Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-29, 16:08   Raj jest to Åšwiat wiecznego szczęścia.

Raj jest to Świat wiecznego szczęścia, Świat w którym nie ma biedy, śmierci, ani cierpienia. Jest to Świat idealny, ale kiedy ludzie zapytali się Jezusa, dlaczego nie możemy w tym Świecie teraz być dlaczego żyjemy na ziemi, Jezus im odpowiedział, bo Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro. Czyli wiemy już, ze Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro, świat w którym nie może być zła, w którym nie może być życia w grzechu, ale czy człowiek będzie mógł kiedykolwiek odrzucić na ziemi zło, odrzucić życie w grzechu, aby móc zamieszkać wraz z Bogiem w Raju. To jest właśnie dobre pytanie, czy my ludzie jesteśmy do tego zdolni, aby odrzucić na ziemi zło, bo to zależy nie tylko od społeczeństw naszego świata, ale też od ludzi którzy rządzą nami na ziemi, w jakim kierunku oni nas pokierują i jakie będą podejmowali decyzje.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-29, 17:23   

Ja przepraszam bardzo ale te pier*dolenie już mnie wykańcza. Ja przepraszam bardzo i co ja bym miał robić ''RAJU''? Skoro mam robić tylko dobro? Ja nie mówię że nie lubię czynić dobro bo lubię to robić. Ale jak mnie takie coś wkur*wia takie gadanie o raju czy o jakimś innej rzeczy. Co bym miał tam robić? Jeżeli dobrze rozumiem tam nic się nie dzieje poza ''DOBREM''. Jakie dobro ? MOŻEMY TO NA WSZELAKI sposób interpretować bo dla każdego człowieka dobro ma inne znaczenia. Chodzi mi o to że dla jednego książki są dobrem a dla drugiego dragi. (Wiem dragi są złe). Czy w tym raju jest imprezowanie ? Chodzi mi o takie no normalne dyskoteki imprezki parapetówki bez alkoholu i narkotyków ? Czy są tam no będę walił prosto z mostu ... SEKS ? No...moim zdaniem seks jest dobrem jeżeli by tego nie było to ... takie 2/10. Ja rozumiem z Wujaszkiem Jezusem i Ojcem Jachwe ? Tak się bóg nazywa ? Jakoś tak nie ? to nie wypada ruszać na laski no chyba że '' BIERZCIE I KORZYSTAJCIE Z TEGO WSZYSCY TO SĄ BOWIEM SAMICZKI PRZEZE MNIE STWORZONE'' jeżeli tak to super. Ale coś kuhwa nie chce mi się wierzyć że Jachwe nie imprezuje tyle milionów (MILIARDÓW LAT) by siedział czy tam stał czy co tam nie wiem.Chłopak musi się chyba trochę czasem zrelaksować nie ? Czy nie już mu broda tak urosła że cały zarósł i wstydzi się wyjść na ''salony raju'' ? Byłbym wdzięczny jakbyś mi to krzysztofie1 wytłumaczył z WIELKĄ CHĘCIĄ wejdę z tobą w polemike lub z inną kompetentną osobą OBEZNANA W RAJU co tam jest itd. :mrgreen:
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-29, 21:36   

acoo123 napisa³/a:

Ja przepraszam bardzo ale te pier*dolenie już mnie wykańcza. Ja przepraszam bardzo i co ja bym miał robić ''RAJU''? Skoro mam robić tylko dobro? Ja nie mówię że nie lubię czynić dobro bo lubię to robić. Ale jak mnie takie coś wkur*wia takie gadanie o raju czy o jakimś innej rzeczy. Co bym miał tam robić? Jeżeli dobrze rozumiem tam nic się nie dzieje poza ''DOBREM''. Jakie dobro ? MOŻEMY TO NA WSZELAKI sposób interpretować bo dla każdego człowieka dobro ma inne znaczenia. Chodzi mi o to że dla jednego książki są dobrem a dla drugiego dragi. (Wiem dragi są złe). Czy w tym raju jest imprezowanie ? Chodzi mi o takie no normalne dyskoteki imprezki parapetówki bez alkoholu i narkotyków ? Czy są tam no będę walił prosto z mostu ... SEKS ? No...moim zdaniem seks jest dobrem jeżeli by tego nie było to ... takie 2/10. Ja rozumiem z Wujaszkiem Jezusem i Ojcem Jachwe ? Tak się bóg nazywa ? Jakoś tak nie ? to nie wypada ruszać na laski no chyba że '' BIERZCIE I KORZYSTAJCIE Z TEGO WSZYSCY TO SĄ BOWIEM SAMICZKI PRZEZE MNIE STWORZONE'' jeżeli tak to super. Ale coś kuhwa nie chce mi się wierzyć że Jachwe nie imprezuje tyle milionów (MILIARDÓW LAT) by siedział czy tam stał czy co tam nie wiem.Chłopak musi się chyba trochę czasem zrelaksować nie ? Czy nie już mu broda tak urosła że cały zarósł i wstydzi się wyjść na ''salony raju'' ? Byłbym wdzięczny jakbyś mi to krzysztofie1 wytłumaczył z WIELKĄ CHĘCIĄ wejdę z tobą w polemike lub z inną kompetentną osobą OBEZNANA W RAJU co tam jest itd. :mrgreen:


