Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-11-14, 02:06   Co sÄ…dzicie xD?

https://www.youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE - według mnie dobrze prawi ;) Widocznie mało kto się z tym zgadza patrząc na ilość minusów :-D

Wrzuciłem to w dział Humor tylko ze względu na jej wargę - strasznie ucieka xD, taki kaczy ryj, ale z drugiej strony jestem ciekaw opinii zarówno Pań jak i facetów w tej sprawie, do dzieła.
 

Bezwet

Stały User



Wiek: 28

Do³±czy³: 10 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-14, 03:27   

Oglądałem już jakiś czas temu. A właściwie próbowałem bo, po chwili wyłączyłem, nie szło jej słuchać. W skrocie chce goscia, ktory jest inteligentniejszy, bogatszy, bardziej doswiadczony zyciowo itd itd.
"musi zarabiać lepiej ode mnie bo, tylko wtedy będę go szanować" ;o Chwile pozniej mowi, że facet musi być dobrze wychowany... tak jakby ona była...
Nie no co ja robie ze swoim życiem, wróciłem z pracy, jest u mnie 2 w nocy, a zamiast spać, marnuje swój czas na cos takiego... nawet nie będę już się odnosił do reszty jej wypowiedzi bo, to na prawdę nie jest warte komentarza. Lepiej wykorzystam swoj czas zasypiając
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-14, 08:07   

Dobrze mówi. :-D
_________________
W miękkim futrze kota
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-11-14, 09:09   

ale ja mam tylko jedno pytanie, skoro ona chce bogatego faceta bo do tego sie ten film sprowadza, to dlaczego bogaty facet nie wezmie sobie rownie ladnej ktora nie bedzie kochala go za pieniadze? a takich jest mnostwo, przynajmniej w mlodszym wieku.

gdybym ja byl milionerem ostatnim typem kobiety za jaka bym sie ogladal bylaby lambadziara ktora mi patrzy w portfel
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-11-14, 09:34   

z tym wiekiem to przesadza, później bd mu pieluchy zmieniać myśląc, że mogłaby być jeszcze gdzieś na prywatce. ambitny, przedsiębiorczy to jak najbardziej.
ale pięknie jest dochodzić do tego wszystkiego razem, nie chełpić się na gotowe.
kasa też jest ważna, samą miłością nie da się żyć ale szanuje męża za każdy grosz, który zarobi. Szczególnie, że nigdy pieniędzy mi nie żałował.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-11-14, 11:25   

Przewaga łapek w dół ciągnie się za nią od filmu o nietypowych zachowaniach klientek perfumerii - pracowała w Douglasie czym zyskała sobie nieprzychylną opinię
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-11-14, 11:39   

8 cech idealnego faceta- czysto stereotypowe myślenie. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalne cechy faceta/kobiety, każdy jest indywidualistą, i "po swojemu" ocenia innych i ich cechy. i moim skromnym zdaniem takie filmiki są o kant dupy potłuc i tyle w temacie.
Dziękuje dobranoc!
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

overwatcher  

Stały User

Wyobraźny Królewicz



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 14

Do³±czy³: 23 Cze 2015

Sk±d: Za¶wiaty

   

Wys³any: 2015-11-14, 13:30   

Nie znam tej dziewczyny, jednak prezentuje tyle zniekształceń oraz hipokryzji wobec kierunku, który ukończyła, że głowa mała. Nie do końca rozumiem, jak osoba po ukończeniu psychologii nie posiada umiejętności komunikowania.
Ogólnie rzecz biorÄ…c wymieniÅ‚a dość oczywiste cechy ‘atraktycjnoÅ›ci’, jednakże popeÅ‚niÅ‚a fatalny bÅ‚Ä…d, dlatego mówiÄ™ o znieksztaÅ‚ceniach. Ów bÅ‚Ä…d jest zwiÄ…zany z tym, że ona zestawia te cechy ze swojÄ… wizjÄ… ‘zwiÄ…zku’.

