Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 15:31   Geje

Elo. Założyłem temat bo większość młodzieży w tym tzw. dresiarzy, którzy popisują się tylko przed kumplami a jak są bez nich to siedzą cicho.. (sorry, nie odbierajcie tego za obrazę tylko za fakt) uważa, że geje są fe, ble itp?

Ja osobiście jestem gejem i się tego jakoś nie wstydzę, mam gdzieś co ktoś za plecami o mnie mówi, mam wielu znajomych, przyjaciół, którzy mnie lubią, piszą do mnie, nie mają mnie za "nienormalnego", bo takim też się nie czuję. Jestem całkiem normalny tak samo jak każdy z Was hetero.
Nie mam złamanego nadgarstka, nie chodzę w japonkach i nie robię z siebie kobiety a mimo to w internecie czytam różnego rodzaju obraźliwe słowa typu pedał, ciota, cwel itp.
Takiego, który z siebie robi tą kobietę no można byłoby go tak nazwać, ale mnie osobiście nie obchodzi kto jak się zachowuje. TE¯ CZ£OWIEK

Po prostu... większość z Was pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że wcale w 100% taki gej nie jest aż taki szczęśliwy ze względu na swoją orientacje. Każdy z nas (ze środowiska homo) na pewno próbował, bądź chciał spróbować z dziewczyną, ale się bał np. że mu nie stanie (nazywając to po imieniu) i się poddał gdy doszedł do wniosku, że to nie ma sensu.. bo podniecają go faceci.

Chcąc kochać i być kochanym nie mam wyboru i skoro podnieca mnie chłopak to z nim będę..
Mam udawać, że potrafię kochać dziewczynę i ją okłamywać przez cale życie?
W ten sposób bym ją tylko zranił.

Nie jest łatwo też powiedzieć rodzinie, że "mamo, tato jestem gejem"
Nie ja sobie wymyśliłem, że wolę facetów. To przychodzi samo i nie ma na to lekarstwa.
Z początku się z tym walczy, ja też próbowałem, ale to jest silniejsze.
Gej też człowiek, tak samo normalny jak inna reszta, też chce być szczęśliwy, ale inni tego nie rozumieją i chciałbym im to właśnie poprzez ten temat uświadomić.

Pewnie wielu z Was napisze "Ja jestem tolerancyjny/a" - Akurat? ;-)
A przy najbliższej okazji gdy takiego się spotka to jest milion smsów i wielka sensacja - Ty widziałem/am geja! HAHAHA
Albo w towarzystwie najlepiej takiego opluć, wyśmiać lub czymś w niego rzucić tylko po to by zaimponować kolegom/koleżankom. - To o Was Polacy, tak tak..
Uważam, ze to straszne, a może jednak powinienem zranić ta kobietę i być z nią, okłamywać ją? Niech każda z Was zada sobie to pytanie czy chciałaby być okłamywana i oszukiwana przez swojego faceta, który mógłby być gejem?
Chyba lepiej gdyby Wam o tym powiedział i nie rozkochiwał Was w sobie, czy mam racje? :)

Chciałbym poczytać waszych opinii, jeśli macie jakieś pytania to możecie pisać, macie okazje, bo rzadko kiedy zapewne wielu z Was zdarza się rozmawiać z gejem a niektórzy pewnie nawet nie rozmawiali ze względu na taką tolerancje jaka panuje w Polsce, po prostu nie jest fajnie jak ktoś na Ciebie krzywo patrzy lub wyśmiewa za plecami i wielu homo się do tego nie przyznaje znajomym..... - Wiem, że na co dzień wielu z Was nie jest świadoma, ze u Was w szkołach czy zakładach pracy jest pełno homoseksualistów, czy biseksualistów, po których nie widać tego a nimi jednak są..
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 16:10, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-01-18, 15:49   

Torek napisa³/a:

ale mnie osobiście nie obchodzi kto jak się zachowuje


Mnie akurat bardzo obchodzi jak kto się zachowuje, bo zachowanie człowieka świadczy o jego kulturze.

Torek napisa³/a:

wcale w 100% taki gej nie jest aż taki szczęśliwy ze względu na swoją orientacje


Bo nie jest to naturalne, osoby z różnymi schorzeniami też nie są z tego powodu szczęśliwe, doskonale cię rozumiem.

Torek napisa³/a:

Chcąc kochać i być kochanym nie mam wyboru i skoro podnieca mnie chłopak to z nim będę..
Mam udawać, że potrafię kochać dziewczynę i ją okłamywać przez cale życie?
W ten sposób bym ją tylko zranił.


Zgadzam się w 100%. Jak nie pociągają cię dziewczyny to nie rób iluzji, że jest inaczej.

