Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Fenix123

User


Doł±czył: 12 Maj 2018

   

Wysłany: 2018-10-01, 14:30   pierwsza randka

Witam Wszystkich ;)Mam 18 lat Za kilka dni jestem wstępnie umówiony na pierwsze spotkanie z koleżanką z rocznika. No i zastanawiam sieczy ubrać zwykłą bluzę kurtkę przejściowa czy lepiej jaks koszula czy za poważnie? Czy iść do Macka na kawę to dobry pomysł? Jestem z jajek miejscowości więc i tak musimy dojechać gdzieś? Jakieś rady pomysły? Czy na pierwszej randce pocałunki i za rękę czy za wcześnie?
Z góry dzięki za odp :padam:
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-10-01, 18:07   

Bądź sobą, nie przebieraj się w koszulę jeśli na co dzień w nich nie chodzisz. Mc jest spoko, pod warunkiem, że Twoja wybranka nie preferuje zdrowego jedzenia.

Fenix123 napisał/a:

Jestem z jajek


ale wyklułeś się już ze skorupki?

Fenix123 napisał/a:

Czy na pierwszej randce pocałunki i za rękę czy za wcześnie?


Zależy od was. Ale jeśli przez przypadek by wam wyszło, to później masz mniej rocznic do zapamiętania: pierwsza randka, pierwszy pocałunek, pierwszy sex, wszystko w jednym^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Doł±czył: 13 PaĽ 2017

   

Wysłany: 2018-10-01, 19:23   

Schludnie sie ubierz po prostu. W dresach nie wypada tez oczywiscie. Pocalunek w reke ? Kooobiety leca na wszystkie ;) . Kup kwiaty ewentualnie roze na przyklad bo zakladam ze np po mc'ku odprowadzisz ja do domu. Wiec isc jakis tam kawal lub jechac z bukietem kwiatow to troche taka lipa. Czyli tak kwiaty pocalunek w reke dobry pomysl. Jakie miejsce ? Mc'k ? Nieeeee juz lepiej to jakiejs restauracji lub kawiarenki usiasc wypic kawe herbate i to wszystko. Proste ;)
 

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 35

Doł±czył: 04 Lis 2018

   

Wysłany: 2018-11-05, 12:00   

Jeżeli wiesz jak ona lubi, np lubi facetów w koszulach to tak się ubierz. Jeśli nie wiesz co ona lubi to ubierz się tak jak czujesz się najlepiej.

Kawa to dobry pomysł, to niezobowiązująco, bo nie starasz się jej zaimponowac niewiadomo czym. Restauracja jest do dupy na pierwszą randkę.

Jeśli masz samochód to zabierz ją autem, ale nie dla szpanu, tylko swobody że możecie gdzie auto zostawić i obejrzeć jakieś widoki.

Pocałunki i trzymanie za reke może być juz na pierwszej randce, ale najważniejsze to: Czus się razem dobrze, żartować, wygłupiać się, wprowadzać dziewczynę w swój świat, trochę sie z nią droczyc, flirtować, a nie rozmawiać o nudnych rzeczach, jak o szkole, czy biężacych wydarzeniach.
Mozecie gadac o byle czynm, np że ona jest niezdara, a ty się musisz ją opiekować, bo np coś upuściła na randce. Albo podchwyć jak ona coś opowie np że zawsze chciała być księżniczką. To powiedz że ona jest ksieżniczka aTy książe, i że jest teraz jak żaba i dopiero jak ją pocałujesz to się przemieni.

To jest głupie ale i zabawne i wprowadza między Wami atmosferę że znacie się od dawna, a o to chodzi.

Jak coĹ› to pisz na priv, pomoge w konkretnym przypadku i dam wiecej wskazĂłwek.
_________________
Pisz do mnie śmiało na priv, chętnie pomogę w relacjach z dziewczynami i w pytaniach o seks :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com