IstniejÄ… tutaj dwa fundamentalne problemy:
a) Brak znajmoÅ›ci motywacji, priorytetów oraz Å›wiadomoÅ›ci czÅ‚owieka, który prowadzi dziaÅ‚alność – taka osoba we wszystkich znanych mi przypadkach, niestety (z pkt. widzenia zwiÄ…zku) uważa swojÄ… firmÄ™ za dziecko, które jest najwyższÄ… wartoÅ›ciÄ…. To dotyczy również kierowników i pracowników wszystki wyższych szczebli zarzÄ…dzania.

Konsekwencje odnośnie związku są oczywiste. To samo tyczy się każdego pracownika / człowieka, który stawia na rozwój i ma ponad przeciętne ambicje.

Takie osoby nie wracają do domu, aby mentorować dziewczynę / żonę... Mentoring w pracy to inne zjawisko. Dziewczyna po prostu jeszcze tego nie odkryła. Nie chcę tutaj wskazywać na daleko idące wnioski. Słuchacze powinni sami zastanowić się nad faktem wymieszania tych dwóch płaszczyzn w jedno (życie zawodowe + związek). Dla mnie jest oczywiste czego ta Pani (ekhm bloggerka) szuka.

b) Przekonanie, że zwiÄ…zek jest po to, aby ona siÄ™ rozwijaÅ‚a. Tego typu podejÅ›cie wynika niestety z luki w doÅ›wiadczeniu wypeÅ‚nionej myÅ›lami, teoriÄ… bÄ…dź po prostu przeróżnymi instalacjami (czyt. Å›wiadomi lub nie – manipulacjami).

Trudno oczekiwać od konsultatnki kosmetyków wiedzy na temat tego, jak człowiek czuje się po kilkunastu godzinach wykonywania pracy umysłowej, rozwiązywania problemów, kształtownaia rozwiązań, organizowania pracy innym, wykonywania szacunków i analizowania ekspertyz, toteż wybaczam. Bez urazy oczywiście, każdy może mieć swoją wizję związku. Gratki dla dziewczyny, że próbuje to ustalić.

Prosty przykÅ‚ad – wyobraźcie sobie ambintego i przedsiÄ™biorczego meżczynÄ™, który przychodzi po 16h pracy zÅ‚ożonej w poÅ‚owy z organizacjÄ… współpracy z różnymi kontraktorami a w drugiej z analizy aktualnych projektów, aby być na czasie i odpowiednio reagować na potrzeby organizacji.
Dowiaduje siÄ™, że dziewczyna ma za silny charakter (innymi sÅ‚owy nie chce jej siÄ™) wrzucic brudnych szklanek do zmywarki i oczekuje wsparcia, bo miaÅ‚a ogromne problemy z zaÅ‚adowaniem filmiku na yt, gdyż internet ‘przerywaÅ‚’. Potem owa miss Å›wiata oczekuje merytorycznej rozmowy na temat tego, w której sukience lepiej wyglÄ…da, bo ciÄ…gle pragnie siÄ™ rozwiać, toteż musi być coraz bardziej stylowa.

Brutalna prawda jest taka, że to jest dziewczyna na jeden raz – w sam raz na delegacjÄ™. Ona mówi o zwiÄ…zku, wiÄ™c chyba nie o taki wizurek jej chodzi.

*Pewne rzeczy, wypowiedziane z pewnych ust, w pewnych okolicznościach, w pewien sposób - są niedorzeczne. Dziewczyna po prostu nie obcowała w środowisku biznesowym.

