Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-08, 17:17   Papierosy

Ostatnio stałam sobie na przystanku. Podbiegł do mnie jakiś gówniarz z pytaniem: Masz papierosa?
To jest żałosne. Wszędzie tylko te papierosy. Czy nie macie tego już dość? A jeśli palicie to dlaczego?
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Myszunia  

Stały User

¦lepa Idealistka



Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Z Miasta Anio³ów

   

Wys³any: 2008-05-08, 19:02   

Nigdy nie paliłam, szkoda zdrowia, szkoda kasy. Niczego to nie daje, oprócz nieprzyjemnego zapachu z ust i zafajdanych płuc.
Palacze, zdajecie sobie sprawę, że już lada dzień najtańsza paczka papierosów będzie kosztowała najmniej ok. 10 zł?
_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
 

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-08, 19:51   

Stanowczo na nie ! ... W tej chwili :-P ... Nigdy mnie to specjalnie nie pociągało i powiem szczerze że widok młodych dziewczyn z papierosem , obrzydza mnie najbardziej :-/
_________________
Impossible Is Nothing
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-08, 20:02   Re: Papierosy

lusia napisa³/a:

Ostatnio stałam sobie na przystanku. Podbiegł do mnie jakiś gówniarz z pytaniem: Masz papierosa?
To jest żałosne. Wszędzie tylko te papierosy. Czy nie macie tego już dość? A jeśli palicie to dlaczego?



U mnie jest to samo w każdy poniedziałek przed blokiem przesiadują dresy i zawsze jak ide pytają mnie albo czy mam "szluga" albo czy mam 40 groszy pożyczyć.

W moim prywatnym miewaniu tylko frajerzy w tak młodym wieku palą papierosy albo jak to oni mówią jarają szlugi. Pozatym fajki drogą zabawką w celu osiągnięcia tzw. "bani" zdecydowanie lepiej wypić alkohol, a nie mieć odjazd góra na 15 min i potem woń papierochów za sobą.

Myszunia napisa³/a:

Palacze, zdajecie sobie sprawę, że już lada dzień najtańsza paczka papierosów będzie kosztowała najmniej ok. 10 zł?



No i na dodatek lada dzień wporowadzą zakaz palenia w pubach i barach, i niedługo również podobnie jak w UE w miejscach publicznych.
 

Smerfetka  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2008-05-09, 10:58   

Mnie jakoś do tego nie ciągnie i nie zamierzam palić. ¦miedzi to dla mnie jakoś tak dziwnie. Kiedyś moja koleżanka powiedziała, że ona nie pali tylko ciągnie, żeby nie zgasło :-? . Osobiście mi nie przeszkadza, że ktoś pali w moim towarzystwie ;-)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-09, 13:21   

Smerf666 napisa³/a:

ide pytają mnie albo czy mam "szluga" albo czy mam 40 groszy pożyczyć.

W moim prywatnym miewaniu tylko frajerzy w tak młodym wieku palą papierosy albo jak to oni mówią jarają szlugi.



Zgadzam się całkowicie ... mnie momentami śmieszy jak kumple chodzą i proszą się o tego "szluga", albo jak chcąc zapalić chowają się jak .. dzieci przy zabawie w chowanego ...

Cytat:

Stanowczo na nie ! ... W tej chwili


Czyli planujesz, że kiedyś będzie na TAK ??
Mnie fajki nie ciągną .. i nie mam zamiaru wciągać się w kolejny nałóg :-P
 

MeFiu  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 04 Maj 2008

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2008-05-10, 19:33   

Szlugi jak tak juz piszecei to szmelc :P osobiscie nie pale ale moje poł klasy pociaga i tak jak piszecei to jest zenujace "masz szluge" "daj bucha" ludzi co sie dzieje poje**** nie ktorych całkiem no ale co mi do tego ich zdrowie ;D
 

Peterxp  

Mega wymiatacz

Peterxp



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Kwi 2008

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2008-05-10, 20:23   

Smerf666 napisa³/a:

Pozatym fajki drogą zabawką w celu osiągnięcia tzw. "bani"


To nie daje nawet bani....
Leci dymek i tyle,no i jeszcze smród jak cholera.
Wiem,że nie ma się czym podniecać.I to moje zdanie :-P .xD.
Już lepiej zozola nosem wciągnąć....
Ale to też odradzam z doświadczenia xD.

Pozdrawiam.
_________________

 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-11, 19:01   

Nigdy nie paliłam, nie palę i nie zamierzam ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-12, 13:48   

Fajki to najgorszy syf jaki znam, osobiście stronie od tego typu używek i palić nie chce w przyszłości.
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-12, 20:20   

Fuj !

Nie paliłam, nie pale, nie będe paliła.

1. Statystyki:
· 47% mężczyzn i 23% kobiet w Polsce w wieku 16 i wiÄ™cej lat jest palaczami tytoniu.
· OkoÅ‚o 10 mln Polaków pali regularnie 15-20 sztuk papierosów dziennie.
· Prawie 5 mln tych osób pali dÅ‚użej niż 20 lat.
· Każdego roku 100 tys. zgonów w Polsce ma bezpoÅ›redni zwiÄ…zek z negatywnymi skutkami palenia tytoniu
· W Polsce codziennie zaczyna palić okoÅ‚o 500 nieletnich chÅ‚opców i dziewczÄ…t, a rocznie próbuje palenia okoÅ‚o 180 tys. dzieci.
· Szacuje siÄ™, iż dzieci w Polsce wypalajÄ… rocznie 3-4 mld sztuk papierosów.
· Papierosy sÄ… jedynym legalnie sprzedawanym Å›rodkiem rakotwórczym w Polsce i na Å›wiecie.
· Co 10 sekund na Å›wiecie umiera ktoÅ› na chorobÄ™ wywoÅ‚anÄ… paleniem tytoniu.
· 40% naÅ‚ogowych palaczy umrze przed 65 rokiem życia, a spoÅ›ród niepalÄ…cych tylko 15%.
· Do kontaktu z papierosami Przyznaje siÄ™ aż 70% 15-letnich dziewczÄ…t
· PrzeciÄ™tny Polak powyżej piÄ™tnastego roku życia wypala Å›rednio 3620 papierosów[/b]
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

mrs_tarotka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Maj 2008

Sk±d: z Nik±d :P

   

Wys³any: 2008-05-14, 16:06   

większość z was twierdzi, że nie pali i nie będzie paliło.. zapominacie że wszyscy jesteśmy podatni na tzw. WP£YWY i sami nie potrafimy zagwarantować czy kiedyś w przyszłości nie pociągniecie raz, potem drugi i ani się obejrzycie, a wszyscy będziecie palić.
Ale żeby była jasność: nie śmiem wątpić w waszą silną wolę :mrgreen:
_________________
nienawidzę poniedziałków.. xD
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-14, 16:36   

mrs_tarotka napisa³/a:

Ale żeby była jasność: nie śmiem wątpić w waszą silną wolę



haha xD dzięki za wiare ^^ u mnie oprócz silnej woli jest jeszcze alergia xD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-14, 16:39   

Taa silna wola ponoć tylko 3% palaczy rzuca nałóg dzięki silnej woli...
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-14, 18:05   

Papierosy? Tfu! Nigdy nie paliłam, nie palę i nie będę.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com