Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Smutny Facet

User


Do³±czy³: 03 Kwi 2019

   

Wys³any: 2019-04-03, 11:40   Problem z przyjacielem

Siemka mam bardzo duży problem. W sensie nie wiem co mam zrobić. Mam czy też już chyba miałem dobrego przyjaciela. Idealne dopasowanie itp. Ale od dłuszego czasu czuje że nie jestm mu potrzebny. Ciągle kłamie i oszukuje. Pisze że jest zajety że sie uczy do sesji a lata po mieście z innymi ziomkami. Myśli że o.wszystkim nie wiem. A wiem doskonale. Zastanawiam sie jak.mu to udowodnić? Pogadać z nim szczerze? Najchetniej to zerwałbym z nim kontakt ale z drugiej mam tylko jego i za bardzo mi zależy na tej przyjaźni :(


Edytowałam tytuł bo był niezgodny z regulaminem, nie chciałam usuwać ożywionej dyskusji
//mm
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-03, 11:44   

Pogadać wyjaśnić i wyciągnąć wnioski.Mówiąc w wielkim skrócie.Ale widać że już raczej zbytnio nie chce z tobą gadać więc.
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-04-03, 11:58   

Koniecznie pogadaj z nim bardzo szczerze, powiedz mu o tym, co tu napisałeś i zapytaj go, o co chodzi, i powiedz, żeby był szczery. Może to coś da, przynajmniej mam nadzieję. Wyciągnij to z niego. Jeśli nie powie, nie jest wart Twojej przyjaźni i uwagi, znajdziesz lepszych przyjaciół, którzy będą Cię szanować.
Trzymam kciuki!
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2019-04-03, 12:21   

Ah chłopie XD mam kilka porad
1. Sprawdzaj go. Portale społecznościowe sa tego najlepszym narzędzem XD ta zielona kropeczka na fb może być zbawienna. Dlaczego bo widzisz że se poznał kogoś lepszego a Cie ma w dupie.
2. Mówi Ci że sie uczy a lata z innymi ziomkami. Fakt faktem ma do tego prawo ale powinnien szczerze pogadać i Cie nie kłamać i olewać. Ale wracając do rady. Jal bedzie latał z nimi a Tobie powie że sie uczy. Jak ich spotkasz bo napewno spotykasz skoro to wiesz. Wiec idź se za nimi. Zadzwoń do niego i jak Ci zajbie tekstem że sie uczy to powiedz magiczne słowa odwróć sie XD jego mina bezcenne.
3. Upij go xD serio osoba po alku zawsze prawde powie ;)
4. Nie odzywaj sie do niego. Nie pisz pierwszy nie narzucaj sie olej go. Jeżeli nadal mu zależy to sie zaniepokoi ciszą i odezwie sie. Jak nie to zastosuj zasade miesiąca. Jak przez miesiąc sie nie odezwie kopnij go w dupe. Skasuj numer wywal go z portali społecznościowych itp. Jak sie tam kiedyś odezwie. Walisz na bezczela kim jesteś. I wtedy mu możesz cisnąć w twarz.
Z tego co tu widze to jest motyw stary jak świat. Poznał nowe lepsze towarzystwo. A Ty jesteś tzw bezpiecznym gruntem. Tzn wiadomo nowe jest niepewne może sie szybko skończyć a Ty jesteś stały bezpieczny. I jak go kopną w dupe wróci do Ciebie. Ale nie przyjmuj go. Była zbrodnia. Musi być kara. Przede wszystkim musisz sie cenić. Zobacz Ty jesteś ofiarą a chcesz to naprawiać. Sorry to on powinien. Generalnie to tak w życiu jest. Pieknie to jest tylko na początku. Długie rozmowy fajne słowa etc. A potem ch** bombki strzelił. Dlatego masz wybór. Czasami najlepszym wyjściem jest samotność przynajmniej nikt Cie nie zrani. A jak nie jesteś stworzony do samotności to baw sie xD znaczy wiesz gadaj z ludzmi poznawał sie a jak sie zaczniesz angarzować to spie**** gdzie pieprz rośnie. Wtedy zawsze bedziesz miał piekne relacje. Tak wredne rady wrednego wujka Matta 19 pozdro ;)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

Smutny Facet

User


Do³±czy³: 03 Kwi 2019

   

Wys³any: 2019-04-03, 12:41   

Wow Matt19 zainponowałeś mi ;) kurde jesteś detektywem psychologie czy studentem jednego albo drugiego? :D

[ Dodano: 2019-04-03, 12:49 ]
Kurde ile masz wgl lat? Skąd masz takie fajne pomysły? Serio powinieneś pisać ksiązki jak radzić sobie w relacjach medzy ludzkich. Serio Ci mówie nigdy tak nie myślałem. Myślałem że nie powinno sie sprawdzać bliskich bo to nie czysta gra. Każdego tak sprawdzasz?
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-03, 13:13   

Matt19 napisa³/a:

Ah chłopie XD mam kilka porad
1. Sprawdzaj go. Portale społecznościowe sa tego najlepszym narzędzem XD ta zielona kropeczka na fb może być zbawienna. Dlaczego bo widzisz że se poznał kogoś lepszego a Cie ma w dupie.
2. Mówi Ci że sie uczy a lata z innymi ziomkami. Fakt faktem ma do tego prawo ale powinnien szczerze pogadać i Cie nie kłamać i olewać. Ale wracając do rady. Jal bedzie latał z nimi a Tobie powie że sie uczy. Jak ich spotkasz bo napewno spotykasz skoro to wiesz. Wiec idź se za nimi. Zadzwoń do niego i jak Ci zajbie tekstem że sie uczy to powiedz magiczne słowa odwróć sie XD jego mina bezcenne.
3. Upij go xD serio osoba po alku zawsze prawde powie
4. Nie odzywaj sie do niego. Nie pisz pierwszy nie narzucaj sie olej go. Jeżeli nadal mu zależy to sie zaniepokoi ciszą i odezwie sie. Jak nie to zastosuj zasade miesiąca. Jak przez miesiąc sie nie odezwie kopnij go w dupe. Skasuj numer wywal go z portali społecznościowych itp. Jak sie tam kiedyś odezwie. Walisz na bezczela kim jesteś. I wtedy mu możesz cisnąć w twarz.
Z tego co tu widze to jest motyw stary jak świat. Poznał nowe lepsze towarzystwo. A Ty jesteś tzw bezpiecznym gruntem. Tzn wiadomo nowe jest niepewne może sie szybko skończyć a Ty jesteś stały bezpieczny. I jak go kopną w dupe wróci do Ciebie. Ale nie przyjmuj go. Była zbrodnia. Musi być kara. Przede wszystkim musisz sie cenić. Zobacz Ty jesteś ofiarą a chcesz to naprawiać. Sorry to on powinien. Generalnie to tak w życiu jest. Pieknie to jest tylko na początku. Długie rozmowy fajne słowa etc. A potem ch** bombki strzelił. Dlatego masz wybór. Czasami najlepszym wyjściem jest samotność przynajmniej nikt Cie nie zrani. A jak nie jesteś stworzony do samotności to baw sie xD znaczy wiesz gadaj z ludzmi poznawał sie a jak sie zaczniesz angarzować to spie**** gdzie pieprz rośnie. Wtedy zawsze bedziesz miał piekne relacje. Tak wredne rady wrednego wujka Matta 19 pozdro



+1 :) Kobiety też tak robią to czemu faceci mają tak nie robić? :-)
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2019-04-03, 13:16   

Nie jestem licealistą XD latek ma tyle ile w niku ;) dziekuje za komplemety ;) nie sie sprawdzam każdego. Widzisz ja jestem artystą skandalistą i wgl wiec jestem 10 razy bardziej wrażliwy i mam silną intuicje. Nie wytłumacze Ci tego racjonalnie bo uczuć sie nie da wytłumaczyć racjonalnie ;) ale jak czuje że coś nie gra to sprawdzam. Żeby sobie samemu udowodnić. Moja intuicja sie nie myli wiec wiesz. Ja rozumiem każdy ma prawo do swoich spraw innych znajmomych etc. Bo nikogo nie da sie mieć na wyłączność. Ale dla wszystkich trzeba mieć czas. I to rónoważyć. Ale ludzie są wygodni. Ja rozumiem że każda relacja może sie kończyć to jest pierwsze prawo relacji. Ale bądź szczery. Jakby mi ktoś powiedział sorry znudziłeś mi sie. Było miło mamy wiele fajnych chwil przygód ale znudziłeś mi sie. Było mi by przykro ale bym docenił szczerość. I nawet za jakiś czas jakby ta osoba chciała wrócić ok fajnie. Może nie było tak samo jak wcześniej ale by sie z czasem ułożyło. A kłamsto czy oszustwo to najgorsza rzecz. Przypomniał mi sie cytat że porzucić kogoś to jak wycinanie drzewa cudów nie ma. Wchodząc z kimś w relacje jest sie odpowiedzialny i za osobe i za tą relacje. Szkoda że ludzie tego nie rozumieją. Jestesm gorzej wrdeny bo wiem czy komuś sie znudziłem czuje intuicją zbieram dowody ale nie zostawie tej osoby bo skoro gra nie fair. To ja też. Zawracam dupe tej osobie aż wkońcu pęknie i mam ubaw bo mnie zostawi. Potem chce wrócić ale to ta osoba ma złe serduszko nie ja ;) a moje pomysły biorą sie z życia. Zawsze trafiam na nie właściwych ludzi :( zaczynam wątpić czy istnieje prawdziwa miłość czy przyjaźń ;(

[ Dodano: 2019-04-03, 13:21 ]

Cytat:

w tych czasach z tymi ludźmy to trzeba tak robić ;) no chyba że chce sie łudzić i okłamywać samego siebie :D bardzo mało jest takich co walną prawde prosto w twarz no chyba że po alku ;) slodzone 07 ;) ale dzieki
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2019-04-03, 14:11   

Zastań go gdzieś na mieście po tym jak powiedział Ci, że się uczy a tak nie jest
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-07, 08:39   

Matt19 napisa³/a:

zastosuj zasade miesiÄ…ca. Jak przez miesiÄ…c sie nie odezwie kopnij go w dupe



Nie słyszałam o tej zasadzie, ale w tym przypadku to rzeczywiście ma sens.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com