Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2018-09-25, 00:41

Autor

Wiadomo¶æ

BooyaK  

User


ImiÄ™: Mirek

Wiek: 24

Do³±czy³: 12 Wrz 2018

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2018-09-24, 21:39   Mój rap...[muzyka]

Jak w tytule. Wiem że nie jestem najlepszy, ale nie poddaje się i uczę się na błędach :)
1
2
ProszÄ™ o ocenÄ™ ;) :evil:
 

MrMrsSok  

User

DebiutujÄ…cy pisarz



ImiÄ™: Zuza

Wiek: 27

Do³±czy³a: 24 Sie 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-09-24, 22:00   

Hejo :)
Od razu mówię, że ja się nie znam typowo na rapie. :D Ale za to znam się bardzo dobrze na słowach, pisaniu i układaniu je w zdania - sama piszę wiersze, co jest troszeczkę podobnie. Ale do rzeczy:
+ ciekawy, niebanalny tekst,
+ brak przekleństw co drugie słowo,
+ wpadajÄ…cy w ucho rytm,

- czasami niewyraźnie rapujesz, tzn. w pewnych momentach musiałam się bardziej skupić i zastanowić nad tym jakie słowa tam padły. :)

Generalnie wychodzisz na plus :) mi się podoba, i uważam że, jak to mój tata czasami mówi o utalentowanych ludziach, masz tę ISKRĘ BOŻĄ :D (proszę tylko nie brać mnie za mocno wierzącą xD)

Serdecznie pozdrawiam :)
_________________
"Zmrużyłem podejrzliwie oczy. Ten dziadzio coś kombinował. Jakoś ciężko było mi uwierzyć w jego bezinteresowne zachowanie, a wygląd zapuszczonego Świętego Mikołaja na pewno mu nie pomagał."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-09-25, 00:46   

Temat był niezgodny z regulaminem. Poprawiłam co trzeba. Następnym razem zapoznaj się z zasadami tu panującymi bo będę kasować nieodpowiednio zformuławane posty.
/mm
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

BooyaK  

User


ImiÄ™: Mirek

Wiek: 24

Do³±czy³: 12 Wrz 2018

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2018-09-25, 21:24   

MrMrsSok, dzieki za miłe słowa! :D Już troszkę poćwiczyłem swoją dykcję, jest pięknie :D
A pani admin dziękuję za przeniesienie :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com