Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: metalmummy | 2018-06-26, 20:26

Autor

Wiadomo

Volleyball  

User


Imię: Ania

Wiek: 22

Doczya: 08 Maj 2018

Skd: Katowice

   

Wysany: 2018-06-26, 19:54   Co myślicie o dziewczynie która trenuje?

Hej chciałam dowiedzieć się opinii na temat co myślicie o dziewczynie która trenuje jakiś sport. Sama trenuje od 8 lat siatkówkę, biegam, chodzę na siłownię, a zimą jeżdżę na nartach. Czy umielibyście to zaakceptować? Czy byście ją wspierali. Pytam ponieważ niedawno zerwał ze mną chłopak powodem były właśnie zbyt częste treningi a on chyba nie chciał zbyt bardzo się poświęcić.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2018-06-26, 20:06   

Volleyball napisa/a:

Czy umielibyście to zaakceptować?


Pewnie :hyhy:

Cytat:

Czy byście ją wspierali.


Oczywiście

Cytat:

Pytam ponieważ niedawno zerwał ze mną chłopak powodem były właśnie zbyt częste treningi a on chyba nie chciał zbyt bardzo się poświęcić.


Ten chłopak to frajerem był :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



Imię: acoo123

Doczy: 13 Pa 2017

   

Wysany: 2018-06-27, 07:04   

Cytat:

erwał ze mną chłopak powodem były właśnie zbyt częste treningi a on chyba nie chciał zbyt bardzo się poświęcić



Volleyball napisa/a:

Ten chłopak to frajerem był :-D



Tak jest frajerem chyba że... myślał że dla kogoś tam chodzisz :-D .
Różne rzeczy i myśli siedzą w głowie faceta co zrobisz. Ale widocznie nie był dla ciebie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-06-27, 10:02   

Trenowanie jest bardzo ok :-) Tylko zastanów się, czy powodem rozstania nie była (z punktu widzenia chłopaka) niewystarczająca ilość czasu, który mu poświęcałaś.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-27, 10:19   

Jak wiadomo Sport to zdrowie, dlatego pytanie nieco dziwne, bo to żadna ujma dla dziewczyny która zajmuje się sportem. Zajęcie jak najbardziej na czasie. A ten już Twój były chłopak sam powinien zająć się jakimś sportem, choćby treningami na siłowni.
Nie masz się co przejmować ,znajdziesz sobie takiego chłopaka, który doceni i Ciebie i to co robisz. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



Imię: Ola

Wiek: 26

Doczya: 05 Kwi 2018

   

Wysany: 2018-06-27, 11:27   

Hm. Trochę to dziwne. Sport to zainteresowanie jak każde inne i pytanie, czy faceci mają coś przeciwko dziewczynie uprawiającej sport brzmi trochę jak pytanie, czy mają coś przeciwko dziewczynie z hobby. Ja bym powiedziała, że to całkowicie naturalne, a nawet jeszcze fajniejsze, bo sport to zdrowie i ma wiele korzyści :)

No i wiadomo, że na hobby trzeba poświęcać czas. Czy to sport, czy to zbieranie znaczków. Także tym chłopakiem się nie przejmuj, bo nie warto, każda normalna osoba zaakceptuje, że masz swoje zainteresowania i chcesz poświęcać im czas.

No chyba że nie miałaś dla niego czasu przez ciągłe treningi, to w sumie mu się nie dziwię. Trzeba wszystko wypośrodkować i dzielić czas między partnera i między hobby.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-06-27, 13:06   

Mi by przeszkadzało, że mój facet po kilka razy w tyg lata na treningi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-06-27, 16:31   

metalmummy napisa/a:

Mi by przeszkadzało, że mój facet po kilka razy w tyg lata na treningi.



Zawsze mogłabyś do niego dołączyć,to bardzo dobrze kiedy człowiek ma trochę ruchu, a nie siedzi tylko przed monitorem komputera, czy telewizorem.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

youngmen97

User


Doczy: 17 Gru 2017

   

Wysany: 2018-06-27, 17:23   

Możliwość uprawiania sportu to moim zdaniem jedna z najlepszych rzeczy w życiu człowieka. A trenująca kobieta to już w ogóle cudo :D Chyba że tak jak wspomnieli koledzy wyżej chodzi się na siłownię ''dla kogoś''. NA siłowni na której ćwiczę ile jest takich dziewczyn, wytapetowane, wymalowane, idealna fryzura i zero kropli potu :mrgreen: :mrgreen: Swoją drogą jak to jest u dziewczyn? Jeżeli dbacie o sylwetkę, chodzicie na siłownię, to czy nie oczekujecie tego samego od faceta? Bo jakoś zawsze mnie to ciekawi, młoda, atrakcyjna dziewczyna, ładne kształty, 3 razy w tygodniu ciężkie treningi na siłowni, a wasi partnerzy co? Rosnący brzuszek i piwko do meczu wieczorem? :-D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2018-06-28, 08:17   

Malolatka napisa/a:


metalmummy napisał/a:

Mi by przeszkadzało, że mój facet po kilka razy w tyg lata na treningi.



Zawsze mogłabyś do niego dołączyć,to bardzo dobrze kiedy człowiek ma trochę ruchu, a nie siedzi tylko przed monitorem komputera, czy telewizorem.


Nie w tym życiu xD dla mnie ćwiczenia to jak wyrok.
Poza tym posiadam kilka okoliczności niesprzyjających by móc tak z domu regularnie wybywać.
Jeżeli już to rower. I seks :hyhy:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com