Dużo ludzi wykańcza w dzisiejszym świecie jak się mówi o Raju, albo o wierze. Nie którzy mówią pieprzą ten cały Raj, a jak jest wojna i była eksterminacja i wkładali ich do pieca, to znowu mówili, chcieli by być w tym Raju, uniknęli by tego cierpienia. Nie można być jednak tu i tam i nie można jednak żyć bezpiecznie czyniąc zło i wybierając życie w grzechu np; walcząc o władzę i zyski na ziemi. Co do Raju wygląda to wszystko jak na ziemi, tylko, że ludzie żyją bez wyrządzania sobie krzywdy i każda cześć Jego jest inna, więc żyje się tam cały czas jakby na nowo i tak bez końca. Życie na ziemi trwa krótko i niekiedy wyrządza ludziom więcej krzywdy niż dobrego, Bóg miał dla ludzi inne plany i to co pochodzi od Boga jest doskonałe i niekiedy dla nas niepojęte, ale człowiek często woli wybierać to, co nie powinien, szkodząc sobie i innym ludziom na ziemi.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-12-29, 21:44   

Nie mówię o wojnach itd. Jeżeli życie w raju jest takie jak na ziemi tylko tyle że bez tego zła ... no ok jeżeli ono jest takie i trwa wiecznie to czy ono się za jakiś czas nie znudzi komuś ?
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2017-12-29, 22:32   

krzysztof1, sam to wymyśliłeś i trolujesz po kolei wszystkie fora na jakie trafisz, czy idziesz na łatwiznę ze zwykłym "kopiuj - wklej"?

http://forum.interia.pl/r...aty,dId,3135151
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-29, 22:35   

acoo123 napisa³/a:

Nie mówię o wojnach itd. Jeżeli życie w raju jest takie jak na ziemi tylko tyle że bez tego zła ... no ok jeżeli ono jest takie i trwa wiecznie to czy ono się za jakiś czas nie znudzi komuś ?


Wątpię aby się komuś mogło tam znudzić, bo niektórzy nie zdołają na ziemi wszystkiego zobaczyć i zrobić podczas swojego życia bo jest za krótkie i chcieli by jeszcze żyć dłużej. A tamten świat nie ma końca i każda jego część jest inna, więc jak na ziemi niektórzy ludzie by chcieli żyć dłużej, to tam tym bardziej, bo tylko to jak by ktoś mógł zobaczyć jak on wygląda, to już samo to wystarczy, aby chcieć tam zamieszkać.

[ Dodano: 2017-12-29, 22:40 ]

Lady Virgin napisa³/a:

krzysztof1, sam to wymyśliłeś i trolujesz po kolei wszystkie fora na jakie trafisz, czy idziesz na łatwiznę ze zwykłym "kopiuj - wklej"?

http://forum.interia.pl/r...aty,dId,3135151


Ja nic nie troluję, tylko ja to napisałem ten temat, chociaż tam na tamtym forum niekiedy piszą tam takie głupoty, że aż trudno w to uwierzyć.
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-12-30, 12:31   

