Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 16:34   klotnia z dziewczyna,co ja zrobilem zle ?

dzisiaj poklocilem sie z dziewczyna

chodzi o to,ze poswieca mi malo czasu.zaczelem jej wypominac,ze jej nie zalezy,ze gdyby chcialam to moglaby sie ze mna widywac czesciej.ona mowi ze jest po prostu zajęta...
ze ma duzo zajec bo chce do czegos w zyciu dojsc.ze ja jej nie rozumiem,ze jej nie zrozumiem.
bardzo duzo czasu spedza z rodzinÄ….mowi ze jest dla niej bardzo wazna.mowi ze ona ma inny swiat od mojego.
OK.ale mnie juz zaczyna to denerwowac,no widywac sie raz na tydzien w wakacje,a w roku szkolnym...na miesiąc ? to troche mało,i zaczelo mnie to draznic poniewaz jestem z nią bardzo dlugo [14-15 miesiecy] i zaczyna mi jej brakowac,skoro wiem ze fizycznie jest w miescie ale spotkac sie nie moze bo jest zajęta.jej ostatnie zdanie:

Cytat:

rozumiem że chcesz sie zemną szczęściej spotykać.staram sie i widze co dlamnie robisz.ale moje życie totalnie różni sie od twojego dlatego niemożesz zrozumie cdlaczego wiecznie niemam czasu.
15:45:11
musze kończyć pa...



kurcze,ona teraz jedzie do babci na tydzien,ale ta babcia mieszka w naszym miescie,ale i tak nie bedziemy sie spotykac.pozniej ona wyjezdza,a jak ona wraca to ja wyjezdzam wiec spotkamy sie...we wrzesniu...

dlatego napisalem smsa o tresci :

"ja tylko mam nadzieje ze bedzie dobrze ale prosze ty tez mnie zrozum.to ze ja jestem taki no trudno kazdy jest inny.i przepraszam jesli zaczelem cie denerwowac moja nachalnosciÄ… i wiecznymi pretensjami."

no i zastanawiam sie co robic dalej,co ona mysli,czy jeszcze chce byc ze mna.nie wiem tez czy dobrze ze napisalem tego esa,bo nie odpisala mi juz 2 godziny...
pozdrawiam ,piszcie co sadzicie o tej sytuacji.i co radzicie zebym zrobil.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-22, 16:44   

Trudna sytuacja. Na pewno powinieneś być wyrozumiały i nie myśleć tylko o sobie, spójrz na życie jej oczami - dodatkowe zajęcia, nauka czy rodzina mogą być dla niej faktycznie tak ważne, że trudno jej zrezygnować z tych wartości. Jednak, nie oznacza to, że dziewczyna jest bez winy. Bo to nie w porządku, że sama nie stara się Ciebie zrozumieć. Podczas roku szkolnego, to wiadomo - czasem nie da rady się zobaczyć, ale mamy wakacje, jeśli jesteście razem i jeśli jej zależy powinna mieć dla Ciebie czas - bycie razem polega na byciu razem :-) .

Pogadaj z nią. Ty ze swojej strony możesz jej obiecać wyrozumiałość, ale wyjaw, że oczekujesz tego samego.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 16:46   

tylko ze ona wrecz wmawiala mi ze ja jej niezrozumiem.niestety nie ma teraz mozlwiosci zebym sie z niÄ… zobaczyl,bo jest zajeta a pozniej wyjezdza...i napisac to w smsie ? tylko keidy ?
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 16:47   

Mówię że łączenie w pary jest nie zdrowe xD ale dobra nie będę Ci tego wpajał :mrgreen:

Było tak zawsze jak piszesz wiec wcześniej to akceptowałeś, każdy ma jakąś hierarchię wartości a to woman XXI w. może to nie ona się zmieniła tylko ty chcesz więcej bo to co było przestało Ci odpowiadać?
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:00   

no przestalo mi to odpowiadacv bo za malo czasu mi posiwecala,a teraz chyba ma dosc bo nieodpisuje juz mi.nawet mi to napisala,ze ma dosc....ciezko mam,jak z nia to rozegrac?to znaczy kiedy zadzwonic,jutro? pojutrze? kurcze no naprawde nie wiem
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:07   

