Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 13:19   Koty

Założyłem temat dla posiadaczy i fanów kotów. Czy na e-młodzi znajdują się szczęśliwi posiadacze? Możemy wymieniać się doświadczeniem, ale także zabawnymi historyjkami z życia naszych futrzaków.
Ja mam kota wraz z moją dziewczyną. Nasz kocur ma niecałe 6 miesięcy. Niestety ma pecha. W ciągu miesiąca 2 wypadek samochodowy. Na szczęście nasz inwalida jest silny, dlatego dobrze rokuje i mam nadzieję, że kości w łapie mu się zrosną.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-20, 14:04   

Ja mam kotkę, którą kocham miłością bezgraniczną.
Nazywa się Bronisława, córka Waldemara i potrafi podskakiwać na wszystkich czterech łapkach na wysokość półtora metra jak nie dwa.
Jest piękna i kochana, przy czym zdrowo szurnięta.
Dwukrotnie spadała z 3 piętra i nic jej nie było.
Ostatnio została skopana przez królika. Na szczęście nic jej nie było - potem tylko pies chodził podrapany, bo kotek musiał rozładować swe frustracje.
Już się nią tutaj chwaliłam ;)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 14:48   

Mój kot dostał ostatnio w prezencie drapak. Trzeba jednak poczekać z jego używaniem do czasu powrotu do zdrowia. Ja też kocham swego kota. Mój kocur lubi zarówno się przytulać jak i gryźć i drapać. To chyba zależy od jego kociego humoru.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-20, 16:41   

Dobrze, że taki temat powstał, bo mojego kota, to również kocham. Wszyscy się dziwią, jak możesz kochać takiego niczym nie wyróżniającego się kota. Ba! niektórzy śmią nawet twierdzić, że jest on brzydki, bo szary z czarnymi pręgami. Ja natomiast patrzę na niego, przez pryzmat uczuć i w moich oczach jest najpiękniejszy. Oczywiście ze mną śpi, od malutkiego. A ma już rok i dwa miesiące.
Mam również dwa inne koty, które wabią się: Sabat i Szatan, również darze ich dużym uczuciem, nie wiem co bym bez tych kotów zrobiła, są takie cudowne, że z chęcią bym wszystkie przygarnęła.
Podsumowując koty to moje ulubione zwierzęta. Oczywiście miałam mieć jeszcze trzy, ale niestety tak wyszło, że jednak nie mam. Może za rok będę miała znowu i wtedy to za nic ich nie oddam.

Polecam również wiersze Franciszka Klimka, poety, który swe wiersze poświęca kotom, przy czym możemy się spotkać z wspaniałym poczuciem humoru:)
_________________
W miękkim futrze kota
 

MisCocaine  

Stały User

narkotyk.



Do³±czy³a: 05 Lut 2010

Sk±d: twoje urojenia

   

Wys³any: 2011-10-20, 17:17   

mrrr... koty <3 najbardziej tajemnicze spośród zwierzat. moj nazywa sie Pingwin cierpi na otyłość(8 kg) i jest niesamowicie zabawny. nie raz robi takie miny, ze jestem niemalże gotowa uwierzyc, ze on wszystko rozumie co sie do niego mówi :hyhy: no i świetnie sie sprawdza jako poduszka
_________________
"Robiliśmy na tym zadupiu wszystko co chcieliśmy.. i byliśmy szczęśliwi"

"Nie możemy cofnąć czasu, to dlatego tak ciężko jest wybierać."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 17:27   

Chciałem was zapytać, czy karmicie swoje pociechy suchą karmą? Ja przyznam, ze mój pupil jest karmiony mieszanką mięsną z saszetek lub jakimiś wędlinami ze stołu.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

MisCocaine  

Stały User

narkotyk.



Do³±czy³a: 05 Lut 2010

Sk±d: twoje urojenia

   

Wys³any: 2011-10-20, 17:57   

powinno się dawać kotu suchą karme ponieważ sciera wtedy zeby :-) ale trzeba wtedy pamietac o wodzie dla kotka bo sucha karma + brak wody = wielkie sprzatanie :hyhy:
_________________
"Robiliśmy na tym zadupiu wszystko co chcieliśmy.. i byliśmy szczęśliwi"

"Nie możemy cofnąć czasu, to dlatego tak ciężko jest wybierać."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 18:14   

Wodę dostaje regularnie. Zostaje także zmieniana, jeśli zostawi.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-10-20, 18:21   

moj dostaje suchÄ… karme + mokrÄ… ;)
http://imageshack.us/g/850/sdc10372.jpg/



http://imageshack.us/g/830/sdc10036yw.jpg/



http://imageshack.us/phot.../sdc10628p.jpg/

zdjecia małych ,juz wszystkie sprzedane dawno :zalamany: :zalamany:

ale nastepne w drodze ! przewidywana data porodu 7 listopad..
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 18:25   

Najlepsze te pod kołdrą. Są takie urocze.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

MisCocaine  

Stały User

narkotyk.



Do³±czy³a: 05 Lut 2010

Sk±d: twoje urojenia

   

Wys³any: 2011-10-20, 18:27   

śliczne :-) a tak na marginesie nie rozumiem czemu koty uwaza sie za 'babskie' zwierzeta ? nie raz spotkałam sie z taka opinia ze chlopakowi 'nie wypada' lubic koty :->
_________________
"Robiliśmy na tym zadupiu wszystko co chcieliśmy.. i byliśmy szczęśliwi"

"Nie możemy cofnąć czasu, to dlatego tak ciężko jest wybierać."
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-20, 19:25   

E tam. Ja się nie spotkałem z taką opinią szczerze mówiąc. Do póki nie miałem kota to nie byłem przekonany do tych zwierząt. Jednak mają wiele zalet. Polują na myszy, rozśmieszają, bawią się z dziećmi, załatwiają się zazwyczaj we wskazane miejsce i nie trzeba wyprowadzać na spacer. Same plusy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-10-20, 19:52   

jak się urodzą to zrobie temat i bede wrzucał zdj na biezaco ;P kotki sa słodkie,nie trzeba z nimi biegac rano na dwór,nie brudzą,fakt nie zjedza kosci z obiadu...
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-20, 22:25   

Ja swojego kotka na zmianÄ™ - raz mokrym, raz suchym karmiÄ™. Jednak moja kicia jest strasznie wybredna i nie wszytko zje xD
 

AgnesKate  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-10-21, 00:21   

¦wietnie, że został założony ten temat. Mam kota. Nazywa się Max i ma 10 lat. To śliczny maine coon. Zwykle przez około 16 godzin w ciągu dnia śpi. Poza tym jest uroczy i uwielbia "rozmawiać" z ludźmi (tzn. miauczy).
Karmę dostaje suchą (specjalną) dla kastrata no i oczywiście dużą ilość wody.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com