Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 21:53

Autor

Wiadomo¶æ

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-16, 16:47   Leki na nerwice

Czy są jakieś tabletki na nwerwice, bez recepty? Gdy sprawdzałem sobie test czy trząsie mi się reka okazało że rusza sie jak szpilka przy wykrywaczu kłamstw.O melisie wiem ale nie przepadam za herbatami.Ewentualne ceny mile widziane, wszystko przez kłopoty rodzinne(byłe naszczeście), wiecie komorniki codziennie itp. ;) . Licze na wszą pomoc.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:03   

Lepiej udać się na psychoterapię. Jeśli to spowodowane innymi czynnikami niż zaburzenia równowagi witaminowo mineralnej w organizmie.
Ale jeśli spowodowane jest to innymi czynnikami to najlepszym lekarstwem jest farmakologia + psychoterapia. Psychoterapia koszt różny, od 40-90 zł.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:09   

To przez kłopoty rodzinne, w dzieciństwie nie miałem lekko, byłem ofiarą.Potem kłopoty rodzinne, komornik codziennie, listy polecone po kilka sztuk, licytowanie samochodu dostawczego.I jeszcze uśmiech mojej cioci gdy przyniosła flaszke i powiedziała,, pijemy za bankruta!''. Mama starała się bym tego nie odczuł ale jak to jest że codziennie naleśniki?Teraz tego już nie ma, 0 problemów, lecz wydaje mi się że dzieciństwo jest najważniejsze.

Co to twojej rady Mizantrop, terapia raczej nie bo nie chciałbym by rodzicie wiedzieli.Sami koledzy jak zobaczyli jak mi ręce się trzęsą(jak ja nosiłem kieliszki na komunii?), powiedzieli idź ty najlepiej do psychologa.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:12   

mlody113a napisa³/a:

Co to twojej rady Mizantrop, terapia raczej nie bo nie chciałbym by rodzicie wiedzieli.Sami koledzy jak zobaczyli jak mi ręce się trzęsą(jak ja nosiłem kieliszki na komunii?), powiedzieli idź ty najlepiej do psychologa.


Co to napisałeś, Twoje przeżycia z dzieciństwa nie znikną po zażyciu tabletek. Tabletki same nie wyleczą tego. Do tego jest potrzebna rozmowa, psychoterapia połączona z farmakologią. I koledzy mają racje.
Na własną rękę biorąc tabletki nic nie wskórasz niestety. One mogą ew. przytłumić te skutki, lecz nie spowodują wyleczenia.
Hm. Rozumiem, że chodzi o pieniądze na psychoterapię ? Zawsze możesz powiedzieć psychoterapeucie, że nie chcesz powiadamiać o tym, bo tak i taka sytuacja. Zresztą na psychoterapię nie trzeba mieć ukończone 18 lat czy pozwolenie opiekunów prawnych.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:32   

Syrop PASSISPASMINA
http://www.i-apteka.pl/pr...-plyn-150g.html
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:33   

psychoterapeuta chyba nie rozwiąże moich trzeszczących się rąk. Głównie przez te problemy, mam ciągle pod górke, taka nisko samoocena itp.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-16, 17:34   

mlody113a napisa³/a:

psychoterapeuta chyba nie rozwiąże moich trzeszczących się rąk. Głównie przez te problemy, mam ciągle pod górke, taka nisko samoocena itp.


Właśnie po to jest psychoterapia. I pisałem psychoterapia połączona z farmakologią. Uwierz, że rozmowa potrafi wiele rzeczy zdziałać :)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

paulineczka123  

User


ImiÄ™: Paulina

Wiek: 38

Do³±czy³a: 26 Kwi 2019

Sk±d: Caelum Åšwiebodzin

   

Wys³any: 2019-09-30, 22:37   

Ale rzeczywiście masz rację, warto tutaj posłuchać Mizantropa. Nawet jeśli jesteś młody to i tak warto pójść z tym do lekarza, koniecznie o tym rozmawiaj, co ci się wydarzyło w przeszłości. To naprawdę może ci bardzo pomóc. Poza tym wydaje mi się że po prostu możesz mieć nerwicę lękową. Także radzę ci się udać do psychoterapeuty, ja w Krakowie chodzę do Dariusza Rudasia.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2019-10-03, 16:57   

Nie ma leków na nerwicę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

szaryszka  

User


Do³±czy³a: 29 Lut 2016

   

Wys³any: 2020-05-29, 19:47   

Jak to nie ma leków na nerwicę? A SSRI, SNRI i inne to niby tylko z depresji ludzi wyciągają? :mrgreen: Leczę się na nerwicę od 3 lat, aktualnie wellbutrinem i sa efekty.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com