Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Machux3  

User

Machux3



ImiÄ™: Nikola

Do³±czy³a: 28 Sty 2011

Sk±d: Turek, Poland ;d

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:25   Rzucanie papierosów.

Jeeny. Palę 3 lata. I mój chłopak chce, żebym nei paliła.. Szczezrze? Starałam się rzucić to gówno, ale liiipa. Nie wychodzi mi :<. Weźcie powiedzcie co mam robić.
_________________
Machu x3
 

Kalomateusz  

Stały User

głowa do góry.....


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Lut 2010

Sk±d: t-t

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:29   

zacznij stopniowo ograniczac zawsze to juz mnie i blizej zeby całkiem rzucic bo z dnia na dzień sie nie da rzucic
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:30   

Ha? Zaczęłaś w wieku 12 lat? No, to powodzenia w rzucaniu ; D. Gwarantuję, że zajmie Ci to naprawdę duuuużo czasu, ale powodzenia.
 

Machux3  

User

Machux3



ImiÄ™: Nikola

Do³±czy³a: 28 Sty 2011

Sk±d: Turek, Poland ;d

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:42   

Dzięki w sumie. Robiłam tak.. paliłam 2 dziennie i poszłam na domówkę i już wszytsko zje.bałam. Od nowa zaczęłam .:< :-x
_________________
Machu x3
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:42   

Jeeny. Ale marudzisz. Pochodź po forach o tym problemie. Poza tym, to od Ciebie powinna wypływać chęć rzucenia. Naciski Twojego chłopaka nic tu nie wskórają.
_________________
meow
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:53   

A tam właśnie bezwzględna miłość jest bardzo dobra na rzucenie palenia. Ja rzuciłem po ponad 6 latach palenia. Jest trudno, ale się da. Faktycznie metoda ograniczenia palenia ma swoje plusy niewątpliwie. Może właśnie zacznij od niej. ¯yczę powodzenia. :]
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Machux3  

User

Machux3



ImiÄ™: Nikola

Do³±czy³a: 28 Sty 2011

Sk±d: Turek, Poland ;d

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:56   

Haha. W sumie racja. :D. Spróbuje to rzucić :D. A np. mój kumpel miał taka akcje, że koleżanka wygarnęła mu i powiedziała, że jak jpapierosy kosztuja ok.10 zł. To niech spali ta dyche. Hhaha. Skubany to zrobił ;D.

[ Dodano: 2011-01-28, 13:57 ]
Fenks ;D.
_________________
Machu x3
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-28, 13:58   

Jak dla mnie głupek. Poza tym niszczenie banknotów polskich w świetle prawa jest przestępstwem.
Mnie skłoniła także cena papierosów do rzucenia. Szkoda tej kasy i szkoda zdrowia.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-01-28, 14:12   

po pierwsze musisz chciec rzucic, jak nie chcesz to nie rzucisz.
ja pale juz od paru lat dobrych, chyba juz z 5.. w pewnym momencie zaczelam palic nalogowo, paczka dziennie. powiedzialam STOP, nie palilam przez miesiac, a teraz pale tylko do piwa, dla przyjemnosci, juz 2 tygodnie nie palilam. dzisiaj zapale do piwa,a pozniej znowu nie bede palic. Silna wola to podstawa.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-28, 16:12   

Rzucanie dla kogoś mija się z celem. Sama musisz chcieć rzucić a nie, że ktoś Cię naciska.
Zajmij sobie czymś dłonie, dlaczego ?
Wiele osób, które pali nałogowo i rzuca palenie nie wie co ma z rękoma robić gdy np. siedzi przy stole, rozmawia z kimś. A tak mając fajkę zawsze czymś ręce zajęte są.

Paliłem w 6 klasie podstawówki przez jakiś okres. Potem rzuciłem ot tak, teraz palę okazyjnie. Nie korci mnie do palenia nawet jeśli nie miałem w pysku papierosa przez miesiąc czy dłużej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

normalny  

Stały User


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-28, 16:36   

jeśli chcesz rzucić to nie ma takiego piep.rzenia że stopniowo i takie tam ; ) jeśli rzucasz to rzucasz. każdy lekarz Ci to powie. oczywiście nie pójdziesz z tym do lekarza xD heh ; ) ale mój kumpel ostatnio rzucał (zaczął gdy miał 13 lat, teraz ma 21) i poszedł prosić o jakieś wskazówki i rady ; )) to lekarz stanowczo mu powiedział że koniec kropka albo od razu albo wogóle, i tam mu jakieś tabletki przepisał ; ))a po za tym pomyśl ile fajnych rzeczy byś sobie mogła kupić, jakieś ciuchy czy coś zamiast wydawać kase na byle co ; ) także trzymam kciuki i powodzenia
 

achmed007  

Mega wymiatacz

Hebelek:)



Imię: Błażej

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-28, 17:09   

Kalomateusz napisa³/a:

zacznij stopniowo ograniczac zawsze to juz mnie i blizej zeby całkiem rzucic bo z dnia na dzień sie nie da rzucic


Stopniowe rzucanie nic nie da. Musisz sie zaprzeć. Z dnia na dzień da sie rzucić tylko potrzeba dużo silnej woli
_________________
Nie mówię o brylantach, choć dałbym jej koronę...
 

Machux3  

User

Machux3



ImiÄ™: Nikola

Do³±czy³a: 28 Sty 2011

Sk±d: Turek, Poland ;d

   

Wys³any: 2011-01-28, 19:17   

W sumie.. macie rację. Dzieki wielkie. Zostały mi tylko 3 papierosy w paczce, więc je spale a później koniec. Mam nadzieje, że mi sie uda .:)
_________________
Machu x3
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-01-28, 19:32   

Machux3 napisa³/a:

Zostały mi tylko 3 papierosy w paczce, więc je spale a później koniec.

:mrgreen: :mrgreen: na pewno.

http://nonsensopedia.wiki...i%C4%87_palenie
^^ tak mi się skojarzyło ;)
_________________
meow
 

Machux3  

User

Machux3



ImiÄ™: Nikola

Do³±czy³a: 28 Sty 2011

Sk±d: Turek, Poland ;d

   

Wys³any: 2011-01-28, 19:40   

Nie no fajnie xD. Nie no beez kitu. Ja rzucę to.:). Muszę się tylko pilnować. Najgorzej jak bd w towarzystwie palących :< .
_________________
Machu x3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com