Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Milka1191  

User

Milka1191


ImiÄ™: Milena

Wiek: 26

Doł±czyła: 21 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-01-22, 15:06   Liceum

Hej . Czytałam co nieco i czy sugerujecie że liceum jest gorsze od technikum . Szukam szkoły i nie mam specjalnych zainteresowań i nie lubię matematyki ;/ . Do jakiej szkoły proponujecie żebym poszła ? Doradzcie coś :p
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Doł±czyła: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia GĂłra

   

Wysłany: 2014-01-22, 15:37   

Przede wszystkim zastanów się (chociaż pewnie w trakcie nauki w szkole średniej zmieni Ci się to jeszcze milion razy) czy chcesz iść na studia później czy nie - po liceum masz tylko maturę i praktycznie nic więcej, z kolei po technikum masz tytuł technika, który mimo wszystko zapewnia Ci większy popyt na rynku pracy. Ja niestety popełniłam życiowy błąd i poszłam do liceum, w dodatku czteroletniego, teraz strasznie żałuję, że nie wybrałam technikum.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Doł±czył: 12 Sty 2014

Sk±d: GĂłrny ¦l±sk

   

Wysłany: 2014-01-23, 07:24   

Na dzień dzisiejszy lepsze jest technikum, masz po nim maturę, tytuł, możesz studiować, a po liceum jak nie pojdziesz na studia masz tylko maturę.
_________________
www.tatajakmama.eu
www.bycfotografem.pl
 

samalazt

User


Doł±czył: 19 Cze 2015

   

Wysłany: 2015-06-19, 08:08   

Zdecydowanie lepsze technikum. Po jego ukończeniu odrazu możesz zacząć pracę.
 

Oliwka18

User


Doł±czył: 13 Lip 2016

   

Wysłany: 2016-08-15, 11:32   

Ja za to poszłam do liceum. Nie wiem czy mam co żałować czy nie. Jeśli lubisz się uczyć , wybierz liceum. Na dodatek masz o wiele mniej wtedy nauki niż w technikum, ponieważ nie masz zawodowych. Oczywiście później idziesz na studia , bo pracy inaczej nie znajdziesz. Osobiście cieszę się również z wyboru, bo akurat jestem w liceum a raczej szkole o ograniczonej ilości miejsc. Jest to szkoła bardzo mała. Wszyscy się znają a nauczyciele pamiętają cie z imienia i nazwiska :D Ludzie tez są wspaniali , o wysokiej kulturze ;D
Co do technikum, akurat wyszlo tak , że w moim mieście nie jest za dużego wyboru. Kierunki są głównie wybrane dla chłopaków. ( nie , nie jestem feministką) ;D aczkolwiek dziewczyn jest tam znikoma ilość.
Nie wiem co ci poradzić . Mam nadzieje ze mój opinia ci się choc troche przyda .
 

Szalonooki  

User


Doł±czył: 31 Maj 2013

Sk±d: Kurort Rolson

   

Wysłany: 2016-08-15, 21:16   

@up

masz Ĺ‚opatÄ… :/
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com