Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-14, 22:22   Czym jest dla was muzyka?

Dla mnie muzyka to głównie ucieczka od codziennych problemów, ale tez i sposób na życie. Muzyki słuchałem jak każdy od urodzenia, głównie poprzez radio. W gimnazjum zająłem się tym wreszcie na poważnie. Pomagałem przy nagłaśnianiu przeróżnych uroczystości szkolnych, od apeli po dyskoteki, a nawet mecze piłkarskie szkolnej drużyny. Od 2kl. gim po wprowadzeniu instalacji radiowęzłowej oczywiście byłem od razu w zespole i codziennie puszczałem muzykę, czytałem ogłoszenia itp. No i to mi wystarczało... Teraz w moim Z.S. już trudniej dostać się na technicznego i w końcu zaczęło mi tego brakować w takim stopniu ,że jestem w trakcie gromadzenia własnego sprzętu i mam nadzieje grać różnego rodzaju dyskoteki w podstawówkach, gimnazjach no i gdzie mnie ze chcą, nie boje się nowych wyzwań.

Dla bardziej ciekawych podam przybliżoną listę moich zachcianek:
- Kolumny 2 x 200W RMS 8Ω (stare) // w trakcie zaÅ‚atwiania
- Powermixer LDM 2x150W 8Ω (też jakiÅ› stary nie pamiÄ™tam modelu) //w trakcie zaÅ‚atwiania
- Kolumny Altus 140 (niesprawne, ale jeśli uda się je załatwić za darmo to je odnowie)
- Dodatkowa końcówka mocy możliwe ,ze przyjedzie z Niemiec
- Efekt świetlny ZIG ZAG // Do kupienia
- Stroboskop 1500W //Do kupienia
- Komputer PC (Atchlon 1.7, 512GB ramu, GF 2 MX200/400, karta dźwiękowa Mint 4 kanały) //Posiadam

To na początek, reszta zależy od opłacalności interesu :-)
_________________

 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-12-15, 08:33   

Muzyka dla mnie jest czymś niezrozumiałym... Jak miłość. To taka w pewnym sensie magia. Jestem od niej uzależniony. Nie wytrzymam dnia, jeśli nie posłucham jakąś godzinę muzyki. Muzyka to coś... wspa-nia-łe-go!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-15, 15:07   

Muzyka? Hm... Jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ spędzam przy niej mnóstwo czasu (taniec). Jak nie posłucham nic przed zaśnięciem to nie zasnę ;) Tak samo jest z nauką. Tylko ze słuchawkami w uszach mogę coś zapamiętac :D
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-15, 15:26   

...mmhm. jest dla mnie muzyką? niczym więcej. lubię, uwielbiam niektóre kawałki, czasem zamknąć się idzie na świat i tylko dźwięki w słuchawkach. Jednak muzyka tylko muzyką, sposobem na życie nie.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-15, 16:28   

Muzyka? Hmm... przy niej czasami można oderwac się od codzienności. Pomarzyc przy jakimś nastrojowym kawałku itp. Uwielbiam muzykę. Prawie ciągle jej słucham. Nie wyobrażam sobie nawet nauki bez niej.
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2008-12-15, 21:42   

Rano, wieczór, we dnie..w nocy (no to już może niekoniecznie ^^) towarzyszy mi muzyka.
Bardzo skutecznie poprawia mi nastrój.
Sprawia, że zapominam o tym co mnie boli, złości, kiedy wsłuchuję się w melodie.. słowa.
Coś pięknego po prostu. Chyba jedyna miłość, która nie rani ; p
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-15, 21:46   

Słuchając muzyki mogę sie na pewno odprężyć, czyli w pewnym stopniu RElaX.
Taka mała miłosć jak już było wspomniane, i pewnie uzależnienie... No musze czegoś słuchać bo TAk!
:-)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-15, 22:02   

Czyli można powiedzieć ,że lubicie muzyk tak jak ja :-D A czy lubicie słuchać muzyki dyskotekowej? Poczynając od techno przez dance a kończąc na diso polo. Bo w końcu jak już to było wspominane bez disco polo wesele czy dyskoteka "remizowa" w PL nie mają miejsca :-P
_________________

 

Patrykkowy  

User

Recku Productions



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Lis 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-18, 07:25   

Czym jest dla mnie muzyka ? Zdecydowanie wszystkim. To jeden z najważniejszych rozdziałów w moim życiu. Noce zarwane z samplerem, nagrywki, pierwsze nielegale, pseudo koncerty, zapach czarnych krążków, zawsze gdy coś jest nie tak można uciec do muzyki.