Tak czy inaczej zauważam ogromny wysyp podobnej ‘elity umyslowo-przedsiÄ™biorczej’ od momentu dużych inwestycji, które poczyniÅ‚ M. Grzesiak w promocjÄ™ w Internecie. Szkoda tylko, że ludzie tego typu (jak bohaterka zaÅ‚Ä…czonego filmiku) – strasznie wrażliwi na sugestie – chwytajÄ… 5 minutowe wystÄ…pienie na yt, jako objawionÄ… prawdÄ™. Należy zrozumieć, że Grzesiak pojaiwa siÄ™ w mediach i spoÅ‚ecznoÅ›ciach w roli reklamowej – on chce sprzedać produkt, toteż wywoÅ‚uje zaciekawienie.

Ważne jest szukanie wiedzy u wielu źródeł i weryfikowanie ich prawdziwości, a także dostsosowanie do własnej, specyficznej sytuacji.

PodsumowujÄ…c – cechy mężczyzny spoko.

Problem stanowi podejście autorki, która nie rozumie / nie chce myśleć na temat tego, że człowiek w życiu przyjmuje różne role, do wykonywania których potrzebuje kreowania różnych osbowości. Rola przedsiebiorcy jest inna od roli ojca, dlatego niech nie zdziwi się, gdy w przyszłości zobaczy niemęskiego, nieambitnego ojca, których chwilę temu w pracy był największym kozakiem w swojej dyscyplinie.

StÄ…d wyciÄ…gam wniosek mowiÄ…cy, że merytoryka stojÄ…ca za odwoÅ‚aniami do zwiÄ…zku – autorka jest w lesie z przekonaniami. Jednak nie ma co siÄ™ przejmować – nieco doÅ›wiadczenia i życie jÄ… zweryfikuje. Prosty proces.

@Czarne Indigo, kochanie, 95% łapek w dół nigdy nie będzie odnosić się do jednego wystąpienia, które zgodnie z charakterystyką filmików na yt prawdopodobnie już zostało wyparte z pamięci.

Moim zdaniem nie ma sensu oczekiwać, że usÅ‚yszysz „miauuu” podczas rozmowy z krowÄ…. Innymi sÅ‚owy, gdy 12-15 letni chÅ‚opczyk sÅ‚yszy, że ‘starszy jest lepszy’, to automatycznie wciska Å‚apkÄ™ w dół. Po drugie wystÄ™puje w spoÅ‚eczeÅ„stwie wyraźna bariera psychologiczna dotyczÄ…ca wiÄ™ku partnerów w zwiÄ…zku. Nie chce mi siÄ™ jej bronić i rozpisywać na temat iluzji wieku, jednak to oczywiste, że dostanie siÄ™ jej hejtem za to, gdyż tak dziaÅ‚a system przekonaÅ„ grupy.

Po trzecie należy jeszcze raz podkreślić niefortunnie układane komunikaty.

Pomijam już komentowanie tego, jacy youtube’rzy sÄ… w rzeczywistoÅ›ci (a jak prezentuja siÄ™ na swoich filmikach), komunikaty niewerbalne oraz sam fakt pociÄ™cia tego filmiku tak bardzo, że chyba zrobienie tego zabraÅ‚o tydzieÅ„.

* Dlatego nauka o komunikacji jest szalenie istotna. Zaznaczam tę myśl tylko w razie tego, gdyby przypadkiem znalazła się jakaś ambitna studentka, uważająca to za bzdurny przedmiot =]
_________________
Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'!
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-11-14, 14:29   

Cytat:

@Czarne Indigo, kochanie, 95% łapek w dół nigdy nie będzie odnosić się do jednego wystąpienia, które zgodnie z charakterystyką filmików na yt prawdopodobnie już zostało wyparte z pamięci.


Charakterystyka filmików na yt nie ma nic wspólnego z naturalną skłonnością kobiet do bycia pamiętliwymi. Kochanie.

Cytat:

* Dlatego nauka o komunikacji jest szalenie istotna. Zaznaczam tę myśl tylko w razie tego, gdyby przypadkiem znalazła się jakaś ambitna studentka, uważająca to za bzdurny przedmiot =]


:[
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com