Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vallerie  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-07, 16:08   Starsza dziewczyna

Cześć, mam dość nietypowy problem. Otóż od jesieni w drodze do szkoły widuję chłopaka, który mi się bardzo podoba. Do tego stopnia, że gdy go widzę moje serce zaczyna szybciej bić, nie mogę przestać o nim myśleć. Problem polega na tym, że dowiedziałam się, że chodzi do 3 klasy gimnazjum, ja zaś jestem w klasie maturalnej. Zawsze podobali mi się młodsi chłopcy, ja sama wyglądam bardzo młodo jak na swój wiek. Mam zamiar do niego zagadać (nasze szkoły mieszczą się obok siebie), niedawno zaczęłam posyłać mu spojrzenia, ale nie wiem, czy on to w ogóle zauważył.
No i teraz pytanie do was, czy zainteresowalibyście się o trzy lata starszą dziewczyną, czy warto do niego w ogóle podbijać? Proszę o jakieś rady z męskiego punktu widzenia. :-)
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-07, 16:28   

Mężczyzną nie jestem, ale że obracam się głównie w męskim gronie, to Ci powiem, że niektórym podobają się starsze.;)
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-01-07, 18:25   

Pewnie :-D .
Starsze są bardziej dorosłe,poważniejsze.Nie żyją w chmurach.Aczkolwiek istnieją przypadki w których to delikwentki nigdy nie dorastają i robi sie wtedy problem.
Najgorsze są takie co z pozoru wyglądają na porządne i poważne a okazują się dzieckiami i to jeszcze z kiepskim poczuciem chumoru :-/ .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-07, 19:44   

Nie dość, że faceci są opóźnieni w rozwoju emocjonalnym względem kobiet, to Ty jeszcze chcesz 3 lata młodszego chłopaka?
Nie wytrzymasz z nim. Nie w tym przedziale wiekowym.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Joshua  

User

Bajzel



Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-01-07, 20:35   

Cytat:

Nie dość, że faceci są opóźnieni w rozwoju emocjonalnym względem kobiet


To twoje zdanie, w dodatku błędne.

Ja sam zawsze preferowałem w starszych, aczkolwiek 3 lata to tak trochę mało. Wyrówna się z wiekiem, ja jako 17 latek byłem przez pewien okres z kobietą która miała trochę po 30 więc nie ma z tym żadnego problemu. Podbijaj do niego.
_________________
Jak Ci imponuje real gangsterka
To bierz klamkę i wyp****ol pierwszą bańkę
Jeśli imponuje real dilerka
Zostaw matce dyszkÄ™ na adwokatkÄ™
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-07, 20:56   

Joshua napisa³/a:

17 latek byłem przez pewien okres z kobietą która miała trochę po 30


czyli na chwilę. Ciekawe dlaczego? Bo to był tylko sex, a nie głęboka relacja oparta na emocjach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Joshua  

User

Bajzel



Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-01-07, 22:15   

Cytat:

czyli na chwilę. Ciekawe dlaczego? Bo to był tylko sex, a nie głęboka relacja oparta na emocjach.


Raczej dlatego że była zbyt niestabilnie emocjonalnie, przespałem się z nią może raz czy dwa. Ot co. Ja szukałem poważnej kobiety a nie takiej co jeszcze żyje w akademiku i szuka tylko jak się nachlać. Ale dobra nie róbmy offtopa.
_________________
Jak Ci imponuje real gangsterka
To bierz klamkę i wyp****ol pierwszą bańkę
Jeśli imponuje real dilerka
Zostaw matce dyszkÄ™ na adwokatkÄ™
 

Vallerie  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-07, 22:44   

Teraz mam mętlik w głowie, jednak z drugiej strony nie nastawiałabym się na poważny związek, na razie chciałabym go lepiej poznać, bo, kurczę, trudno mi będzie go sobie wybić z głowy. Jeszcze nikt nigdy tak nie zawrócił mi w głowie, aż sama jestem zaskoczona. Boję się też odrzucenia, dlatego zadałam tutaj pytanie, czy nie wydawałoby się wam dziwne, że maturzystka do was podbija? :wstyd:
 

Joshua  

User

Bajzel



Wiek: 25

Do³±czy³: 15 Lip 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-01-07, 23:30   

Dla mnie tak bo jestem paskudny z ryja ale jakbym był w miarę przystojny to czemu nie. Póki nie masz +10 lat albo on ma poniżej 15 lat to nie ma w tym nic dziwnego.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-01-08, 02:24   

Ja mam 25 lat a tu się kieruje pytania do gimnazjalistów, chyba muszę spie*dalac z tego forum xD

Ja w tym wieku lubiłem starsze, fajnie byłoby się pospotykac ale o ile nie jesteś mocno cofnięta w rozwoju a on nie jest mocno do przodu to ew związek byłby śmieszny xD
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2017-01-08, 14:12   

Ja myślę, że starszą dziewczyną bym nie pogardził :-D A skoro wyglądasz na młodszą niż jesteś, to tym bardziej nie powinno mu przeszkadzać, że zagadujesz ;) Gdyby Cię kiedyś zapytał ile masz lat to odpowiedz, że kobiet się nie pyta o wiek xD Oczywiście po jakimś czasie mu powiedz, ale chodzi o to, żeby go nie zniechęcać na początku znajomości
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-01-08, 14:56   

Dorośli ludzie w pewnym momencie jak zwrocisz się do nich pan/pani to czują się obrażeni i każą sobie mówić po imieniu XDDD.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2017-01-08, 16:45   

On za pewnie będzie w 7 niebie . Mi podobały się starsze do czasu kiedy zaczęły lecieć na mnie 30tki , teraz już wolę młodsze. Ta 30tka to dziwny wiek dla kobiety dzieją się w jej głowie dziwne rzeczy(zegar biologiczny itp.) , najlepiej to dziecko i pod ołtarz byle jak najszybciej. No thax :->
_________________
___________________________
 

DoktorJudym

User


Do³±czy³: 27 Gru 2016

   

Wys³any: 2017-01-09, 12:39   

Joshua napisa³/a:

Raczej dlatego że była zbyt niestabilnie emocjonalnie, przespałem się z nią może raz czy dwa.


To nie wiesz ile razy się z nią przespałeś ?
W 3 gimnazjum ma się 16 lat. Chłopak 16 lat i 19 nastoletnia kobieta to jest bardzo duża różnica pod względem dojrzałości - chociaż nie zawsze.
Z wiekiem 3 lata róznicy nie są już tak zauważalne. Pewnie próbuj jak lubisz uganiać się z dzieciakami
 

mateuszowy9  

User

student



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 10 Sty 2017

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2017-01-10, 14:15   

Chłopak się będzie mega jarał że ma starszą dziewczynę, zrobi wrażenie na kolegach. Tym bardziej, że to taki wiek, trzy lata to sporo w tym okresie, ale jakbyście wytrwali, to się szybko wyrówna. Nie wiem tylko czy ty z nim wytrzymasz, chłopacy w gimnazjum raczej nie są zbyt dojrzali, ale skoro go znasz to może jest inaczej. Powodzenia w każdym razie. ;)
_________________
nigdy siÄ™ nie poddawaj, bo nigdy nie wiadomo jak blisko jesteÅ› swojego celu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com