Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ink1313

User



Doł±czył: 04 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-11, 20:27   Orange Is the New Black (2013-)

Serial opowiada historię Piper Chapman, która została skazana na 15 miesięcy pozbawienia wolności i trafia do żeńskiego zakładu karnego - Litchfield. Bohaterka wpadła w tarapaty przez występek sprzed 10 lat, kiedy to pomogła swojej dziewczynie (Alex Vause) przetransportować walizkę z pieniędzmi z transakcji narkotykowych.

Co sądzicie o tym serialu? Mnie podoba się przede wszystkim zróżnicowana obsada i świetne zbalansowanie pomiędzy komedią i dramatem. :] Black Cindy, Flaca, Morello, Nicky, Alex Vause to tylko niektóre z genialnych postaci - osobiście wolę te bardziej komediowe.

PS: Tym razem bez reklamowania pani Gessler i jej udziału w polskim zwiastunie . Może dzięki temu temat się teraz utrzyma. :-/
 

ink1313

User



Doł±czył: 04 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-11, 22:25   

Sonmi napisał/a:

Co to znaczy "zróżnicowana obsada"?



Pod względem rasy, płci, sylwetki, koloru skóry, itp. :oczami: Szczególnie rzuca się to w oczy jak obsada zbiera się na scenie odebrać nagrody.
 

ink1313

User



Doł±czył: 04 Wrz 2018

   

Wysłany: 2018-09-12, 19:42   

Sonmi napisał/a:

Jest to zaleta, ale właściwie podczas oglądania nie zwróciłabym na to uwagi i niekoniecznie miałoby to wpływ na moją ocenę serialu. Jeśli traktuje się seriale jako coś dla zabicia nudy, bez przywiązania się do tytułu i postaci to można nawet tego nie zauważyć.



Wtedy na pewno, ale nie wiem jak w takim serialu jak OITNB można nie zwrócić uwagi na postacie. Są wyjątkowe, np. taka 'Crazy Eyes' - jej aktorka jest wielka. :padam:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com