Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: motyl | 2013-07-18, 21:12

Autor

Wiadomo¶æ

tofik_07

User


Do³±czy³: 08 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-08, 09:50   WrocÅ‚aw: MiÄ™dzynarodowa Wyższa SzkoÅ‚a Logistyki i Transportu

Po maturze wybieram się do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu na kierunek Logistyka. Co sądzicie o tym kierunku i samej uczelni, może ktoś z was o niej słyszał. Proszę o opinie.
Na jakie studia siÄ™ wybieracie?
 

gosiak  

User



Do³±czy³a: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-08, 09:55   

a jest jakieś branie na logistyków w ogóle? żeby się nie okazało, że jedyne co będziesz miał okazję w życiu planować to budżet domowy
 

piotrekw8

User


Do³±czy³: 23 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-23, 11:33   

Dobry logistyk jest w cenie. W każdej dużej firmie handlowej, produkcyjnej, transportowej, spedycyjnej, jest potrzebny logistyk. Codziennie ktoś coś kupuje przez neta, ten zamówiony przez nas towar, musi do nas trafić - koordynacją zajmują się logistycy. Myślę, że jest to zawód przyszłości. O samej szkole słyszałem, że jest spoko.
 

scooby

User


Do³±czy³: 05 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-24, 16:07   

Uczę się logistyki w technikum i również mam w planach studia.. Z tego co obecnie widzę to na prawdę pracy jest dosyć dużo do wyboru po przecież logistyka to bardzo szerokie pojęcie ..... jest wiele firm produkcyjnych, dystrybucyjnych,transportowych .. a tam jest właśnie miejsce logistyków no i oczywiście centra logistyczne. Co do samych studiów to sam nadal nie wiem jaka szkoła jeżeli prywatna do albo własnie Wrocław albo WSL w Poznaniu .. A państwowa hm.... Poznań,Gliwice lub Opole.. tylko na państwowe to raczej się nie dostanę po technikum .
 

madox119

User


Do³±czy³: 03 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-03, 10:40   

Sam kierunek wydaje się ciekawy, o szkole słyszałem wiele dobrego.
 

Mary2011  

User


Wiek: 38

Do³±czy³a: 24 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-03, 12:25   

Na mnie ta szkoła nie robi dobrego wrażenia. Ale znam osobę, która ją ukończyła i ma pracę na stanowisku związanym ze swoim wykształceniem, więc może warto.
 

kamisia  

User


Do³±czy³a: 27 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-27, 00:35   

Zgadza się, ale także mój braciak właśnie kończy WSB we Wro i dzięki stanowisku w zawodzie przeprowadza się na swoje, więc myślę, że szkoła go przygotowała. Ten kierunek akurat mnie nie kręci, ale stosunki na tej uczelni wybieram. Chce pójść w ślady starszego brata! :)
 

tofik_07

User


Do³±czy³: 08 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-08-31, 11:25   

Wolę uczelnie specjalistyczne. W WSB logistyka dopiero od niedawna ruszyła. Twój brat musiał skończyć coś z finansów, a nie logistykę bo nie mają jeszcze absolwentów tego kierunku. Nie mają inzyniera, a to podstawa. Poza tym magistra też tam nie zrobię. MWSLiT istnieje długo i jest uczelnią z tradycją, a to podstawa wyboru kierunku.
 

Magenta

User


Do³±czy³: 22 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-22, 14:11   Re: Logistyka -WrocÅ‚aw

tofik_07 napisa³/a:

Po maturze wybieram się do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu na kierunek Logistyka. Co sądzicie o tym kierunku i samej uczelni, może ktoś z was o niej słyszał. Proszę o opinie.
Na jakie studia siÄ™ wybieracie?



jeżeli o mnie chodzi, to odpowiadam szczerze: uczelnia naprawdę spoko, przyjazna atmosfera i dobrzy wykładowcy :-)
 

Karolina.90

User


Do³±czy³: 20 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-20, 12:35   MWSLIT

Uczelnia bardzo przyjazna studentom, duzo się dzieje, nawet ostatnio były dwie konferencje pod rząd, sprowadzają do siebie ciekawych naukowców, nudy nie ma:)
 

Darekkk

User


Do³±czy³: 24 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-24, 08:41   MWSLIT

Karolina ma rację, uczelnia naprawdę na konkretnym poziomie, są bardzo aktywni, przeszukę na różnych forach opinie i mają całkiem niezle
 

Sylwia

Go¶æ

   

Wys³any: 2013-11-28, 14:36   MWSLIT

obecnie studiuję logistykę na MWLSIT we Wrocławiu, nie narzekam, a wręcz przeciwnie;) Lubię, jak na uczelni duzo się dzieje, jak organizowane są ciekawe olimpiady, student ma szansę się wykazać, zdobyć nowe umiejętności i wiedzę. Oferta uczelni pozytywnie zaskakuje.
 

TomekRa.

User


Do³±czy³: 10 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-10, 11:24   MWSLIT

Jestem logistykiem po studiach na MWSLIT. Wybór uczelni to decyzja bardzo ważna i powinna być przemyślana. Każdy potencjalny kandydat na studia ma inne oczekiwania i cele.Moim zdaniem studia to nie tylko wykłady i nauka. Każdy, kto wybiera się na uczelnię wyższą, liczy raczej, że będzie to najfajniejszy okres w jego życiu...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com