Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Zamknity przez: vialink | 2017-12-06, 13:25

Autor

Wiadomo

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-03-23, 21:12   Nie sądzicie że poziom dyskusji bardzo spadł ostatnio?

Zamierzacie coś zrobić z chamstwem i wariatami, czy poddajecie forum patologii?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-03-23, 22:04   

Nie tyle poziom dyskusji, co poziom chamowatości się zwiększył.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2017-03-23, 22:23   

philosophus napisa/a:

Zamierzacie coś zrobić z wariatami


W sensie - wyrzucić Desade?

philosophus napisa/a:

Zamierzacie coś zrobić z chamstwem


I Damn?
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-03-24, 19:45   

$karbówka napisa/a:

Rednek, Lambert, Samotny WIlk, Zraniony wilk, Martuska, Pełny Luz, Nie, Trzepiacy z wilkami, Hannibal, Def Jam... itp. itd. :-D



Poza tym, multikonta są zakazane jak pamiętam.

Wywalacie gościa za kolejne przewinienia i pozwalacie mu wracać, gdzie tu konsekwencja?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2017-03-24, 22:49   

philosophus napisa/a:

Poza tym, multikonta są zakazane jak pamiętam.


Chwila.
Bez dowodów nie mogę usuwać.
Gdy próbowałem usunąć Dartha Stalina, to sprytnie rozpętał burzę, że jest prześladowany, i co?
Zleciało się lewackich obrońców.
Wtedy by było, że jest prześladowany za poglądy.
Nota bene, ty swego czasu zrobiłeś mi wyrzut, że wyrzuciłem za poglądy jedno z kont Białego Diabła i lepiej gdybym go zostawił)

A z "Mar_Tuską" wręcz było tak, że Desade szerzyła plotki, że to moje konto.
Każdy jego nick na forum ma zupełnie inne IP i nie udowodnisz mu tak szybko, że to on.
A dostał już bany na 24 konta.
Wyrzucasz go jednego dnia, na drugi dzień ma inne.
A trochę minie zanim się domyślisz, pod którym znowu się ukrył, ale jeśli jesteś w stanie wskazać, które konta są jego - to czekam.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2017-03-24, 23:48   

trzeba przyznać że typo jest zawzięty :D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-03-27, 21:39   

$karbówka napisa/a:

Bez dowodów nie mogę usuwać.



Czekam na te czasy, kiedy w polityce żeby zostać posłem trzeba będzie przejść ciężkie egzaminy kompetencji i testy na inteligencję, a wypowiedzi bez porządku logicznego i zbudowane na świadomie sfałszowanych danych będą karane.

$karbówka napisa/a:

Nota bene, ty swego czasu zrobiłeś mi wyrzut, że wyrzuciłem za poglądy jedno z kont Białego Diabła i lepiej gdybym go zostawił)



Nie pamiętam dokładnie o co poszło w tej sprawie. Ale wyrzucać go mogłeś za multikonto- bo to jest w regulaminie, a nie za poglądy.

krul umiłowany napisa/a:

trzeba przyznać że typo jest zawzięty :D



Szurnięci często są zawzięci.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2017-03-27, 23:13   


Co ty na to? :-D
Sa dwa philosophusy.
Zbanowałem typa o 2:35 a ten już pare minut później założył nowe konto.

philosophus napisa/a:

Czekam na te czasy, kiedy w polityce żeby zostać posłem trzeba będzie przejść ciężkie egzaminy kompetencji i testy na inteligencję, a wypowiedzi bez porządku logicznego i zbudowane na świadomie sfałszowanych danych będą karane.


No, przecież według Rangera własnie żyjemy w czasach wielkiej moralności w polityce. :-D

philosophus napisa/a:

Nie pamiętam dokładnie o co poszło w tej sprawie. Ale wyrzucać go mogłeś za multikonto- bo to jest w regulaminie, a nie za poglądy


http://www.e-mlodzi.com/j...ara-vt47139.htm - ostatnie 3 posty :-)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-03-29, 00:43   

Tak, poziom dyskusji niewątpliwie spadł, ale nie ostatnio, tylko dłuższy już czas temu.

Rozumiem, że dyskusja służyć powinna wymianie poglądów. Jednak powinna ona odbywać się z wzajemnym szacunkiem. Natomiast wyzywanie się od pedałów, komunistów, faszystów, katoli, lewaków i tak dalej zdecydowanie temu nie sprzyja. Wielokrotnie zgłaszałem posty, w których padało chociażby słowo "pedał" lub "homoś" w odniesieniu do innego użytkownika- z reguły nie doczekały się one reakcji. Polecam poczytać posty użytkownika Redneck.

