Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Pokusa07

User


Doł±czył: 21 Kwi 2019

   

Wysłany: 2019-04-21, 23:14   Dziewczyna-problem i problemy z przyjaciółmi

Byłem z dziewczyną przez 3 lata. Pozanismy sie na pierwszym roku studiów dziennikarskich. Byliśmy udaną parą. Dawałem jej wszystko. Spędzałem z nią każdy wolny czas. Jako jej dobry facet wychodziłem nawet z nią na jej spotkania z przyjaciółkami. Kurde byliśmy nie rozłaczni. Jak była sama to zawsze pisałem do niej sms owszem musiałem nie raz wysłać 30 w ciągu godziny żeby odpisała bo po prostu sie martwiłem o nią. Mialem plany o ślubie wspólnym życiu i w ogóle Aż w tamtym tygodniu. Powiedziała mi że odchodzi. Tak nagle nie rozumiem tego. Czy ja zrobilem coś źle?


A drugi problem to przyjaciele. Teraz nawet nie chcą ze mną gadadać ani mnie pocieszać. Jest mi smutno bo zawiodłem sie na nich. Spędziłem z nimi 10 lat. Pomagaliśmy sobie na wzajem. Spedzaliśmy duźo czasu. I ufałem im. Oni mają do mnie pretensjie że sie do nich nie odzywałem 3 lata. Ale miałem dziewczyne i byłem zajety. Wiec powinni nyć wyrozumiali. Zresztą wyznaje zasade że jak mam dziewczyne to tylko i wyłącznie ona sie liczy i dla innych nie mam czasu dla innych. Czy to tak ciężko zrozumieć?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com