Do raju idzie dusza, a nie ciało. Myślę, że w raju wcale nie jest tak jak na ziemi. Tam dopiero poznamy prawdziwe przyjemności i zrozumiemy pewne rzeczy, które są dla nas niezrozumiałe na ziemi. To jest zupełnie inna rzeczywistość, jesteśmy uwolnieni od cielesnego, czyli grzesznego wymiaru człowieka. Jednak na razie radość wieczna jest dla ludzi niezrozumiałą tajemnicą bo żyjemy w ciele i mamy zupełnie inna mentalność, to wykracza poza widzenie i zrozumienie zwykłego człowieka. Jest to dla nas ukryte, dopiero po śmierci będziemy mogli to zrozumieć.
Ja tak przynajmniej myślę.
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-30, 14:33   

kotekmagellanek napisa³/a:

Do raju idzie dusza, a nie ciało. Myślę, że w raju wcale nie jest tak jak na ziemi. Tam dopiero poznamy prawdziwe przyjemności i zrozumiemy pewne rzeczy, które są dla nas niezrozumiałe na ziemi. To jest zupełnie inna rzeczywistość, jesteśmy uwolnieni od cielesnego, czyli grzesznego wymiaru człowieka. Jednak na razie radość wieczna jest dla ludzi niezrozumiałą tajemnicą bo żyjemy w ciele i mamy zupełnie inna mentalność, to wykracza poza widzenie i zrozumienie zwykłego człowieka. Jest to dla nas ukryte, dopiero po śmierci będziemy mogli to zrozumieć.
Ja tak przynajmniej myślę.



Ludzie żyli z początku w Raju, na ziemi żyją teraz tylko dlatego, bo tam nie może być zła, nie może być życia w grzechu. Potrzeba by czasu aby dokładnie wyjaśnić jak do tego wszystkiego doszło, ale w Raju ludzie zamiast iść cieszyć się Światem Bożym bo jest Światem idealnym, to zaczęli broić tam gdzie nie powinni, w miejscu które należy do Boga. Ludziom niektórym się wydawało, że jak Raj jest Światem doskonałym, to mogą mieć coś jeszcze więcej, a to było zgubne myślenie. Podobnie ludzie na ziemi myślą, że mogą coś osiągnąć poprzez inne życie poprzez zło np; poprzez wojny na ziemi, albo wyrządzanie krzywdy drugiemu człowiekowi, albo wykorzystywaniu go, a jest to jednak błędne myślenie. Nie wiadomo czemu niektórzy chcą mieć władzę nad wszystkim nad innymi ludźmi i nawet nad Bogiem, dlaczego nie wystarczy im normalne życie, w którym każdy mógł by być szczęśliwym, żyjąc na ziemi albo w Świecie Bożym.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-12-31, 00:10   

Cytat:

Raj jest to Świat wiecznego szczęścia, Świat w którym nie ma biedy, śmierci, ani cierpienia.


Raj jest wymysłem prymitywnego żyda.

Cytat:

Jezus im odpowiedział, bo Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro.


A Chrystus nigdy muchy nie zabił :-D

Cytat:

Czyli wiemy już, ze Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro, świat w którym nie może być zła, w którym nie może być życia w grzechu, ale czy człowiek będzie mógł kiedykolwiek odrzucić na ziemi zło, odrzucić życie w grzechu, aby móc zamieszkać wraz z Bogiem w Raju.


Co to jest zło,co to jest dobro,co to jest grzech w pojmowaniu prymitywnego żyda.Jestem Gojem i nie rozumiem.
Z którym bogiem ? Z tym co własnego syna i córkę wygnał ?

krzysztof1 napisa³/a:

To jest właśnie dobre pytanie, czy my ludzie jesteśmy do tego zdolni, aby odrzucić na ziemi zło, bo to zależy nie tylko od społeczeństw naszego świata, ale też od ludzi którzy rządzą nami na ziemi, w jakim kierunku oni nas pokierują i jakie będą podejmowali decyzje.


Póki będą istnieć religię.Tak.

acoo123 napisa³/a:

Jachwe nie imprezuje tyle milionów


Kiedyś to imprezował.II Wojna Światowa na przykład.
Wcześniej to epidemia Dżumy no i potop biblijny.

krzysztof1 napisa³/a:

Co do Raju wygląda to wszystko jak na ziemi, tylko, że ludzie żyją bez wyrządzania sobie krzywdy i każda cześć Jego jest inna, więc żyje się tam cały czas jakby na nowo i tak bez końca.


Ty chyba tam serio byłeś,nie :-D ?

Cytat:

Bóg miał dla ludzi inne plany i to co pochodzi od Boga jest doskonałe i niekiedy dla nas niepojęte, ale człowiek często woli wybierać to, co nie powinien, szkodząc sobie i innym ludziom na ziemi.


