Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

amcia15  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Sty 2009

Sk±d: Miasto Anio³ów

   

Wys³any: 2009-02-17, 16:55   Dodatki do pokoju?:P

Znacie może jakieś łatwe,ciekawe rzeczy do wykonania samodzielnego,np do pokoju swojego jako jakiś dodatek dekoracyjny.
Z góry dzięki;*
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 17:04   

Możesz sobie kupić brystol i na nim coś narysować itp powiesić :) Roślinki ;-) Kawałek tkaniny zwieszony z szafy fajnie pomarszczony, można zrobić motylki z rajstopy i drutu powiesić na firance czy coś ;) Mam dużo pomysłów ale musiałabym zobaczyć pokój meble itp żeby dać Ci więcej :)
Akurat w tych tematach jestem dobra bo chce zostać dekoratorem wnętrz :) Często mój pokój przemeblowuje ;)
 

amcia15  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Sty 2009

Sk±d: Miasto Anio³ów

   

Wys³any: 2009-02-17, 19:03   

Ooooo to ja Ci opisze swój pokój tak dokładnie;p
Jak tylko wchoodzisz do pokoju to po prawej stronie jest szafa a tuż obok niej szafki tzn półki takie niskie bo mam ściane pod skosem,dalej po tych półkach jest szafa tez niska następnie łóżko później na prawo od łóżka jest biórko -stoi na przeciwko okna. aaa i jak własnie wchodzisz do pokoju to na lewo jest duuuża pusta ściana pomarańczowa. Pokój mam ogólnie koloru pomarańczoowo-żółtego(ściana pusta jest pomarańczowa a na przeciwko ściany jest skos tez pomarańczowy, a ściany po bokach i pod skosem żółte. Jedyne co fajne w tym pokoju to meble bo są nowe i nowoczesne.
Nie wiem czy dasz rade sobie wyobrazić ten pokój:p Jak masz pomysły to doradzaj:p
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 19:38   

Trochę trudno wyobrazić ;-) Powiem tylko że dodatki mogą być koloru zielonego, pomarańczowego i żółtego ;) Nie możesz przysłać zdjęcia albo narysować programem graficznym lub jest taki program chyba vox i tam układasz meble itp

Najlepiej było kilka zdjęć ;)
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-17, 19:58   

fajnym dodatkiem są różne doniczki ładnie, ręcznie malowane z kwiatkami, antyramy z plakatami, zdjęciami, ładne zasłonki
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Akcei  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-19, 09:52   

Przypomniało mi się jeszcze, że jest taka fajna technika, że wycina się z serwetek różne obrazi i kleisz klejem powierzchnie do której chcesz to przykleić i przyklejasz fajnie to wygląda :)

Tu masz fajne pomysły... ;- ) Ramki, o tych serwetkach co pisałam jw ;-)

http://asket.blox.pl/html
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-19, 17:17   

Akcei napisa³/a:

taka fajna technika, że wycina się z serwetek różne obrazi i kleisz klejem powierzchnie do której chcesz to przykleić i przyklejasz fajnie to wygląda :)


to siÄ™ zwie decoupage. ale jest sporo pieprzenia siÄ™ z tymi lakierami i utwardzaczami.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-19, 19:47   

świeczki można samemu zrobić, ciekawie wychodzi, jeśli się rękę do tego ma.
albo na starocie się wybrać, tanio kupić można różne pojemniczki, doniczki, ramki, dzbanuszki i tego typu rzeczy. i skomponować ciekawie. ja bynajmniej uwielbiam takie rzeczy. :}
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-08, 16:02   

Na suficie sobie namalowałam kwiatuszki, sama tak ładnie wyglądają, że każdy podziwia
_________________
Kiss my ass:*
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-08, 21:27   

Ja uwielbiałam kiedyś szyć sobie poszewki na poduszeczki z różnych fajnych materiałów kupionych za grosze. O, i robiłam ramki na zdjęcia z tych drewnianych patyczków po ¦widerkach. :-D Miałam kiedyś wielkie aspiracje, chciałabym być dekoratorką wnętrz, i powstało z tego sporo całkiem fajnych pomysłów. Pamiętam też, że dobrze wyglądały zdjęcia przyklejone do płyt winylowych, które zwisały z sufitu przy ścianie na kolorowych wstążkach w różnych wysokościach. Stare winylki znalazłam na strychu u dziadka, tasiemki to też groszowa sprawa. Teraz pozbyłam się tych wszystkich tworów, ale kiedyś baaaardzo mi się to podobało.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com