Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Jarus

User

Jaro


ImiÄ™: Jaro

Wiek: 27

Doł±czył: 29 Sie 2012

   

Wysłany: 2012-09-01, 03:07   Dosyć dziwny problem...

Hm.. No nie wiedziałem jaką kategorie dać tak więc wybrałem tą..
Mam taki dziwny problem, dokładniej dwa ale zaczynam od pierwszego..
Jako iż przeprowadziłem się nie dawno to wiadomo, że będą nowe znajomości itp tylko problemem jest to, że wstydzę się w szkole udzielać ( hhaha powód? 2 lata starszy bo nie zdałem... 1gim w razie co..:< ) i dlatego siedze w samym końcu całe lekcje, przerwy wychodze za szkołe na fajke tak abym spędził tam cały czas wolny...

Następnym problemem jest to, że na "Podwórku" boję się ludzią przyznać, że mam takie problemy ze szkołami i tak dalej eh....

Gorszym problemem ( trzecim a wcześniej napisałem dwa ;D ) jest taki oto problem.
Miałem toczącą się sprawe w starym sądzie, w maju wysłano zawiadomienie ze akta przesyłane zostają do mojego sądu ( tam gdzie jestem aktualnie zameldowany ) i nie wysłali, wyrok wydali jako ośrodek wychowawczy lecz po staraniach w dniu wczorajszym Adwokata wszystko udało mu się zawiesić ( do czasu przesłania akt i w nowym sądzie wydaniu wyroku ) problemem jest to że szkoła nie chce mnie przyjąć ( leciałem jak głupi po 13-stej byle by się zapisać ) i Pani Dyrektor zakomunikowała mi coś takiego " Jesteś wpisany do szkoły przy takiej takiej miejscowości w ośrodku takim takim i do czasu wpłynięcia akt do naszego sądu i zawieszenia wyroku nie mogę Cie przyjąć..." Adwokat nie wie co w tym temacie zrobić, co ja mam zrobić? Przesłanie i zawieszenie to 2tyg minimalnie a ja chce iść o dziwo do tej szkoły i ją skończyć..

Dziękuje z góry za pomoc... Pozdrawiam Jaro
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Doł±czyła: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-BiaÂła

   

Wysłany: 2012-09-01, 14:59   

Adwokat nie wie co zrobic?:/aplikacje na basenei robil?:D
zmien adwokata. Zadzwon do tamtej szkoly, zeby cie wypisali.
Nie musisz sie udzielac, badz grzeczny, nie wagaruj, odrabiaj zadania:) Badz sympatyczny i mily dla innych ale badz asertywny i nie daj wejsc sobie na glowe. Badz dobrej mysli a powinno sie ulozyc
_________________
I'm fucking genius.
 

Jarus

User

Jaro


ImiÄ™: Jaro

Wiek: 27

Doł±czył: 29 Sie 2012

   

Wysłany: 2012-09-01, 17:34   

Sweeetie, Adwokat nie wie co ma robić ale dziwne? Pierwszy raz się dzieje tak aby sąd sobie w chu.. leciał to nie dziwne, że nie wie..
Do szkoły nie mogę dzwonić, czytanie ze zrozumieniem. W papierach mam wpisany ośrodek i tam też jestem w szkole zapisany a do czasu gdy w papierach nie pojawi się zawieszenie jest problem ;/

Hm.. Co do szkoły, nie chodziło mi o takie coś tylko o coś samego innego.. Nie można zapominać że to są 2 lata młodsze ode mnie osoby i nie zbyt dobrze czuję się w ich towarzystwie a tutaj 3 lata...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com