Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vladim

Wymiatacz


Do³±czy³: 15 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-05, 13:54   Horoskop - co o tym sadzicie?

siema, kolezanka mnie namowila do horoskopu, zaczalem czytac swoj, jej, innej kolezanki, bylej dziewczyny, przyjaciolki i wszystko sie zgadza. Czy to przypadek czy faktycznie mozna wierzyc horoskopom? :-o
 

Graalon  

Wymiatacz

Nordland


Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Sie 2012

Sk±d: Valhalla

   

Wys³any: 2013-01-05, 14:28   

W tego typu rzeczy nie wierzę (horoskopy z gazet) i co niektóre wróżki.
Natomiast wierzę w inne tego typu rzeczy sam zajmuję się od jakiegoś czasu okultyzmem i to co można przez ten stan do jakiego się dochodzi przez ok rok czasu bo tyle tym się interesuje można osiągnąć b.ciekawe rezultaty.
_________________
"Valkirie przyniosą świt, a ogień wysuszy łzy
Twój dumny i czysty ląd bez ciebie nie zbierze sił"
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-01-05, 15:41   

Przypadek.
Zresztą, wydaje mi się, że jeżeli czytamy horoskop i później faktycznie stanie się w naszym życiu coś, o czym wyczytaliśmy w horoskopie, to podświadomie wbijamy sobie do głowy, że horoskopy są prawdziwe.
A to tylko zbieg okoliczności.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2013-01-05, 15:48   

Horoskopy działają na zasadzie "podciągania faktów".
Np: będziesz miał szczęście - z marszu można dopasować do tego szereg wydarzeń np: to że mama zrobił ulubioną zupę, ktoś powiedział nam coś miłego, albo dostaliśmy dwa ze sprawdzianu z matmy.
Horoskopy są pisane bardzo ogólnikowo, tak, że nawet dziesięcioletnie dziecko jest w stanie odnaleźć w przeczytanych zdaniach znane osoby i przeżyte wydarzenia.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

pomidor  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-01-05, 16:21   

Mi również kiedyś pasowało to co piszą w horoskopie, chodzi o to co się aktualnie dzieje, ale w kwestii przepowiadania przyszłości to nic się nie sprawdziło.
Horoskopy nie dają 100 procentowej gwarancji, że coś takiego będzie, a to, że coś się sprawdzi wynika z ogólnej informacji, która może dotyczyć wszystkich (tak jak pisze osoba wyżej).
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-01-06, 11:54   

Vladim napisa³/a:

siema, kolezanka mnie namowila do horoskopu, zaczalem czytac swoj, jej, innej kolezanki, bylej dziewczyny, przyjaciolki i wszystko sie zgadza. Czy to przypadek czy faktycznie mozna wierzyc horoskopom? :-o


Tzw "zimny odczyt". Piszą coś, co może pasować do każdego. Polecam obejrzeć początek tego odcinka, oraz dla zainteresowanych cały dokument: http://www.youtube.com/watch?v=rD_nZKe_IaM

Astrologia to debilizm, który nie ma nic wspólnego z prawdą.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

Anarchiaa  

User

Chaos. Chaos. Chaos.


ImiÄ™: mam nick, widziaÅ‚eÅ

Do³±czy³a: 29 Gru 2012

Sk±d: z Za¶wiatów

   

Wys³any: 2013-01-06, 13:10   

Chyba nikt do końca nie wierzy w Horoskopy. Każdy jest inny i spróbuje Ci wkręcić coś innego. Myślę, że to przypadek, że Ci się sprawdziło. Tobie i Twoim koleżankom i komu tam jeszcze. A może sama postępowałaś zgodnie z Horoskopem, nawet nie do końca świadomie, co? ;>
_________________
Jestem po drugiej stronie Wszechświata. Tam gdzie nie ma ciszy, braku, ani Boga, ani monotonni.
Jest tylko chaos, sex i chaos. Przelewany jabolem.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-07, 21:51   

Czasami przeczytam,ale wolę nie powierzać swojego losu horoskopom. I Tobie również bym odradzał.
_________________
You know who i am
 

lekkogazowana1

User


Do³±czy³: 23 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-23, 21:19   

Zależny w co sie wierzy. Moim zdaniem horoskopy nie sa wiarygodnym źródłem sprawdzania swojej przyszłości.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-04-24, 16:23   

W redakcjach gazet osoby początkujące zazwyczaj mają za zadanie pisanie horoskopów :p (wiem z wiarygodnego źródła), ja w bajki przestałam wierzyć w podstawówce. Dla mnie to ściema.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

DreamLiner  

Wymiatacz

Kosmonauta



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 01 Mar 2013

Sk±d: Lubuskie

   

Wys³any: 2013-04-24, 21:14   

Ja w horoskopy nie wierzę, ale być może wróżki mówią prawdę, nie wiem nigdy nie byłem u wróżki, na razie się nie wybieram, wolę żeby to co będzie w przyszłości mnie zaskakiwało.
_________________
Wszechświat jest piękny.
Wystarczy spojrzeć w niebo
:oczami:
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2013-04-28, 18:38   

Czekam tylko na czasy kiedy ludzie przestaną wierzyć w takie idiotyzmy, chociaż to nigdy nie nastąpi.
 

arnie3  

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 29 Kwi 2013

Sk±d: st±d

   

Wys³any: 2013-05-05, 00:20   

Nie wierz w to i nie przykładaj żadnej wagi do tego. Nic na tym nie skorzystasz.
 

Dann  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 30 Wrz 2011

   

Wys³any: 2013-05-12, 11:58   

Według mnie horoskopy to jest ściema. :D
Zgadza Ci się wszystko ponieważ wszystko sobie interpretujesz pod wydarzenia jakie Ci się w życiu przytrafiają, spróbuj patrzeć na to racjonalnie.
Horoskopy to bardzo mało wiarygodne źródło informacji.
_________________
Muzyka jest scenografią uczuć. ;)
 

anestea  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Maj 2013

Sk±d: Lbn

   

Wys³any: 2013-05-12, 15:37   

horoskopy to jedynie forma zabawy często tworzona są przez osoby nie znające się na astrologii, np. początkujących dziennikarzy wyznaczonych do tego zadania w danej redakcji, bzdura, nie ma co wierzyć :) to niby wszystkie osoby w danym miesiącu mają tak samo przewidzianą przyszłość? moim zdaniem to bez sensu, a wiara w horoskopy szczyt głupoty :)
_________________
..."Szczęście jest jak motyl.
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się.
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu..."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com