Zostaw ją na razie w spokoju, daj jej ochłonąć. Najlepiej to niech ona sama się odezwie. Wiem, co mówię.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:09   

ok tak wlasnie myslalem to co mowi darcia.dzisiaj po tym wszystkim wyslalem jej smsa :

"ja tylko mam nadzieje ze bedzie dobrze ale prosze ty tez mnie zrozum.to ze ja jestem taki no trudno kazdy jest inny.i przepraszam jesli zaczelem cie denerwowac moja nachalnosciÄ… i wiecznymi pretensjami."

no i teraz bede cicho.ale jesli ona w ciagu 3-4 dni sie nie odezwie to zadzwonie do niej bo na spotkanie nie ma szans.co myslicie ? sory ze tak pytam o wszystko ale jestem malo doswiadczony
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:14   

hmm myślę że ludzie boją się być sami...

ale jeżeli komuś odpowiada jedno a komuś innemu drugie nikt nie chcę się podporządkować to może "nie jesteście sobie pisani"
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:22   

etou. napisa³/a:

.ale jesli ona w ciagu 3-4 dni sie nie odezwie to zadzwonie do niej bo na spotkanie nie ma szans.co myslicie ?


Myślę, że nie powinieneś naciskać. Daj jej tyle czasu, ile potrzebuje.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

meliada  

User

zaczarowana



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:33   

Nie bądź uległy.
Czasem dziewczyna potrzebuje ciężkiej ręki.
Jak będziesz taki miękki to się Tobą znudzi.
Jej zawsze będzie brak czasu i zawsze będziesz na drugim miejscu.
Nie pozwól na to.
Postaw na swoje. Pokaż, że nie może robić co jej się żywnie podoba.
Niech wie, że prócz niej, inni mają również potrzeby.
Postaw jÄ… przed czynem dokonanym. Powiedz tu i teraz.
Albo daj jej drobną sugestie,że ma się zmienić, bo inaczej THE END.
_________________
Nie płacz, że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się, że Ci się coś przytrafiło..
 

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:41   

musze z nia porzmawiac,zlapac jakikolwiek kontakt,napewno nie fizyczny bo mi pisala jeszcze przed klotnia ze maduzo zajec itp. ale chociazby telefoniczy,co niestety na dzisiaj tez jest nie osiagalne bo nie odpisala na smsa z przeprosinami i slowami ktore mogloby sie wydawac zalatwia wszystko,ale trudno moze sama sie odezwie jak sie nie bedzie odzywac przez dluzszy okres to po prostu bede musial dzwonic i pisac ja.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:51   

etou. napisa³/a:

musze z nia porzmawiac,zlapac jakikolwiek kontakt,napewno nie fizyczny bo mi pisala jeszcze przed klotnia ze maduzo zajec itp. ale chociazby telefoniczy,co niestety na dzisiaj tez jest nie osiagalne bo nie odpisala na smsa z przeprosinami i slowami ktore mogloby sie wydawac zalatwia wszystko,ale trudno moze sama sie odezwie jak sie nie bedzie odzywac przez dluzszy okres to po prostu bede musial dzwonic i pisac ja.



Chłopie ale z Ciebie ciepłe kluchy, kobity takich nie lubią. Wiesz gdzie mieszka ta babcia? Jak mawia moja koleżanka "zrób mu nalot" pojedź zapukaj i zapytaj czy możecie pogadać. Proste a jakie efektowne :D
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

etou.

User


Do³±czy³: 22 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:55   

nie viem gdzie mieszka
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:59   

Popytaj koleżanek może ktoś Ci pomoże, zabaw się w detektywa albo zadzwoń zapytaj czy możesz przyjechać niech wygospodaruje 5 minut.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

aniolekk  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 18:17   

no ale przecież tez możesz spędzać czas z jej rodziną.. więc da się to pogodzić!
dużo zajęć? uczyć się można razem.. wiele rzeczy razem można robić..
_________________
regulamin czytaj
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com