojej wrażliwości. Hartuj się. Nie chodzi mi o to, żebyś popadł w skrajność i został człowiekiem bez serca, lecz żebyś odsuwał szkodliwe emocje i zwalczał naiwność. Tylko Ci to na zdrowie wyjdzie :) Powodzenia!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com