Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zywoch  

User



Do³±czy³: 16 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 15:46   Aranżacja wnÄ™trz

Lubię się zajmować małymi zmianami w domu. Może to wynika z tego że pracuję w sklepie z oświetleniem i dlatego muszę być w tym temacie na bieżąco. A wiadomo jak ktoś wymienia lampę to jest w trakcie remontu albo kończy remont. Dlatego zacząłem się interesować aranżacją wnętrz. Szukam często inspiracji w internecie. Możecie polecić jakieś ciekawe strony z aranżacjami?? A może Was też kręcą takie tematy??
 

JackDer  

User

Jacenty


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

Sk±d: S³awno

   

Wys³any: 2015-11-17, 18:13   Architecture & Designe

Na facebooku jest ciekawa strona, na którą są wrzucane zdjęcia z aranżacją zdjęć. Można znaleźć tam ciekawe pomysły.
_________________
Jacenty
 

misskuuzi

User



Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-25, 10:13   

Cześć ja też lubię ten temat. Kiedyś nawet myślałem o pracy w tym zawodzie. Ale nie mam jak się przebić. Bardzo dużo inspiracji czerpiemy z moją narzeczoną z internetu Facebooka czy instagramu. Bardzo często jak nie wymaga to jakiejś wielkiej ingerencji i demolki mieszkania to zmieniamy w swoim mieszkaniu coś. A najbardziej lubimy jak małe i bardzo tanie szczegóły i detale robią wielkie wrażenie. Z tego też względu bardzo lubimy chodzi do sklepów i marketów z takimi dekoracjami. W takim dziale czy sklepie możemy godzinami przesiadywać.
 

Blejzin

User


Do³±czy³: 15 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-26, 11:04   

W sumie obecnie internet to jest kopalnia pomysłów. Kiedyś kupowało się jakieś gazety wnętrzarskie, albo zbierało te zagraniczne, jeśli była okazja. Teraz nie ma takiej potrzeby, wchodzisz w internet i masz wszystko, co się wyszuka po słowach kluczowych. Ja nie jestem miłośnikiem aranżacji wnętrz, ale kulinariów. Nie tylko gotowania, również dekoracji z jedzeniem w roli głównej. I tutaj mam piękne pole do popisu kiedy sobie wejdę na stronkę pinterest.com.
 

Kotzurr

User



Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-30, 21:41   

Trzeba mieć zmysł i dobry gust bo w innym wypadku zrobimy z mieszkania cyrk a nie mieszkanie przyjazne do życia. Nie można przesadzić z dodatkami i kolorami. Ja lubię sobie pooglądać na różnego rodzaju portalach fajne wnętrza. Na facebooku mam nawet kilka profili gdzie są umieszczane zdjęcia z aranżacjami
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com