Torek napisa³/a:

Gej też człowiek, tak samo normalny jak inna reszta


Z tą normalnością to bym nie przesadzał. Homoseksualizm nie jest normalny, przykro mi :kwasny:

Torek napisa³/a:

A przy najbliższej okazji gdy takiego się spotka to jest milion smsów i wielka sensacja - Ty widziałem/am geja! HAHAHA
Albo w towarzystwie najlepiej takiego opluć, wyśmiać lub czymś w niego rzucić tylko po to by zaimponować kolegom/koleżankom. - To o Was Polacy, tak tak..


W każdym społeczeństwie znajdą się matoły, które chcą odreagować swoje frustracje i kompleksy. Niechęć powoduje odmienność i niezrozumienie, nic na to nie poradzisz. Nie dotyczy to tylko gejów, podobnie mają np. chłopaki z długimi włosami, czy ludzie niepełnosprawni.

Torek napisa³/a:

Uważam, ze to straszne, a może jednak powinienem zranić ta kobietę i być z nią, okłamywać ją? Niech każda z Was zada sobie to pytanie czy chciałaby być okłamywana i oszukiwana przez swojego faceta, który mógłby być gejem?
Chyba lepiej gdyby Wam o tym powiedział i nie rozkochiwał Was w sobie, czy mam racje? :)


:-o :mrgreen: No nie mów, że chciałeś rozkochać w sobie dziewczyny z forum internetowego!
A poważniej to jak pisałem powyżej lepiej nie rób złudzeń nikomu.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-18, 15:49   

A dupa Cię nie boli? Powaga, nie mogę sobie wyobrazić co w tym jest przyjemnego nawet więcej obrzydza mnie to.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-01-18, 15:59   

Dobrze, że jest ktoś taki jak Korwin Mikke, pewnie nie głosowałeś na niego. Nienawidzę gejów, są piątym kołem u wozu zdrowego społeczeństwa. W dyskusje na ten temat z innymi wdawać się nie będę, bo co miałem do napisania, to napisałem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:00   

janko napisa³/a:

Z tą normalnością to bym nie przesadzał. Homoseksualizm nie jest normalny, przykro mi :kwasny:



No chciałem Ci uświadomić jeszcze, że biskupi jak najbardziej kochali się ze sobą dawniej.
W seminariach 80% około facetów to geje, później taki gość z seminarium zostaje księdzem.
SkÄ…d to wiem? SÅ‚yszy siÄ™ to od nich.
Jakoś nie czuję się nienormalny i nie widzę powodów by nazywać mnie nienormalnym.

sydnej napisa³/a:

A dupa Cię nie boli? Powaga, nie mogę sobie wyobrazić co w tym jest przyjemnego nawet więcej obrzydza mnie to.



Hmm.. no widzisz jakby Ci tu to opisać.
Mnie podnieca chłopak, a niektórzy faceci chetero uprawiają sex analny z dziewczynami, takie same pytanie mogę zadać tej dziewczynie..

Straho napisa³/a:

Dobrze, że jest ktoś taki jak Korwin Mikke, pewnie nie głosowałeś na niego. Nienawidzę gejów, są piątym kołem u wozu zdrowego społeczeństwa. W dyskusje na ten temat z innymi wdawać się nie będę, bo co miałem do napisania, to napisałem.



Nie nienawidzisz gejów, ale nie potrafisz napisać z jakiego powodu?
Bo już tak się przyjęło, czy bo Korwin Mikke tak twierdzi? :)
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 16:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:02   

Torek napisa³/a:

To o Was Polacy, tak tak..


OOOOOOooo. Dobrze ujęte bo każdy polak to homofob gwałciciel pedofil nazista i żyd...
Nie to co w stanach tam każdy jest uczciwy kocha każdego i nikogo nie obchodzi twoja orientacja kolor skóry wyznanie itp itd.

Sorry ale kogo obchodzi twoja orientacja? Na pewno nie mnie i nikogo z forum.
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:03   

lgtk napisa³/a:

Sorry ale kogo obchodzi twoja orientacja? Na pewno nie mnie i nikogo z forum.


Chciałem tylko zobrazować takim jak Ty, że gej tez człowiek i to w 100% normalny.

Bo nie jest to naturalne, osoby z różnymi schorzeniami też nie są z tego powodu szczęśliwe, doskonale cię rozumiem.

janko napisa³/a:

Aaa.. i nie bo nie jest to naturalne, tylko dlatego, że ludzie są nie tolerancyjni.

 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 16:06, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:04   

Torek napisa³/a:

chetero


Widzisz i nie grzmisz.

Torek napisa³/a:

uprawiajÄ… sex analny z dziewczynami,


Tego akurat też nie rozumiem. Dupa jest do srania.
A jeszcze z innej beczki. Dopuszczasz się myśli, że Ty i twój hmm partner moglibyście adoptować dziecko?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:05   

Torek napisa³/a:

Nie nienawidzisz gejów, ale nie potrafisz napisać z jakiego powodu?


Przez takich jak ty w Polsce nie rodzą się dzieci, zrobić dziecko może para heteroseksualna, przyrost naturalny jest ujemny, a przez was jest coraz gorzej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:07   

Straho napisa³/a:

Torek napisa³/a:

Nie nienawidzisz gejów, ale nie potrafisz napisać z jakiego powodu?


