Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: slow | 2010-01-31, 10:16

Autor

Wiadomo¶ć

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-30, 21:08   Prowokacja

Sagad napisał/a:

Jak widać błazen nadworny dalej rzuca kiepskie dowcipy. Szkoda że to nie średniowiecze, król by go ściął o głowę.

ÂŻe tak powiem dosadnie. Twoja "sztuka" i sztuczna dusza to gĂłwno.



Co to za epitety do mnie w stylu błazen, to jest prowokacja, a z tego co wiem jest karana z tytułu regulaminu. Pisze skargę bo już dobrze kilka godzin temu zgłosiłem post i żadnej reakcji.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ad.  

Wymiatacz



Wiek: 31

Doł±czył: 20 Lis 2009

   

Wysłany: 2010-01-30, 21:46   

skoro zgłosiłeś post [przypuszczam, że przez ten magiczny wykrzyknik] to po co popędzasz sytuację? wszystko w swoim czasie. nie każdy siedzi 25/8 na forum ;)
_________________

 

Straho  

Pogromca postĂłw



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Wrz 2008

   

Wysłany: 2010-01-30, 22:07   

Ad. napisał/a:

skoro zgłosiłeś post [przypuszczam, że przez ten magiczny wykrzyknik] to po co popędzasz sytuację? wszystko w swoim czasie. nie każdy siedzi 25/8 na forum ;)


Rzecz w tym, że administracja nie reaguje na zgłoszenia, powoli już nie ogarniają tej kuwety.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2010-01-31, 10:16   

Straho napisał/a:

Co to za epitety do mnie w stylu błazen, to jest prowokacja, a z tego co wiem jest karana z tytułu regulaminu. Pisze skargę bo już dobrze kilka godzin temu zgłosiłem post i żadnej reakcji.


Nie minęły 24 godziny od zgłoszenia,więc niepotrzebnie zakładałeś temat.Co więcej jeszcze jeden taki przypadek i to ty dostaniesz warna za nadużycia.
Każde zgłoszenie dociera do nas i na każde, o ile stanowi ono wykroczenie ,reagujemy.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com