Hahahaha powiedz to ofiarom holocaustu :-D
W takim razie bóg jest antysemitą.

krzysztof1 napisa³/a:

jak by ktoś mógł zobaczyć jak on wygląda, to już samo to wystarczy, aby chcieć tam zamieszkać.


To on jest facetem? A dlaczego nie kobieta ? Może ja chce czcić jakąś babę co ???

Cytat:

Do raju idzie dusza, a nie ciało.


A gdzie ten raj ? To może sobie jeszcze przed Nowym rokiem wyskocze :-)

Cytat:

Tam dopiero poznamy prawdziwe przyjemności i zrozumiemy pewne rzeczy, które są dla nas niezrozumiałe na ziemi.


Tam nie moze byc ani zła ani dobra.Więc tortury i przyjemności sa nie realne.

Cytat:

Jednak na razie radość wieczna jest dla ludzi niezrozumiałą tajemnicą bo żyjemy w ciele i mamy zupełnie inna mentalność, to wykracza poza widzenie i zrozumienie zwykłego człowieka. Jest to dla nas ukryte, dopiero po śmierci będziemy mogli to zrozumieć.
Ja tak przynajmniej myślę.


Szkoda że wierzysz w coś w co nie masz pewności ze istnieje i nie dostrzegasz tego co jest tutaj.Ludzie zawsze chcą więcej i dlatego wierzą w jakiegoś boga :zalamany:

Cytat:

Ludzie żyli z początku w Raju,


Według żydowskich zabobonów tak :-D

krzysztof1 napisa³/a:

w Raju ludzie zamiast iść cieszyć się Światem Bożym bo jest Światem idealnym


Świat idealny to masz tutaj.Żyjesz w nim ;)

Cytat:

człowiekowi, albo wykorzystywaniu go, a jest to jednak błędne myślenie.


Wszytko to przez durne religie i ich kapłanów.

Cytat:

Nie wiadomo czemu niektórzy chcą mieć władzę nad wszystkim nad innymi ludźmi i nawet nad Bogiem


Boga to ja dopiero wymysliem.Jeszce nie wiem jak ma na imię Ale ten bóg katolicki fo przy nim cienias.
Jeszcze potrzeba czasu abym przeknal bandę debili o tym ze moje jest prawdziwe i zdobyl wiernych którzy będą mnie utrzymywać poprzez dobrowolne daniny na mój nowy kościół.A potem zrobię krucjata na niewiernych :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-31, 13:34   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Raj jest to Świat wiecznego szczęścia, Świat w którym nie ma biedy, śmierci, ani cierpienia.


Raj jest wymysłem prymitywnego żyda.

Cytat:

Jezus im odpowiedział, bo Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro.


A Chrystus nigdy muchy nie zabił :-D

Cytat:

Czyli wiemy już, ze Raj jest to Świat w którym można czynić tylko dobro, świat w którym nie może być zła, w którym nie może być życia w grzechu, ale czy człowiek będzie mógł kiedykolwiek odrzucić na ziemi zło, odrzucić życie w grzechu, aby móc zamieszkać wraz z Bogiem w Raju.


Co to jest zło,co to jest dobro,co to jest grzech w pojmowaniu prymitywnego żyda.Jestem Gojem i nie rozumiem.
Z którym bogiem ? Z tym co własnego syna i córkę wygnał ?

krzysztof1 napisa³/a:

To jest właśnie dobre pytanie, czy my ludzie jesteśmy do tego zdolni, aby odrzucić na ziemi zło, bo to zależy nie tylko od społeczeństw naszego świata, ale też od ludzi którzy rządzą nami na ziemi, w jakim kierunku oni nas pokierują i jakie będą podejmowali decyzje.


Póki będą istnieć religię.Tak.

acoo123 napisa³/a:

Jachwe nie imprezuje tyle milionów


Kiedyś to imprezował.II Wojna Światowa na przykład.
Wcześniej to epidemia Dżumy no i potop biblijny.

krzysztof1 napisa³/a:

Co do Raju wygląda to wszystko jak na ziemi, tylko, że ludzie żyją bez wyrządzania sobie krzywdy i każda cześć Jego jest inna, więc żyje się tam cały czas jakby na nowo i tak bez końca.


Ty chyba tam serio byłeś,nie :-D ?