Przez takich jak ty w Polsce nie rodzą się dzieci, zrobić dziecko może para heteroseksualna, przyrost naturalny jest ujemny, a przez was jest coraz gorzej.



Pisałem, ze to nie jest zachcianka bycie gejem i orientacji się nie wybiera..Więc nie rozumiem tutaj Twojego buntu.

[ Dodano: 2011-01-18, 16:09 ]

Cytat:

A jeszcze z innej beczki. Dopuszczasz się myśli, że Ty i twój hmm partner moglibyście adoptować dziecko?



Ja akurat nigdy dzieci nie chciałem mieć, ale gdybym chciał z partnerem zaadoptować to na pewno poczekałbym na czasy gdzie byłaby 100%-towa tolerancja bo myślę, że skrzywdziłbym tylko to dziecko adoptując je w tych czasach, ponieważ większość ludzi jest nie tolerancyjna i wytykała by je palcami, ze ma dwóch tatusiów.
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 16:10, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:09   

Torek napisa³/a:

No chciałem Ci uświadomić jeszcze, że biskupi jak najbardziej kochali się ze sobą dawniej.
W seminariach 80% około facetów to geje, później taki gość z seminarium zostaje księdzem.
SkÄ…d to wiem? SÅ‚yszy siÄ™ to od nich.


No to żeś mnie uświadomił! Puszczasz jakieś hasło i nie popierasz go w żaden sposób. Skąd wziąłeś taką statystykę, że 80%, ankietę robiłeś?
Od jakiego księdza słyszałeś że jest gejem? Ja chodzę na msze od urodzenia, znam kilku księży osobiście i nie słyszałem jeszcze od żadnego takiego wyznania :-x
Dawniej się kochali, a teraz już nie? Co się zmieniło w takim wypadku? I kto dawniej się kochał z biskupów?
Piszesz stary jakieś farmazony, niczym nie poparte i w ogóle nie na temat...
Ja nie pisałem, że nie ma gejów w kościele, tylko że homoseksualizm nie jest normalny, co ma jedno do drugiego?

Torek napisa³/a:

Jakoś nie czuję się nienormalny i nie widzę powodów by nazywać mnie nienormalnym.


Skoro czujesz się normalnie to dlaczego się tym z nami dzielisz? Jakoś jeszcze nie słyszałem, żeby jakikolwiek heteroseksualny człowiek pisał/mówił/manifestował swoją seksualność, samo to już zbyt normalne nie jest.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:12   

Hetero przez samo h.

Ja jestem tolerancyjna, nie piętnuję gejów za to że są gejami. Niemniej żadnego geja jeszcze nie poznałam, a nawet bym chciała.

Cytat:

Powaga, nie mogę sobie wyobrazić co w tym jest przyjemnego nawet więcej obrzydza mnie to.



Nikt Ci nie każe.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:12   

Torek napisa³/a:

skrzywdziłbym tylko to dziecko adoptując je w tych czasach, ponieważ większość ludzi jest nie tolerancyjna i wytykała by je palcami, ze ma dwóch tatusiów.


Skrzywdziłbyś je adaptując je w jakichkolwiek czasach i w jakiejkolwiek tolerancji. Wzorce zachowań wynosi się z domu. Dziecko widzące, że ma tatusia i tatusia, ma mniejsze szanse na wyrośnięcie na normalnego heteroseksualnego obywatela. A szerzenie tej dewiacji do niczego dobrego nie doprowadzi.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:13   

Torek napisa³/a:

Więc nie rozumiem tutaj Twojego buntu.


A ja twojego apelu
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Torek  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-18, 16:15   

janko napisa³/a:

Od jakiego księdza słyszałeś że jest gejem? Ja chodzę na msze od urodzenia, znam kilku księży osobiście i nie słyszałem jeszcze od żadnego takiego wyznania :-x


No i zapewne nie usłyszysz bo o takich wyznaniach może w tych czasach rozmawiać tylko gej z gejem? Znam osobiście dwóch księży, którzy są gejami.. Wielu różnych rzeczy się od nich dowiedziałem na te tematy z biskupami..
P.S
¯aden ksiądz czy inny gej nie wyjdzie na środek i nie powie "Heloł jestem gejem" No pomyśl..

janko napisa³/a:

Dawniej się kochali, a teraz już nie?


Czy ja pisałem, ze teraz już nie?

janko napisa³/a:

Skoro czujesz się normalnie to dlaczego się tym z nami dzielisz? Jakoś jeszcze nie słyszałem, żeby jakikolwiek heteroseksualny człowiek pisał/mówił/manifestował swoją seksualność, samo to już zbyt normalne nie jest.


Bo to gej jest wyśmiewany a nie hetero? W sumie to pewnie nawet sam nie wiesz z jakiego powodu tak jest.
 

Ostatnio zmieniony przez Torek 2011-01-18, 16:17, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com