Inna kwestia- obelgi względem osób trzecich czy grup. Technicznie rzecz biorąc, każdorazowe użycie słowa "brudas" lub "ciapaty" względem czarnoskórej osoby powinno być na forum karane, a nie jest. I w ten sposób grupka trolli ma przyzwolenie na działanie.

Kolejna rzecz- gówniane tematy i posty. Nie tak dawno kristoff zaśmiecił forum apoteozą Dudy, Szydło i Kaczyńskiego, oczerniając Tuska i jego latającą platformę. Nie można było zatrzymać tego kilka bezwartościowych (kto czytał, ten wie o czym mówię) tematów wcześniej?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

phillosophus  

User


Wiek: 47

Doczy: 26 Mar 2017

   

Wysany: 2017-03-29, 01:21   

Cytat:

Wielokrotnie zgłaszałem posty, w których padało chociażby słowo "pedał" lub "homoś" w odniesieniu do innego użytkownika- z reguły nie doczekały się one reakcji.


Bo to nie obraźliwe.

Szej-Hulud napisa/a:

Polecam poczytać posty użytkownika Redneck.


Zbanowany jest.

Szej-Hulud napisa/a:

Technicznie rzecz biorąc, każdorazowe użycie słowa "brudas" lub "ciapaty" względem czarnoskórej osoby powinno być na forum karane


Mhm
Jeszcze co?
Może tęczowe kolory wprowadzić?
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2017-03-29, 15:51   

Szej-Hulud napisa/a:

Nie można było zatrzymać tego kilka bezwartościowych (kto czytał, ten wie o czym mówię) tematów wcześniej?


Pewnie można, ale ja nie wszystko czytam, a są działy do których nie zaglądam w ogóle.
Reszta moderatorów jak z tego wynika, jest praktycznie nieaktywna - pewnie powinno się wyznaczyć kilku nowych.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-03-29, 20:24   

$karbówka napisa/a:

Pewnie można, ale ja nie wszystko czytam, a są działy do których nie zaglądam w ogóle.


Rozumiem, ale z drugiej strony trudno przeoczyć charakterystyczne nazwy tematów (na jedno kopyto, z tezą w tytule) na górnym pasku. Zwłaszcza, gdy wszystkie tematy są na nutę "Platforma Obywatelska chciała zniszczyć Polskę" albo "Kaczyński stał się bohaterem".

$karbówka napisa/a:

Reszta moderatorów jak z tego wynika, jest praktycznie nieaktywna - pewnie powinno się wyznaczyć kilku nowych.


Ilu w tej chwili jest w ogóle moderatorów? Widzę tylko Ciebie i MM. Zawsze było Was więcej.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2017-03-29, 21:32   

Szej-Hulud napisa/a:

Ilu w tej chwili jest w ogóle moderatorów? Widzę tylko Ciebie i MM. Zawsze było Was więcej.


No właśnie ludzi z uprawnieniami moderatorskimi jest 8.
Wczoraj gdy spojrzałem na aktywność, obecnych było aż 5 z nich.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2017-03-29, 23:27   

Szej-Hulud napisa/a:

Rozumiem, że dyskusja służyć powinna wymianie poglądów. Jednak powinna ona odbywać się z wzajemnym szacunkiem. Natomiast wyzywanie się od pedałów, komunistów, faszystów, katoli, lewaków i tak dalej zdecydowanie temu nie sprzyja.



Jak przyszedłem tu ileś lat temu to notorycznie nazywałem użytkowników idiotami i debilami.
Poziom ogólnie był lepszy. Były argumenty do których można się było odnieść, i czasami trzeba się było nieźle napocić żeby coś udowodnić.
W tej chwili to już nie ma z kim dyskutować, a jak pojawia się jakiś ciekawy wątek to najczęściej ręce opadają po przeczytaniu pierwszego zdania.

Szej-Hulud napisa/a:

homoś



Osobiście jednak uważam że słowo homoś brzmi ładniej niż gej. To polskie zdrobnienie, jak kawusia, misio, króliczek, a gej to z angielskiego takie nie wiadomo co.
Gay to był pierwotnie w angielskim "pięknisty".
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-03-30, 00:07   

philosophus napisa/a:

Osobiście jednak uważam że słowo homoś brzmi ładniej niż gej. To polskie zdrobnienie, jak kawusia, misio, króliczek, a gej to z angielskiego takie nie wiadomo co.


Zdrobnienia nie zawsze są ładne. Weź na przykład "polaczka" czy "żydka". Służą wyśmianiu, poniżeniu. Podobnie jest z "homosiem". Określenie to nie jest życzliwe. To próba upupienia wprost z Gombrowicza.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com