Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 15:38   jak rozpalić w niej ogieÅ„?

Siema, mam pewną dość dziwną sytuacje, otóż... jestem z Dziewczyną w związku już od 2 lat... Dogadujemy się (nie zawsze : P), czasami się kłócimy jak każdy chyba.. ale problem nie leży tutaj.. ona zawsze była dziwnie nastawiona do seksu... droga do tego też była ciężka, mówiła że niby chce i w ogóle, ale jakoś nie było tego widać i inicjatywa wyszła ode mnie.. nie miała nic przeciwko nie opierała się ani nic. Niby wiem co lubi i w ogóle.. ale.. NIBY... bo jeśli ją zapytam co lubi to ona mi odpowiada "nie wiem"... wtedy drążę temat, robie różne rzeczy.. no chyba sami wiecie kurde nie będę opisywał.. dodatkowo żeby się upewnić sprawdzałem na internecie (XD) czy robiłem to dobrze i wyszło że tak... Nie pokazuje swoich uczuć, nigdy nie zrobiła tego 1 kroku, zawsze to ja musiałem zaczynać i w sumie tak jest do dzisiaj... w sumie to były przypadki kiedy ona 1 zaczynała, ale teraz tego niema... Robię różne pieszczoty, wszystko by było jej dobrze ale ona po prostu nie okazuje uczuć, dobra wprost powiem kurde że nie widać po niej że lubi i że chce ze mną to robić.. pytałem wiele razy czy jej się podoba, czy na pewno robi to z własnej woli, odpowiada że tak. To gdzie leży problem? Czemu nie okazuje tego, że jej się podoba, czemu sama nie wyjdzie z inicjatywą. Nie wiem co mam zrobić żeby "rozpalić w niej ognień" żeby było jej maksymalnie dobrze. Ręce mi opadają, proszę o szczere i normalne odpowiedzi bo przy..pier**** : P
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-12-18, 15:51   

Naprawdę jesteście już ze sobą 2 lata? Nie wiem czy wiek tak bardzo ma tutaj znaczenie, lecz jest to co najmniej dziwna sytuacja.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 15:53   

Tak, jesteśmy ze sobą 2 lata i 2 miesiące dokładnie. Jeśli chodzi o wiek to ja po sylwestrze rocznikowo 18 a ona 18 skończone i tak... to jest dziwna sprawa... bardzo.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-12-18, 18:32   

anonimus napisa³/a:

dodatkowo żeby się upewnić sprawdzałem na internecie (XD) czy robiłem to dobrze i wyszło że tak...



Jezu człowieku...

Ty się tak nie płaszcz przed nią, bo widać że szcza na Twoje starania ciepłym moczem... Nie mówi Ci sama o swoich potrzebach to oznacza, że albo ich nie posiada albo są one zaspokojone. Jedyna rada to szczera rozmowa, tu Ci nikt nie pomoże.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 21:35   

Myślisz że nie rozmawiałem z nią o tym? WIELE RAZY.. niestety za każdym razem temat ucichał, odbiegała od tego.. i co Ty na to?
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-12-18, 21:40   

może jest wstydliwą cnotką albo nie wie, jak ma o tym z tobą rozmawiać.
a może po prostu jest nudna w łóżku i to jej się właśnie podoba.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:43   

Widze że nikt nie potrafi mi pomóc/doradzić...
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:59   

może faktycznie problem leży w niej, a nie w Tobie, hm? jeśli w taki sposób reaguje na figle to nic tego nie zmieni.

ewentualnie strzel jej blachę, może wyzwolisz w niej sukę. albo nie.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-12-19, 11:40   

apocalypse napisa³/a:

ewentualnie strzel jej blachę, może wyzwolisz w niej sukę. albo nie.


No i nie w kuchni, bo nie można siorbać przy jedzeniu.

PS. A może doceń to, że w czasie rozdziewiczonych czternastolatek trafiła Ci się taka dziewczyna?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Lubimy-To-Robic

User



Do³±czy³: 09 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-19, 11:42   

Spróbuj może nieco bardziej namiętnie ją pieścić i zobaczysz jak zareaguje,dziwne i krępujące kiedy jedna ze stron się stara,natomiast druga nie okazuje uczuć... Musisz z nią też szczerze o tym porozmawiać.
_________________
Sklep lubimy-to-robic.com sprzedaje tylko oryginalne produkty Durex i Unimil w tym Conamore czy New Caress oraz prezerwatywy Kamasutra.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2012-12-19, 18:20   

Michael Cera napisa³/a:

PS. A może doceń to, że w czasie rozdziewiczonych czternastolatek trafiła Ci się taka dziewczyna?


Ale bez przesady? ma się cieszyć, że nie zadowala laski i czuje się jak dupa? no, +10 do męskości
Może nie nauczyła się jeszcze odczuwać przyjemność jak potrzeba? Ma orgazmy, czy jest jej po prostu przyjemnie?
a może jest aseksualna, oziębła? jak masz możliwość, zależy Ci i masz ochote to zorganizuj jakiś miły wieczór. nastrój, przede wszystkim spróbuj ją jakoś nakręcić, dotykiem, słowem,próbuj. no nie wiem, moze to ja rozbudzi?
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-12-19, 19:59   

Przyzwyczaiłeś ją do tego,że to Ty się podczas zbliżenia starasz i odwalasz całą robotę. Dla niej to wygodne, bo skupiasz się przede wszystkim na tym, by to ona czuła się jak najlepiej. Nie wiem co jest z Nią nie tak,że nie odczuwa chęci zaspokojenia swojego partnera, ale może taki już jej charakter. Ja osobiście, gdy widzę, że podnieca mojego faceta to co robi mam ochotę mu się przede wszystkim odwdzięczyć.
Może powinieneś przez jakiś czas ją przytrzymać na dystans? Jak dla mnie to jest typowa panna w stylu " leżę i pachnę, to powinno wystarczać ".
 

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-19, 21:30   

Ma orgazmy, ma. ozięłba? ojj wydaje mi się że tak, mimo że ona mówi że nie, ja to po prostu widze. Najwyraźniej nie odczuwa takiej chęci ale kur*** mać... kto ma mnie zaspokajać jak nie ona? Koleżanka z klasy? albo z osiedla..? Ja zawsze skupiam się na tym by było jak najlepiej a ona... niestety.. NIE i to jest dziwne, nie wiem co mam robić, wydaje mi się że nawet jak ją przytrzymam to i tak będzie to samo, bywało że nie widzieliśmy się tydzień i duuuuupa wielka jak czarna dziura NIC NIC! ja już nie wiem co mam robić, chciałbym żeby ona też potrafiła o mnie zadbać, zaspokoić mnie tak jak ja ją, co mam ją zmusić do tego ?xd ja jestem bezradny w tym momencie.: <
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-19, 21:36   

uderzaj ją z uporem przyrodzeniem po twarzy dopóki nie powie Ci o co chodzi.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

anonimus

Stały User


Do³±czy³: 14 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-12-19, 21:42   

Właśnie nad tym rozmyślałem, ale po czole czy po całej twarzy? xd
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com