Big Up ;)
_________________
Wziąłem muzyke za rękę, poszliśmy razem na spacer...
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-12-18, 15:48   

Muzyka, jest dla mnie dużą częścią życia.
W pewnym stopniu może to być uzależnienie, ale bardzo przyjemne.
W muzyce (tej której słucham) zawierają się w pewien sposób moje poglądy, uczucia itp.
No i nie ma to jak koncert, ulubionego zespołu, śpiewanie (czytaj krzyczenie do zdarcia gardła), pogo, szybko bijące serce, zmęczenie, i uczucie którego nie da się opisać xD :evil:
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-18, 17:24   

Muzyka jest dla mnie wszystkim. Słucham, gram, tworzę... Nie wytrzymam godziny bez choćby głupiego dźwięku muzyki. Niesamowita rzecz.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-18, 17:31   

Funner napisa³/a:

Czyli można powiedzieć ,że lubicie muzyk tak jak ja A czy lubicie słuchać muzyki dyskotekowej?


Raczej takiej muzyki to na dyskotekach i na imprezach, weselach... wdomu raczej nie.

Cranberry napisa³/a:

No i nie ma to jak koncert, ulubionego zespołu,


O tak, niesamowite przeżycia
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

GuitarGuy  

User



Imię: Michał

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lis 2008

Sk±d: Pomorze

   

Wys³any: 2008-12-18, 18:48   

... A dla mnie to ucieczka od codziennych problemów, chwila relaksu, zapomnienia o wszystkim . Jak niektórzy userzy powyżej również nie mogę wytrzymać choćby chwili bez muzyki lub jakiegoś przynajmniej jednego dźwięku. Muzyka to coś czego się nie da pojąć , to po prostu wlk. przyjemność . A jeśli już zabraknie muzyki której możnaby było posłuchać , to wtedy samemu trzeba ją stworzyć :]
_________________
"Egoizm nie polega na tym, że żyje się tak, jak się chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy."
Oscar Wilde (1854-1900)
 

£yżwa  

Stały User

łyżwy? blee


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2008-12-18, 20:15   

Dla mnie muzyka jest moim życiem. Dzięki niej codziennie wstaje rano i idę do przodu przez życie. Kocham śpiewać, robię to prosto z serca. Uwielbiam piosenki które mają jakiś przekaz. Opowiadają jakąś historie...

A co do muzyki dyskotekowej...
hmm raczej nie słucham, czasami zdarza się, że na jakiejś imprezie ale stanowczo wole inne rytmy. :)

Cranberry napisa³/a:

No i nie ma to jak koncert, ulubionego zespołu, śpiewanie (czytaj krzyczenie do zdarcia gardła), pogo, szybko bijące serce, zmęczenie, i uczucie którego nie da się opisać xD :evil:


oj takkk:))
_________________
"...jutro gdy zabraknie poezji.."
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-18, 20:43   

£yżwa napisa³/a:

Dla mnie muzyka jest moim życiem. Dzięki niej codziennie wstaje rano i idę do przodu przez życie. Kocham śpiewać, robię to prosto z serca. Uwielbiam piosenki które mają jakiś przekaz. Opowiadają jakąś historie...

A co do muzyki dyskotekowej...
hmm raczej nie słucham, czasami zdarza się, że na jakiejś imprezie ale stanowczo wole inne rytmy. :)
Cranberry napisał/a:
No i nie ma to jak koncert, ulubionego zespołu, śpiewanie (czytaj krzyczenie do zdarcia gardła), pogo, szybko bijące serce, zmęczenie, i uczucie którego nie da się opisać xD :evil:

oj takkk:))

hm?
"Rozbujany gość na scenie, dla publiki montujemy przedstawienie"


Dla mnie muzyka? niczym ważnym przeważnie... ale jak dostane zjoba to nic mnie nie ruszy, musze słuchać, myśleć, pisać... czasem takie momenty przychodzą...


Kiedyś to nawet w słuchawkach zasypiałem ale przeszło mi :mrgreen: :mrgreen:
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com