Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

izulek

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-25, 10:45   Remont Å‚azienki

Jak wyżej- mam pierwszy w swoim życiu remont łazienki - czy jest ktoś, kto już przeprowadzał kiedyś remont i np. mógłby doradzić mi, czym kierować się np. podczas wyboru płytek, bądź wyposażenia (wszystko wymieniam od podstaw). Dodam tylko, ze moja łazienka jest dosyć mikroskopijna i chciałabym wybrać takie płytki, które by ją optycznie powiększyły :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-11-25, 12:31   

Płytki kwestia gustu, ale radę mam jedną, nie inwestuj w wanne ale w prysznic - szybko, wygodnie, my z mężem podczas remontu postawilismy na wanne i dziś zalujemy.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-11-25, 13:10   

Zdecydowanie prysznic - zaoszczędzi sporo miejsca, a bez gorących kąpieli można się obejść - to spora oszczędność czasu i pieniędzy ;) Jeśli mikroskopijna łazienka, to zdecydowanie jasne płytki, ciemniejsze mogą stanowić co najwyżej dodatek. Pamiętaj też, żeby dobrze ją oświetlić - w tym celu dobre są żarówki led, o ile jest ich wystarczająco dużo (moi rodzice przejechali się na tym, że w łazience, która ma niecałe 2x2m, nie wystarczą 4 żarówki... ;D)
Mała łazienka, więc przypuszczam, że bloku... Jak masz w niej jakieś rury, do których dostępu nie potrzebujesz (typu rura na deszczówkę albo ściekowa idąca przez całą wysokość łazienki), to obuduj je płytami gipsowymi, a w wolnych przestrzeniach zrób półki - zarąbista sprawa, polecam ;)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-25, 15:29   

mala_marzycielka napisa³/a:

a bez gorących kąpieli można się obejść - t




Nie. Smutne jest to, co napisałaś.
Jakbyśmy mieli wykluczyć z naszego życia wszystkie przyjemności, skupiając się tylko na tym, żeby wszystko zrobić szybko, szybko zjeść, szybko się umyć , żeby szybko pójść do pracy, żeby ostatecznie napić się w piątek z przyjaciółmi piwa.
_________________
W miękkim futrze kota
 

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki


Imię: Maryśka

Do³±czy³a: 09 Mar 2012

Sk±d: Rawicz

   

Wys³any: 2015-03-17, 13:27   

Dołączę do tematu. Akurat też robię remont łazienki. Zmieniam trochę kolorystykę i styl. Chciałabym zastosować jakieś trójwymiarowe wzorki- ja je najlepiej przykleić? Potrzeba do tego precyzji, a u mnie z tym słabo. Jest jakiś inny sposób?
_________________

 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-03-21, 10:37   

Ja już kończe remont łazienki, ale wg mnie podstawą jest dobry fachowiec ;)
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

kolka56

User


Do³±czy³: 28 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-28, 08:43   

Tu się zgodzę bo czasem lepiej dać więcej ale mieć spokój na dłużej!
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-10-28, 19:28   

topole100 napisa³/a:

Do remontu łazienki wybierz dobrego hydraulika, powinien ci doradzić jakie płytki i jaki wzór wybrać


Dokładnie. Przyda się także pomoc kafelkarza, doradzi z doborem jakichś dobrych baterii do umywalki i zajmie się wymianą rurek, peszeli etc.
Grunt to osoba, która zna się na swoim fachu :ok:
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-08-02, 12:38   

Robiąc remont jakiegokolwiek w domu pomieszczenia, kierujemy się własnymi pomysłami, gustem i możliwością finansową. Każdy ma inny pogląd na taki temat, dlatego należy samemu decydować o takich sprawach. Niestety, ponieważ nikt inny tam nie będzie mieszkał tylko właściciel mieszkania.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

abires  

User


Do³±czy³: 31 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-31, 09:08   

oj łazienka to taki drugi serce domu, po kuchni, ja polecam zrobić ją dość funkcjonalną, maksymalna ilość szafek w zabudowie, coby było łatwo czyścić i nic nie stało na wierzchu, duże lustro, dobre , dobre oświetlenie, prysznic, plus polecam jakieś kafle które się nie będą tak brudzić, może jakiś gres ala panele czy coś , teraz jest bardzo duży wybór, a jak zrobisz białe to co godzinę będziesz mogła latać tam z mopem i sprzątać , spójrz sobie aranżacja wnętrz sopot mają dużo ciekawych pomysłów. :-D
 

connor  

User



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 32

Do³±czy³: 16 Lis 2015

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2019-05-31, 07:26   

Po remoncie nie zapomnij wyposażyć łazienki we wszystkie niezbędne akcesoria :) Jeśli szukasz akcesoriów do łazienki, a przy tym chciałabyś wyposazyć się w rzeczy np do kuchni, to ja mogę Ci polecić Dajar.pl. Naprawdę sporo rzeczy tam mają.
_________________
Ziemia zmarznięta, krok wędrowców pęta. Nie zobaczą drogi końca, ani księżyca ani słońca.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2019-07-26, 03:44   

Wszystko możesz znaleźć w salonach Bokaro, ja w zasadzie w jednym salonie urządziłam całą łazienkę, począwszy od płytek po sanitarkę baterie i meble ;) Na prawdę świetny sklep.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com