Cytat:

Bóg miał dla ludzi inne plany i to co pochodzi od Boga jest doskonałe i niekiedy dla nas niepojęte, ale człowiek często woli wybierać to, co nie powinien, szkodząc sobie i innym ludziom na ziemi.


Hahahaha powiedz to ofiarom holocaustu :-D
W takim razie bóg jest antysemitą.

krzysztof1 napisa³/a:

jak by ktoś mógł zobaczyć jak on wygląda, to już samo to wystarczy, aby chcieć tam zamieszkać.


To on jest facetem? A dlaczego nie kobieta ? Może ja chce czcić jakąś babę co ???

Cytat:

Do raju idzie dusza, a nie ciało.


A gdzie ten raj ? To może sobie jeszcze przed Nowym rokiem wyskocze :-)

Cytat:

Tam dopiero poznamy prawdziwe przyjemności i zrozumiemy pewne rzeczy, które są dla nas niezrozumiałe na ziemi.


Tam nie moze byc ani zła ani dobra.Więc tortury i przyjemności sa nie realne.

Cytat:

Jednak na razie radość wieczna jest dla ludzi niezrozumiałą tajemnicą bo żyjemy w ciele i mamy zupełnie inna mentalność, to wykracza poza widzenie i zrozumienie zwykłego człowieka. Jest to dla nas ukryte, dopiero po śmierci będziemy mogli to zrozumieć.
Ja tak przynajmniej myślę.


Szkoda że wierzysz w coś w co nie masz pewności ze istnieje i nie dostrzegasz tego co jest tutaj.Ludzie zawsze chcą więcej i dlatego wierzą w jakiegoś boga :zalamany:

Cytat:

Ludzie żyli z początku w Raju,


Według żydowskich zabobonów tak :-D

krzysztof1 napisa³/a:

w Raju ludzie zamiast iść cieszyć się Światem Bożym bo jest Światem idealnym


Świat idealny to masz tutaj.Żyjesz w nim ;)

Cytat:

człowiekowi, albo wykorzystywaniu go, a jest to jednak błędne myślenie.


Wszytko to przez durne religie i ich kapłanów.

Cytat:

Nie wiadomo czemu niektórzy chcą mieć władzę nad wszystkim nad innymi ludźmi i nawet nad Bogiem


Boga to ja dopiero wymysliem.Jeszce nie wiem jak ma na imię Ale ten bóg katolicki fo przy nim cienias.
Jeszcze potrzeba czasu abym przeknal bandę debili o tym ze moje jest prawdziwe i zdobyl wiernych którzy będą mnie utrzymywać poprzez dobrowolne daniny na mój nowy kościół.A potem zrobię krucjata na niewiernych :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Ja nie opisuję o Raju przedstawionym przez Żydów, tylko o Raju przedstawionym przez Boga, w czasach których żyjemy teraz obecnie. Wiedza nie pochodzi z dawnych czasów i z życia żydowskiego, tylko z czasów obecnych, z objawienia Boga z okresu w którym teraz żyjemy.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-12-31, 15:51   

Cytat:

Ja nie opisuję o Raju przedstawionym przez Żydów, tylko o Raju przedstawionym przez Boga, w czasach których żyjemy teraz obecnie.


Czyli o jakim raju bo nie rozumiem.Który to raj boży jakiego boga ?

Cytat:

Wiedza nie pochodzi z dawnych czasów i z życia żydowskiego, tylko z czasów obecnych, z objawienia Boga z okresu w którym teraz żyjemy.


A to kiedy bog się objawił ostatnio ? Nic nie słyszałem na ten temat.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2017-12-31, 17:49   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Ja nie opisuję o Raju przedstawionym przez Żydów, tylko o Raju przedstawionym przez Boga, w czasach których żyjemy teraz obecnie.


Czyli o jakim raju bo nie rozumiem.Który to raj boży jakiego boga ?

Cytat:

Wiedza nie pochodzi z dawnych czasów i z życia żydowskiego, tylko z czasów obecnych, z objawienia Boga z okresu w którym teraz żyjemy.


A to kiedy bog się objawił ostatnio ? Nic nie słyszałem na ten temat.



