Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rejczel93  

Stały User

Inspiracja



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-12-29, 23:07   podróżowanie :)

Moją pasją są podróże, a los dał mi takie szczęście i możliwości, że miałam okazję zobaczyć wiele wspaniałych miejsc w już dość wielu krajach i miastach. Niesamowite chwile i niesamowite uczucia. Teraz zbieram na wakacyjną podróż. Oczywiście mam tysiące państw do których chciałabym pojechać, ale ciągle myślę, co wybrać. Może dzięki wam uzyskam jeszcze większe natchnienie!
A więc piszcie, wszystko! - o podróżach :) Gdzie byliście, co wywarło na was największe wrażenie, jakie państwo czy miasto spodobało się wam najbardziej. Co jest godne polecenia, a co lepiej sobie odpuścić. Dokąd pragniecie pojechać w przyszłości. Podróżujecie dla relaksu, nastawieni na zwiedzanie czy może jedno i drugie?
Zapraszam do dyskusji. :)
_________________
I poczuj choć raz, że jesteś częścią tego świata.
I nie możesz bez niego istnieć, a on nie może istnieć bez Ciebie.
 

mrau.pl  

User

smutne oczy



ImiÄ™: Lena

Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Gru 2012

Sk±d: z Narni

   

Wys³any: 2012-12-29, 23:17   

moim marzeniem jest pojechać do Tokio. :]
jak na razie byłam za granicą tylko na Węgrzech i nie wspominam tych 5 dni wspaniale, ale jeśli chciałabyś tam pojechać to warto jest zwiedzić Budapeszt nocą. piękny widok. :D
_________________
agent smutne oczy czuwa. zawsze. <3
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-12-29, 23:43   

Moją przyszłość wiążę z podróżowaniem.
Marzą mi się cudowne Włochy. Wenecja, Florencja, Toskania (zamieszkam tam. <3 ), Werona. Planuję także zwiedzić Anglię, Szkocję, Francję, Kanadę, Irlandię, Norwegię. - co z tego wyjdzie... - zobaczymy :P
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-30, 15:21   

Odradzam PortugaliÄ™ - nic specjalnego.
Za to polecam Hiszpanię. Piękne widoki.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

totill  

Stały User

Wagabunda!



ImiÄ™: Antonina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 29 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-12-30, 18:09   

Bardzo lubię podróże i w przyszłości chcę podróżować jak najwięcej. Lubię podróże po Polsce, szczególnie góry (góry uwielbiam w każdym kraju). Lubię nasz klimat i przyrodę, jeziora, morze, lasy, łąki... ^^'
Za granicą spędziłam dwa intensywne tygodnie w Norwegii (wycieczka zorganizowana) + powrót przez Szwecję i parę godzin w Sztokholmie. Bardzo odpowiada mi tamten klimat, przyroda i kultura, polityka niekoniecznie, więc nie wiem, czy chciałabym tam mieszkać -.-' Ale kraje są do podróżowania jak najbardziej.
Poza tym jeszcze Berlin, cztery dni na wycieczce klasowej i Poczdam parę godzin. Nic wielkiego, głównie zwiedzaliśmy muzea - niektóre całkiem ciekawe. Ale widziałam czystsze miasta, także co kto lubi.
No i USA, na zaproszenie wujka, prawie miesiąc wakacji. Powiem tylko, że nie da się zobaczyć i opisać wszystkiego, będąc tam pewnie nawet i z rok. Kraj nie dla mnie - niezależnie od miejsca, było bardzo gorąco.
Bardzo chcę zwiedzić wszystkie kraje położone powyżej 55 równoleżnika - tzn. te o chłodniejszym klimacie, od Kanady, przez Grenlandię, Islandię, Skandynawię, po Danię i Holandię. Ale mnie cieszy każda podróż, bo to zawsze coś nowego :)

A swojÄ… drogÄ…, to ten temat jest bardzo podobny: http://www.e-mlodzi.com/p...fia-vt16098.htm
 

rejczel93  

Stały User

Inspiracja



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-12-30, 19:21   

totil, Zazdroszczę tych Stanów bardzo. Norwegii też. I marzę, żeby też pojechać właśnie w te chłodniejsze rejony, bo tam mnie akurat nie było.
_________________
I poczuj choć raz, że jesteś częścią tego świata.
I nie możesz bez niego istnieć, a on nie może istnieć bez Ciebie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-30, 20:55   

Stany, ale tylko zwiedzić, nie lokować się tam. Przejechać całe Stany Zjednoczone wzdłuż. Zwiedzić Australię, Wielką Rafę Koralową - póki nie zostanie całkowicie zniszczona. Amazonie. Marzy mi się też Rosja, Plac Czerwony. Jak i mroźne regiony Rosji. Jest dużo miejsc, które chciałbym zobaczyć, ale to leży głęboko w sferze marzeń. Szczególnie zakątki świat, które są niemal dzikie, gdzie jeszcze ludzka noga nie miała co tam zniszczyć.