Raj jest tylko jeden, jest to Świat w którym mieszka Bóg.
Bóg objawił się w Polsce w czasach obecnych w których teraz żyjemy i do niektórych ludzi objawił się poprzez Słowo, o którym będą w dzisiejszych czasach słyszeli. Gdyby Bóg się nie objawił, to dzisiaj świat wyglądał by całkiem inaczej, tak samo gdyby kiedyś nie pojawił się z Królestwa Bożego na ziemi Jezus, który wyprowadził ludzi z życia które prowadziło ich do zagłady na ziemi do której wtedy dążyli.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-12-31, 18:31   

Cytat:

Raj jest tylko jeden, jest to Świat w którym mieszka Bóg.


Który Bóg ?

krzysztof1 napisa³/a:

Bóg objawił się w Polsce w czasach obecnych w których teraz żyjemy i do niektórych ludzi objawił się poprzez Słowo, o którym będą w dzisiejszych czasach słyszeli.


Osoby chore na shizofrenie też słyszą.

krzysztof1 napisa³/a:

Gdyby Bóg się nie objawił, to dzisiaj świat wyglądał by całkiem inaczej


SkÄ…d wiesz ?

Cytat:

tak samo gdyby kiedyś nie pojawił się z Królestwa Bożego na ziemi Jezus, który wyprowadził ludzi z życia które prowadziło ich do zagłady na ziemi do której wtedy dążyli.


Jezus to postać fantastyczną z żydowskich zabobonow sprzed 2000 lat.
Czyli jednak żydowskie zabobony :zalamany:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

krzysztof1

Stały User


Do³±czy³: 02 Maj 2015

   

Wys³any: 2018-01-01, 17:21   

DeVaneio napisa³/a:

Cytat:

Raj jest tylko jeden, jest to Świat w którym mieszka Bóg.


Który Bóg ?

krzysztof1 napisa³/a:

Bóg objawił się w Polsce w czasach obecnych w których teraz żyjemy i do niektórych ludzi objawił się poprzez Słowo, o którym będą w dzisiejszych czasach słyszeli.


Osoby chore na shizofrenie też słyszą.

krzysztof1 napisa³/a:

Gdyby Bóg się nie objawił, to dzisiaj świat wyglądał by całkiem inaczej


SkÄ…d wiesz ?

Cytat:

tak samo gdyby kiedyś nie pojawił się z Królestwa Bożego na ziemi Jezus, który wyprowadził ludzi z życia które prowadziło ich do zagłady na ziemi do której wtedy dążyli.


Jezus to postać fantastyczną z żydowskich zabobonow sprzed 2000 lat.
Czyli jednak żydowskie zabobony :zalamany:



Mogłoby się wydawać, że postać z jakichś zabobonów, bo Jezus został wtedy przedstawiony inaczej, niż w obecnych czasach. Po pierwsze to nie był Żyd jak niektórzy Żydzi uważają, albo Palestyńczyk jak niektórzy Palestyńczycy uważają, albo jakiś prorok, jak niektórzy muzułmanie uważają, tylko ktoś kto przyszedł ze Świata Bożego, jako Ojciec wszystkich ludzi na ziemi, bez żadnych przynależności i żadnych podziałów. Bóg objawiał się w różnych okresach czasu na ziemi, ale nie żeby założyć z ludźmi rodzinę na ziemi, tylko aby wskazać ludziom kierunek drogi, drogi która prowadzi do Królestwa Bożego i do życia wiecznego w Raju.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-01-04, 22:50   

Cytat:

Mogłoby się wydawać, że postać z jakichś zabobonów, bo Jezus został wtedy przedstawiony inaczej, niż w obecnych czasach.


Oświeć mnie ?

Cytat:

Po pierwsze to nie był Żyd jak niektórzy Żydzi uważają, albo Palestyńczyk jak niektórzy Palestyńczycy uważają, albo jakiś prorok, jak niektórzy muzułmanie uważają, tylko ktoś kto przyszedł ze Świata Bożego, jako Ojciec wszystkich ludzi na ziemi, bez żadnych przynależności i żadnych podziałów.


Myślałem ze Bóg jest moim Starym a J.C to taki jakby starszy brat :->

Cytat:

Bóg objawiał się w różnych okresach czasu na ziemi, ale nie żeby założyć z ludźmi rodzinę na ziemi, tylko aby wskazać ludziom kierunek drogi, drogi która prowadzi do Królestwa Bożego i do życia wiecznego w Raju.


Moim zdaniem gość za bardzo kombinuje.Nie może tak do nas prościej przmowic ten ON ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com