Ale jak to mawiajÄ…, cudze chwalicie, swego nie znacie :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-30, 22:47   

Ja to bym chciał pojechać na wyprawę do Amazonii.Odwiedziłbym Saharę...zwiedzania to tam nie ma wielkiego, bardziej z ciekawości,bo nigdy nie byłem na pustyni :-) ,Antarktyda.
Wolę wyprawy survivalowe od zwiedzania i łażenia po miastach..to jest dla mnie nudne.
_________________
You know who i am
 

rejczel93  

Stały User

Inspiracja



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-12-30, 23:03   

Cytat:

Marzy mi się też Rosja, Plac Czerwony. Jak i mroźne regiony Rosji.


Ooo tak. Uwielbiam język rosyjski. Zawsze chciałam się go uczyć, jak już w końcu trzy lata temu zaczęłam to kolejnym krokiem jest podróż do Rosji. Och, tak! <3
_________________
I poczuj choć raz, że jesteś częścią tego świata.
I nie możesz bez niego istnieć, a on nie może istnieć bez Ciebie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-30, 23:06   

rejczel93 napisa³/a:

Ooo tak. Uwielbiam język rosyjski. Zawsze chciałam się go uczyć, jak już w końcu trzy lata temu zaczęłam to kolejnym krokiem jest podróż do Rosji. Och, tak!


Koleżance zazdroszczę, bo studiuje filologię Rosyjską i była prawie pół roku w Rosji, Irkucku. Bajkał. Plac Czerwony. Cudne. Co więcej, na Placu Czerwonym w monumentach, w ścianach wbudowane są gniazdka elektryczne! Każdy może sobie cupnać na schodach i podłączyć laptopa albo inne urządzenie :-D
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

rejczel93  

Stały User

Inspiracja



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-12-30, 23:17   

Mizantrop, rozmarzyłam się! A gdzie tu do wakacji :<
_________________
I poczuj choć raz, że jesteś częścią tego świata.
I nie możesz bez niego istnieć, a on nie może istnieć bez Ciebie.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-30, 23:22   

Cytat:


Mizantrop, rozmarzyłam się! A gdzie tu do wakacji :<


Jak pojedziesz, to możesz mnie we walizkę wsadzić! :-D
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-01, 13:40   

Podróże? Jak dobrze pójdzie będzie to wpisane w mój zawód... a na dzień dzisiejszy rozmyślam o wylocie do USA w wakacje, może mi się przyśni amerykański sen :D
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-01-01, 18:55   

"NorwegiÄ™. - co z tego wyjdzie... - zobaczymy"

Kocham NorwegiÄ™ za klimat.
Tam po prostu nie czuje się bólu, szczególnie bólu związanego z menstruacją.
Tylko trochę włosy na początku wypadały i cera się pogorszyła.
Ale mam wspaniałe wspomnienia. Jakie tam są piękne domy, rany. I zauważyłam, że każdy szanujący się Norweg ma na swoim podwórku trampolinę i kemping.
Tylko jedzenie drogie i alkohol. Ale są tam świetne sklepy typowo rockowe, że tyle ciuchów przywiozłam genialnych, w Polsce na pewno nie znalazłabym takich.

W tym roku również wyjeżdżam do Norwegii na wakacje. : )
I nie mogę się doczekać.

Ale ogólnie moją przyszłość pragnę powiązać z podróżowaniem, archeologia.
Tylko, że trochę mnie nie ciekawią wielkie miasta, chciałabym wyjechać na wyspy, pływać statkiem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Mitka

User


Do³±czy³: 22 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-01-02, 13:29   

Oj a moim marzeniem jest podróż na Islandię i kiedyś to marzenie na pewno zrealizuję:]
_________________
teksty piosenek :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com